SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:51

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Poděkování Martinovi Vagnerovi
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Poděkování Martinovi Vagnerovi  (Zobrazeno 13596 x)
VaRo
Anonym
« v: 09. Únor 2007, 17:55 »

Nevím, zda už to víte, nebo jste to ještě nezjistili, ale ve vedení SEmanie došlo k razantním změnám. Každý, kdo navštíví záložku "redakce", se dočte:

Redakce - Interní redakce
Jméno                             Pozice                                                   Email
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oldřich Mládek                 Šéfredaktor SEMania                           [email protected]
David Louda                 Administrátor                                       [email protected]
Martin Chroust                 Šéfredaktor WalkmanPhones.cz               [email protected]
Jozef Cmar                 Šéfredaktor CyberShot Phones.cz         [email protected]
Filip Ludvík                 Poradce                                              [email protected]
Martin Soukup                 redaktor, schémátka                            [email protected]

Redakce - Externí redakce
Jméno                             Pozice                                                   Email
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Filip Slúka                 Redaktor    
Michal Kocúr                 Překlady                                       [email protected]
Jan Jaroš                        Moderátor fóra    
Blanka Bezlojová     Korektorka                                       [email protected]
Vašek Rohusch                 Sony Ericsson Themes profesionálne    
Jiří Žák                             Redaktor P800/P900/P910i            [email protected]

Redakce - Zanechali stopu
Jméno                             Pozice                                                    Email
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Martin Vagner                 exŠéfredaktor    
Martin Šimon                 Recenze her                                        [email protected]
Seth                             technik SEMánie                            [email protected]
Jiří Pešek                 P800/P900/P910i                            [email protected]
Marek Hajn                 Moderátor fóra, poradce                [email protected]
Kateřina Kosnarová     Překlady                                        

Jako člověk a pionýr, který měl tu čest Martina Vagnera poznat osobně, mu musím poděkovat za vše, co pro značku Sony Ericsson udělal. A ať už ho vedly k jeho rozhodnutí jakékoli důvody, doufám, že i Vy ostatní, stejně jako já, je budete akceptovat. Hodně jsem se Tě nazlobil, Martine, ale věř, že vždy to bylo jen v dobrém.  Mrknutí Dovoluji si Ti, za sebe, za "fšechno" poděkovat a popřát hodně zdraví a úspěchů v osobním i profesním životě!!!  

Nové redakci pak přeji pevné nervy a hodně štěstí!
« Poslední úprava: 19. Květen 2014, 19:02 od David Louda » uložena
HenryPotter2
Uživatel
***
Telefon: Nokia N95 8 GB,Sony Ericsson W960i,Sony Ericsson K800i
Příspěvků: 356


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 09. Únor 2007, 17:59 »

Já ti taky Martině za všechno děkuju. Hlavně, že jsi mě za to co jsem tady dělal nevyhodil z fóra a dal mmi druhou šanci. Taky přeju vše nej ve tvém životě.
uložena

Nokia N95 8 GB, BT reproduktory MD-5W, Transmitter FM CA-300
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 09. Únor 2007, 18:04 »

Také se k tomuto přikláním a děkuji za vše co jsi tady dokázal a vybudoval. Doufám, že ať už je to cokoli, tak že se sem za náma občas přijdeš podívat. Klaním před tebou ve všech směrech spojených s tímto webem, že jsi tady tak dlouho s náma byl.
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
DS
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 277



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 09. Únor 2007, 18:26 »

Asi budu opakovat co jiz mnozi predemnou rekli, ale reknu to stejne. Martine, diky moc za vsechno, cos pro SEManii udelal (a nejen pro ni). Myslim, ze rict, ze na tebe budem vzopimat vzdy jen v dobrem je hloupost, protoze verim tomu, ze se k nam budes alespon prostrednictvim fora (kdyz bdes mit cas) hlasit. Diky moc Martine. Pod Tvym vedenim urazila SEMania kus cesty.
uložena


R310s+CH100->T100->T310->K500i->P900+T300->P990i->P1i+HPM-85+M2 8GB
BB.
Korektorka
*****
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 161



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 09. Únor 2007, 18:30 »

Já jsem hodně v šoku a je mi to moc líto,  Cry   ale můžu už jen opakovat slova mých předchůdců, Martine, přeji Ti jen vše dobré a moc děkuju za všechno, co jsi zde vybudoval, a těším se na setkání na srazech!!!!  Cheesy Cheesy Cheesy
uložena

Korektorka SEMania.cz

SE V630i, W800i, Nokia 3120c
MicroSD 4 GB
Parrot CK3100
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 09. Únor 2007, 18:47 »

uz som Ti zelal vsetko NEJ Martin sukromne, ale pridavam sa tiez k verejnemu podakovaniu, urobil si tu KUS prace a som ti za to velmi vdacny
uložena

vojta
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Neo Blue
Příspěvků: 39



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 09. Únor 2007, 18:55 »

