SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 16:59

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Vaše zkušenosti se Z610i?
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Vaše zkušenosti se Z610i?  (Zobrazeno 11995 x)
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« v: 25. Březen 2007, 21:12 »

Je zvláštní, že se na tomto fóru píše o spoustě telefonů, ale o Z610i vůbec  Huh To se takový designově velmi povedený telefon neujal? Kamarádka si v dohledné době chce koupit něco nového a já trvám na tom, aby to byl SE. Tohle stylové véčko je jeden z mála, který se jí líbí, ale nerad bych ji hnal do něčeho nespolehlivého... Tak jaké máte zkušenosti po delší době? Hlavě co do tlačítek, konstrukce otvírání, spolehlivosti... Pište, jsem zvědavý  Cheesy
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
rosini
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 26. Březen 2007, 09:25 »

Jelikož si mobily od SE pořizuju už dlouho, troufnu jsi tvrdit, že jsem už protřelý uživatel  Smajlík. Z610 mám asi 5 měsíců (respektive ještě do soboty jsem měl, v sobotu si ho přivlastnil někdo jiný  Angry) a ze všech véček od SE které jsem postupně vlastnil (Z600, Z800 a teď Z610) je Z610 bezkonkurenčně nejlepší. Výborná klávesnice s nízkým zdvihem tlačítek a příjemným psaním SMS, slušný a dobře čitelný displej i na slunci (i když tenké Motoroly mají subjektivně o něco lepší displej) a jak je u SE zvykem, dobře udělané menu včetně kalendáře, psaní SMS a nastavení. Co se týká kloubu, tak ani u staré Z600, kterou teď používá přítelkyně čtvrtým rokem, s ním není problém. Postupně se opotřebovává, ale pořád funguje, předpokládám že Z610 bude stejný držák. Zatím jsem neměl problémy ani s podřením lesklého krytu, 2x mi telefon upadl, ale na krytu ani šrám. To že jsem o něj přišel mě fakt štve, takže i když teď asi budu měsíc jíst jenom chleba a vodu  Smajlík, objednal jsem si ho znova, fakt asi nejlepší telefon jaký jsem kdy měl.
uložena
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 26. Březen 2007, 10:16 »

Díky moc za odpověď. Co se organizačních funkcí, SMS, nastavení atp. týče, mám s SE své zkuenosti a ačkoli možnosti nastavení by mohly být bohatší, jsem naprosto spokojen, ale přeci jen, občas se objeví nepovedená série (jako třeba W550i a její bílé displeje...), takže jsem se pro jistotu ptal i na tu spolehlivost.
Zatím jsem držel v ruce jen maketu, ale ta je oproti skutečnému telefonu jen ošklivé káčátko, to je mi jasné už z fotek reálu. Měl jsem trochu strach o kloub, protože jeho konstrukce se mi zdála trochu křehká, ale pět měsíců je dost dlouhá doba na projevení nedostatků, moc díky za vyjádření, Váš názor je mi bernou mincí  Smajlík A na klávesnici jsem kamarádku lákal kvůli jejím rozměrům, že se jí bude krásně datlovat, takže jsem rád, že jsem jí nekecal a psaní je opravdu pohodlné  Smajlík
Vaší ztráty je mi moc líto, u tak krásného telefonu to bolí dvojnásob. Shodou okolností právě ztráta telefonu je důvodem, proč si kamarádka kupuje nový telefon, v polovině února jí totiž ukradli její LG KG800 (Chocolate). Smůla. Ale já trvám na tom, aby její příští telefon byl SE  Grin
Ještě jednou díky za zkušenosti!
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
VaRo
Anonym
« Odpověď #3 v: 26. Březen 2007, 10:49 »

Už pár měsíců má moje "nejmilejší" růžovou Z610-ku. Přešla na ni ze Z600i. Zatím je spokojená, vadějí jí 2 věci, absence rádia (u Z600i to pořešila příslušenstvím - přídavným rádiem). U 610-ky jsem zatím žádné přídavné rádio nezaregistroval a přepájet konektor asi též nebude to pravé ořechové. Další věc, na kterou si stěžuje, jsou prťavá boční tlačítka a "klouzání" prstů při pokusu otevřít véčko... Ale jinak už převládá max. spokojenost. Řešil jsem, jakou barvu jí opatřit, váhal jsem mezi tyrkysovou a růžovou, růžová nakonec vyhrála, u tyrkysové, bych řekl, jsou lépe čitelné podsvícené klávesy.  Mrknutí
uložena
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 26. Březen 2007, 14:05 »

