SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 16:35

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: Spojenie tel K610i s počitačom cez MyPhoneExplorer
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Spojenie tel K610i s počitačom cez MyPhoneExplorer  (Zobrazeno 2289 x)
F
Anonym
« v: 15. Leden 2007, 17:45 »

Dobry den.Mam kratko Sony Ericcson K 610 i a nainstaloval som si program  MyPhoneExplorer a neviem ci sa pripajam spravne.
Ked sa pripojim cez USB program mi tel. najde ale ked chcem upravit kalendar tak mi napise ze spojenie sa neda uskutocnit nemozno najst tel.Niekedy sa spoji niekedy nie.Tel zoznam som si upravoval aj SMS.Mam nieco stlacit na tel aby sa uskutocnil prenos? Lebo ked dam na tel prenos suborou tak tel da vypne je to v poriadku?Ale to tiez nie vzdy.Poradte mi prosim Vas ci mam nieco zmenit v nastaveniach programu,alebo nieco s telefonom zapnut prenos bud prenos suborob,alebo len telefonu?Je v poriadku ked sa tel vypina na zaciatku spojenia prenos suborou s pocitacom.Dakujem Filip
uložena
filip17
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 15. Leden 2007, 18:09 »

Este k tomu spjeniu pocitaca a tel K 610i pise mi este aj dalsiu chybu ked sa chcem spojit cez MyPhoneExplorer ze COM 4 sa nepodarilo najst .Poradte co mam spravit.Filip
uložena
Redeemert
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Cedar J108i
Příspěvků: 771



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 15. Leden 2007, 21:13 »

No pokud mě mé informace nešálí, tak ty telefony, co podporují USB Mass Storage, tak mají dva režimy připojení přes kabel. Buď je připojuješ právě přes Mass Storage, tedy jako další disk - podobně jako třeba flashky nebo něco takového, anebo potom v tom druhém módu a to je takový ten standardní telefonní, přes který se dělá synchronizace a tak.
uložena

Motorola T180 -> Nokia 3310 -> Siemens M55 -> Nokia 8310 -> SE T630 -> SE V630i -> Nokia E52 -> Samsung S8000 Jet -> HTC Desire -> SE Cedar J108i
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: Spojenie tel K610i s počitačom cez MyPhoneExplorer
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.