Martine, jsem rád, že jsem Tě mohl poznat! Dík za to nadšení... Roll Eyes
Vše nej v osobním i profesním životě, asi to nešlo zvládat + ještě SEMANIA....vcelku to chápu. Na shledanou!
« Poslední úprava: 09. Únor 2007, 18:57 od vojta » uložena

W890i,W810i, T68, T39m, R520m, R380, P1i+4GB M2, HBH-DS970, MBW-100....Xperia Neo Blue....a další chorobopis
YAMATO
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 538



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 09. Únor 2007, 18:59 »

Škoda velkých slov, to, co jsi pro SEManii udělal je jasné. RESPEKT!!!
uložena

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
power
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: W910i
Příspěvků: 193



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 09. Únor 2007, 20:05 »

Co dodat..Jen že mi je to líto ale čas se mění a lidi ppřicházejí a odcházejí. Taktéž ti patří můj dík a hlavně obdiv za práci, kterou jsem měl tu čest pozorovat od samého začátku. Snad se zas někdy sejdem u piva doufám že v lepším než tenkrát u Domažlic Cheesy Grin . Každopádně za těch několik dní co to vím jsem si uvědomil že ti vlastně patří odpočinek a to po zásluze. Takže ještě jednou díky  Mrknutí
uložena

SE Phone: T610>P800>P900>P910i>K550i>W910i
Nyní-> Qtek 9100 + HBH 662 + W910i
Farley
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K750i - R1DB001 & K700i - R2CA001
Příspěvků: 275



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 09. Únor 2007, 20:11 »

Přidávám se k poděkování. Čupr člověk.  Cheesy
uložena


Jj, když byl tenhle web "v plenkách", to byly časy. :-)
Já tu SEManii proste miluju.
TomasZmuda
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA X10i
Příspěvků: 366



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 09. Únor 2007, 20:26 »

Martine,  já nemám slov, nemám tušení, ale mám pochopení. Jsi hrozně fajn člověk. Obětavý, vždy poradíš a pomůžeš.. Bude se nám po tobě stýskat. Na srazu bylo vždy vše dokonale díky tobě zorganizováno, dokonce i chaotické způsoby ubytování vyšly  Mrknutí
Doufám, že Olda povede SEManii stejně dobře, předpoklady k tomu má. (I po deseti pivech  Cheesy )
Nechť se SEManii daří!
MARTINE, JEŠTĚ JEDNOU DÍÍÍÍÍKY!
uložena

T230->T630-> K750i->P910i->K600i->M600i->K800i->W710i->W880i->W850i->K810i->P1i->K850i->G900->C902->XPERIA X1i->

XPERIA X10i & Live View
YoRkY
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 322



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 09. Únor 2007, 20:42 »

Jak už psala BB , i já byla a jsem z této zprávy v šoku. Když jsem řekla SEMánie, jako bych vždy řekla Martin Vágner .

Jsem ráda že jsem tě mohla poznat a moc děkuji za tvé vstřícné a milé jednání. Za tu spoustu trpělivosti , kterou jsi s námi měl .

Děkuji
« Poslední úprava: 09. Únor 2007, 20:43 od YoRkY » uložena


                        Kdo si hraje NEZLOBÍ !
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 09. Únor 2007, 21:14 »

Cože?! Teda tohle je pro mě taky dost šok  Shocked . Uff. No co na plat, ať už Tě k tomuto kroku vedlo cokoli, přeju Ti....vlastně budu taky papouškovat, protože nevím, co na to říct. Vše nejlepší v "novém" životě a MOC DÍK za SEMANII a všechno, co jsi pro ni a nás udělal!!!  Mrknutí

Takže Oldovi přeju (a věřím mu) aby dále vedl SEMANII jak nejlépe to půjde  Smajlík .
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
MartinŠimon
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 161



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 v: 09. Únor 2007, 22:16 »

Taky se přidávám k poděkování. Díky moc za všechno co si pro mě udělal (týká se to hlavně Mobilního rádce Mrknutí ). Semanii si vedl fakt moc dobře. Doufám a přeju ti aby se ti tak dobře vedlo i ve všem ostatním Smajlík . Ještě jednou díky. Snad olda povede semanii dále kupředu. držim palce
uložena


Nokia N73
dolnajs
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE t68i, SE k750i, SE k800i, SE w96Oi, Nokia N70, HTC Kaiser
Příspěvků: 64



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 v: 09. Únor 2007, 22:54 »

Nemám co bych dodal (vše již bylo řečeno výše) a koukám jak blázen...

Ať se daří... Smajlík
uložena

Symbian - pro chytřejší budoucnost!

My mobiles: SE t68i, SE k750i, SE k800i, SE w96Oi, Nokia N70, HTC Kaiser
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 v: 09. Únor 2007, 23:22 »

Martine Cry Velmi dlho som rozmyslal nad jednou vecou. PRECO? Dovodou je vela. Ked odisiel Marek Hajn tak si to po nom prebral, a viedol si to. Ajked som ti liezol na nervy obcas(casto) tak si vedel byt aj fer. Mal som ta rad ako starsieho a rozumnejsieho priatela.

