SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 10:42

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  W200i, W300i, W350i, W380i, W550i, W600i, W610i, W660i, W710i, W810i, W850i, W880i, W900i  |  W-obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: TrackID
Strana: 1 [2] 3 4 ... 8
Poslat téma Tisk
Autor Téma: TrackID  (Zobrazeno 52512 x)
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #15 v: 08. Červen 2007, 09:53 »

Och och ouvej, stačí to nastavit dle tohoto:

http://www.k800i.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=81

Práce na pár okamžiků....co se týče APN, stačí zavolat na infolinku vašeho operátora a zjistit jaké je....
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 08. Červen 2007, 11:01 »

No jo ale musi chtit APN pro datovy ucet na internet ne ? Pokud se nemylim tak APN treba pro mms je uplne jine. Jen vim ze z vlastni zkusenosti mi to nastaveni poslali spatne a delalo mi to to same vypenil jsem az kdyz mi to nefungovalo i po 4 konfiguracni sms tak jsem si to nechal vytisknou a sam jsem ty data nastavil neni to zas tak tezke opsat neco z papiru.
uložena

MartinVagner
Anonym
« Odpověď #17 v: 08. Červen 2007, 11:45 »

Na 90% bude APN profil i pro slovenské operátory internet. stačí testnout a když to pojede tak je po problému.....
uložena
niobe
Anonym
« Odpověď #18 v: 10. Srpen 2007, 19:57 »

Tak na tuto funkciu som sa tesila skoro najviac a teraz som zistila, ze nefunguje Sad Ci odosielam vzorku z radia alebo z externeho zdroja zakazdym mi to vypise hlasku: "Sluzba rozpoznavania hudby nie je dostupna" Telefon je z akcie T-mobilu, moze byt na vine nejake obmedzenie operatora?
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 11. Srpen 2007, 16:39 »

Asi mas spatne nastavena data. Nech si poslat nastaveni GPRS na internet a zavolej si na operatora jestli mas taky to GPRS aktivovane u nej.
uložena

niob
Anonym
« Odpověď #20 v: 11. Srpen 2007, 18:41 »

Ale to by mi potom nefungoval ani internet, nie? A ten mi funguje... Alebo to chce nejake specialne nastavenie? Sorry, ale toto je pre mna tak trochu spanielska dedina, takze to potrebujem "lopatisticky" Cheesy
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 11. Srpen 2007, 19:24 »

Mas vice typu dat prez ktere muzes byt na netu CSD, GPRS, EDGE a UMTS. Pro tebe jsou hlavni GPRS a EDGE. Proste to zkus. Nech si to poslat a prenastavit znova nic tim neztratis mas to zadarmo. Zavolej na operatora a nech si to znova poslat. Rekni ze chces at ti poslou nove nastaveni na GPRS internet. Jinak jestli T-mobile SK ma taky stranku konfigurator tak to muzes zkusit sama. Jo a mrkni se taky do nastaveni, pripojeni, nastaveni datoveho toku, pripojit pomoci: tam musis mit zvoleny ten profil pro internet.
uložena

niob
Anonym
« Odpověď #22 v: 12. Srpen 2007, 18:31 »

Tak som urobila vsetko, co si mi poradil a stale mi to nefunguje Undecided Dokonca, ked sa pripojim na net, tak sa mi v lavom hornom rohu objavi "E", predpokladam, ze to znamena, ze ide o Edge pripojenie (predtym som to tam nemala), ale s funkcnostou TrackID to neurobilo vobec nic Cry Ale i tak moc diky za pomoc, keby ta este nieco napadlo, tak sem s tym, budem vdacna za kazdu radu.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 13. Srpen 2007, 04:03 »

Jeste se podivej do nastaveni, pripojeni, nastaveni internetu, profily internetu a tam zvol ten profil na internet. Taky se podivej do nastaveni, pripojeni, datova komunikace, preferovana sluzba a zvol PSD a CSD
uložena

Niobe
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: SE K550i, W910i
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 14. Srpen 2007, 11:50 »

Zda sa, ze vsetko je nastavene ako ma byt a aj tak nic Sad  Tak budto mi nieco predsa len uniklo, alebo je to vinou operatora (T-mobile). Pocula som, ze Orange dokonca tuto funkciu z dotovanych telefonov odstranil uplne. Holt, nech ziju nasi slovenski operatori  Angry
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 23. Srpen 2007, 20:20 »

Jeste se chci zeptat co mas za model telefonu ? Stalo se mi ze jsem si nechal poslat nastaveni od T-Mobilu a ono nefungovalo tak jsem zkusil nechat si poslat nastaveni na jiny model a fungovalo to zkousel jsem to na mobilu od kamosky. Ja mam W610i v nabidce T-Mobilu neni a kdyz jsem ho kupoval tak nemeli nastaveni ani na K550i protoze ten je stejny ale nemeli ho jeste v nabidce a tak jsem si nechal poslat nastaveni na W850i a funguje to. Jinak je jeste jedna moznost a to je nastavit rucne, nechat si to vytisknout a nacvakat sama.
uložena

MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 v: 02. Září 2007, 12:09 »

Rozchodil jsem funkci TrackID a musím říct, že jsem velmi překvapen, jak skvěle funguje.

Vyzkoušel jsem "rozpoznat" pár songů na notebooku a naprosto bez problémů.

Zajímají mě vaše praktické zkušenosti s touto funkcí. Jak často hledáte, kolikrát se vám stalo, že telefon song nepoznal, jaké máte zkušenosti v jakých podmínkách (v autě za jízdy, v OC, z rádia, z televize atp...)

Pozorujete odlišnou datovou náročnost u jednotlivých songů?
Já ano. Liší se to plu mínus 10 kB okolo 25K kB jak pro odeslaná data, tak pro přijatá data. Ve výsledku jeden song "sežere" cca 55-60 kB bez obrázků. Přepočteno na cenu, je to cca 3 Kč a pár drobáků, což si mysím, že je za takovouhle mnohdy užitečnou hračku velmi slušná cena.


P.S. Podobný thread jsem nenašel. Pokud jsem jen slepej, tak to prosím zamkněte. Díky.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 02. Září 2007, 14:05 »

No ja jsem zkousel najit pisnicku rokovou od Hallowen tak ze kamos to cd dal do prehravace a ja jsem jen telefon priblizil k reproduktoru a vysledek mi prisel spravny, i komarad se divil, myslim ze ta databaze bude docela obsahla, jinak jsme to zkouseli taky z rokoveho radia Hey (nekdy naslo nekdy ne), Jinak mi to zjistilo tak 80 procent pisnicek co jsem po TrackID kdy  potreboval
uložena

MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 v: 02. Září 2007, 14:23 »

Mě to vážně dostalo, takže teď budu zkoušet jak divej, uvidím, jaký výstup z toho bude. Zatím to funguje na výbornou...
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
depeha
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson w550i, w580i
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 v: 02. Září 2007, 14:39 »

tak skúšal som to aj na k530 aj na w660, ale nepodarilo sa mi to ani raz. Pritom to boli aktuálne pesničky...  Huh
uložena

w580!!!
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 8
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  W200i, W300i, W350i, W380i, W550i, W600i, W610i, W660i, W710i, W810i, W850i, W880i, W900i  |  W-obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: TrackID
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 20 dotazů.