SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 02:27

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Připojení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: general (unspecified) error
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: general (unspecified) error  (Zobrazeno 2440 x)
micindev
Uživatel
***
Telefon: p990i
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« v: 08. Březen 2007, 14:16 »

caute
stala sa mi celkom zabavna vec - napchal som do svojej m600i o2 sk simku, rozbehal gprs, a stravil som na agile cely weekend...mno a po weekende ani prd - samozrejme som nabehol do o2 si dobre zanadavat...mnoo a zistil som ze chyba nieje u operatora...simku sme vlozili do inej m600i a s tym istym setupom data lezu...hodim ju s5 do mojej m600i a zasa nic - skusal som autokonfig o2, skusal som autokonfig SE, skusal som manual konfig...mno a agile sa nekonektne a mail klient mi furt hadze "general (unspecified) error" co nieje zrovna voditko k niecomu zmysluplnemu (na nejakom symbian dev fore sa to riesilo ale v suvislosti s epocom takze useless)..zacinam byt fakt zufaly...samozrejme som skusal upgrade firmware a r4 a tiez downgrade na r3 a r1...stale to iste....

manika v o2 som trocha pritlacil a ukazal mi log zo servera a divne je ze som sa konnektol...a sosol som 3kb aj ked ja som to videl inac...ci je to ale na reklamaciu to neviem...p910 sa mi pripaja bez probs...m600i s ktorou som inac super spokojny ani za pana krista....

PLZZZ HELP
uložena
unived micindev
Anonym
« Odpověď #1 v: 09. Březen 2007, 00:43 »

jeziisi...to som tu jediny co ma s m600i prob???...sakra
uložena
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #2 v: 09. Březen 2007, 08:26 »

1. cim jsi delal downgrade?

2. udelej master reset a nastav data a agile znova
uložena
miramax
Anonym
« Odpověď #3 v: 09. Březen 2007, 10:37 »

Hlavne si precti pravidla ! Nevynucuj si odpoved. Az bude mit nekdo cas, tak Ti odpovi !
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Připojení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: general (unspecified) error
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 18 dotazů.