Skoncil Martin Vagner skonci SEMania!  Embarrassed
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
peterss
Anonym
« Odpověď #16 v: 09. Únor 2007, 23:28 »

pripojim se taky, i kdyz uz tady vse bylo napsano, podekuji Ti Martine za pracu (kterou si nemel casto lehkou) co si tady odvedl (s tymem co si mel po ruce) a doufam, ze semanie bude pokracovat dal, jak si ji "udelal". at se ti dari a doufam, ze se na nejakem tom sraziku potkame.
uložena
KRTEK
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i, C702, P1i
Příspěvků: 130



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 09. Únor 2007, 23:34 »

No... nemam slov... Ale Martin je clovek, ktery pro to udelal dost, pod jeho vedenim se SEMania dostala na nejakou uroven. Pokud ovsem na jeho misto nastoupil Olda Mladek, neni treba se neceho bat, aspon si to ja myslim... Nemam duvod se obavat, ze by SEMania nejak upadala...
uložena

Nebýt, nehrát, nefungovat...
Nejste-li si jisti gramatikou svého příspěvku, použijte Pravidla českého pravopisu. Příspěvek si po sobě před odesláním přečtěte, dobře podaný dotaz se lépe a rychleji vyřeší. Používejte čárky a tečky ve větách! Děkuju Smajlík
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #18 v: 09. Únor 2007, 23:48 »

I já bych chtěl říct Martinovi , že před ním skláním je to férovej a trpělivej chlap.

Děkuju mu za všechno a věřím , že to co se jednou stalo mezi náma se nák dá omluvit ...

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v životě..

uložena
M.Vagner
Anonym
« Odpověď #19 v: 10. Únor 2007, 00:03 »

Díky všem za vaše fajn slovíčka, hřeje mě to hrozně moc. Snažil jsem se za každou cenu, aby stránky nějakým způsobem vzkvétaly, aby tu bylo co nejvíce informací týkajících se naší oblíbené značky. A nakonec myslím, že se to i slušně povedlo. Díky všem, kteří se se mnou podílely, kteří přiložili ruku k dílu a díky i vám čtenářům, kteří jste byli a jste doposud věrni. Já nikam nemizím, myslím, že značka Sony Ericsson to u mě vyhrála už dávno Mrknutí. Předal jsem vedení našemu mládí Smajlík a budu jen z dálky dohlížet, aby vše fungoválo beze změny dále. Určitě se budeme setkávat na srazech, myslím, že i nějaký ten poznatek ať už na fóru či ve formě článku na webu hrozně rád vytvořím. Svůj kladný vztah k SEManii nemůžu zapřít, takže tu s vámi zůstanu dále. Přeji hodně úspěchů svým nástupcům, SEMania rulezz Roll Eyes

Omlouvám se, že píšu jako anonym, ale náš admin mi změnil práva a nyní mi chybí přístup do některých částí fóra. Asi už mě to nechce Grin.
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #20 v: 10. Únor 2007, 00:08 »

sem rad, ze ses ozval, a verim, ze sem tam nejakou tu radu "nove" redakci poskytnes,
uložena
kmozis
Anonym
« Odpověď #21 v: 10. Únor 2007, 23:09 »

Asi se v některých zásadních věcech nikdy neshodneme (viz diskuze v sekci W810i), nehledě na to však klobouk dolů před Tvou prací, na tomhle webu jsem strávil nějakých pár hodin života...
uložena
VítekŠobr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson W850i precious black
Příspěvků: 222



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 11. Únor 2007, 08:10 »

Škoda Undecided Cry
Ale je to tak, prostě se přichází a odchází, jak vidíš budeš tu všem chybět. Všechno nej nej ne atd atd, už to znáš Cheesy
Třeba se sem jednou zase vrátíš a síla SE tě přitáhnen nazpět, protože osobnost jako ty, tu na tomhle foru bude na 100000000% chybět Embarrassed
Hodně tdaru a ahoj. Nezapoměn se někdy ozvat a napsat sem!! Grin

2OldřichMládek: Tobě hodně štestí v nové funkci, hodně úspěchů a málo problému.
uložena

Moje SE cesta: T610i - K750i - M600i - W850i
HPM-65, HPM-70
Sony PSP white, FW 3.52 M33 - 4, Logitech PGP, 4GB MS



Jaronemo
Uživatel
***
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 11. Únor 2007, 11:18 »

hi Jack...!!
Martina jsem bohužel neznal osobně a prakticky ani virtualně ovšem SEmania pod ním jela a už jen proto k němu vzhlížím.  Good Luck  Matin  Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Poděkování Martinovi Vagnerovi
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.014 sekund, 17 dotazů.