Aaaha... To rádio mi nedocvaklo. Ale ona si spíš asi koupí větší kartu a bude poslouchat svou hudbu, rádio by jí chybět nemělo. A v nejhorším... HPM-80 by nefungovala? Otevírání bylo nepříjemné i u makety, co jsem zkoušel, ale tak na to si holka hold bude muset zvyknout  Tongue
Barvu nechám na ní, předpokládám tyrkys nebo čerň, to už je mi celkem jedno, hlavně když se mi podaří dalšího člověka přetáhnout na stranu SE (zatím mám na kontě čtyři lidi, to není moc  Grin ). Díky za názor!  Smajlík
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
KubiCzek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Z610i black
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 10. Březen 2008, 17:05 »

Ahoj. Koupil jsem si z610 teprve nedávno a moje pocity jsou prozatím rozporuplné.
- Kupříkladu když píšu SMS tak mi po pár slovech (70 znaků) telefon vnucuje rozdělení SMS do dvou zpráv. Na starší Nokii co jsem míval jsem psal delší zprávy.
- Další logo operátora. Nevkusně umístěné a vadící při pěkné tapetě. Nepřišel jsem na to jak ho odstranit. U Siemensu to šlo v nastavení mobilu kde jako operátor se dal transparentní obrázek.
- Fotky které jsem pořídil telefonem jsou tak nějak plné barevného šumu. Vím, nemohu očekávat od telefonu fotky jako od normálního foťáku. Na fotkách co jsem našel na internetu a byli pořízeny tímto mobilem se nic takového neděje.
- Velmi rychlé vypínání vnějšího displaye. Pár vteřin svítí a zhasne. K rozsvícení musím stisknout klávesy na boku. Podle mého zas takový odběr nemá aby nemohl svítit stále. Vypadá to z rozsvíceným venkovním displayem moc pěkně...
- Jinak telefon je velmi vkusně proveden. Praktické menu kde se člověk (nováček) velmi rychle zorientuje. Pěkný velký display. Pěkné podání barev. Pěkné zvuky na vyzvánění (default od výrobce)...

Nic jiného mne zatím nenapadá. Telefon mám pár dní a vyzkoušel jsem pár funkcí Smajlík

kuba
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #6 v: 10. Březen 2008, 18:15 »

Ohledně SMS vypni diakritiku...
uložena
KubiCzek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Z610i black
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 10. Březen 2008, 19:50 »

#Jozef Cmar: zkusím děkuju

edit: funguje to .. děkuji
« Poslední úprava: 10. Březen 2008, 19:57 od KubiCzek » uložena
GiGiDAGia
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K550i + K700i + T105 + 3510i
Příspěvků: 88



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 11. Březen 2008, 13:41 »

U toho vnějšího displeje zkus v nastavení změnit řízení osvětlení
uložena
KubiCzek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Z610i black
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 11. Březen 2008, 15:13 »

U toho vnějšího displeje zkus v nastavení změnit řízení osvětlení

Ahoj. Teď to zkouším najít ale nedaří se. Pod čím by to mělo být ?
uložena
GiGiDAGia
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K550i + K700i + T105 + 3510i
Příspěvků: 88



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 11. Březen 2008, 18:55 »

Jenom jsem to zkusil napsat, na mé K700 je v nastavení > displej > potom volba Osvětlení - a potom ještě volbu spořiče displeje, tak jsme si myslel, zda zvolením něčeho jiného v těchto nastaveních ti bude svítit displej ...
uložena
KubiCzek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Z610i black
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 11. Březen 2008, 22:41 »

Nevadí. Už to neřeším. Zítra se ho pokusím předělat na W660 s tím, že nepůjde nejspíš vnější display ale to je zatím jen můj dohad..moc se v tom ještě nevyznám Smajlík
uložena
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #12 v: 11. Březen 2008, 22:46 »

Z610 na W660 Smajlík

to je jak delat z BMW Mercedes
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #13 v: 11. Březen 2008, 23:27 »

Nevadí. Už to neřeším. Zítra se ho pokusím předělat na W660 s tím, že nepůjde nejspíš vnější display ale to je zatím jen můj dohad..moc se v tom ještě nevyznám Smajlík
Sorry za trochu OT, ale o diakritice v SMS si nevděl ( a to je to trapárna) a ze Z610i chceš udělat W660i? No...
uložena
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #14 v: 11. Březen 2008, 23:46 »

nech ho...treba bude dalsi briketka na podkladani stolu nebo zidle  Grin
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Vaše zkušenosti se Z610i?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.