SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 16:29

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: Co je lepsi sluchtka nebo redukce ?? K610i
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Co je lepsi sluchtka nebo redukce ?? K610i  (Zobrazeno 9495 x)
Zbynek
Anonym
« v: 14. Leden 2007, 14:20 »

Za rozumnou cenu Smajlík a vybornou kvalitou Smajlík
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 14. Leden 2007, 16:53 »

Doporučuji k němu koupit sluchátka z walkman telefonů HPM-70 a budeš spokojenej....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Zbynek
Anonym
« Odpověď #2 v: 14. Leden 2007, 17:29 »

A kolik stoji ?? kdyz tak nejakej link
uložena
Masak
Uživatel
***
Příspěvků: 38



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 14. Leden 2007, 18:04 »

http://www.hshop.cz/sony-ericsson-hpm-70-original.htm   a na jiných shopech sou k dispozici i v černé barvě
uložena

Nokia 5110 - Nokia 6210 - Nokia 6310i - SonyEricsson K700i - Sony Ericsson W810i
Dekxster
Anonym
« Odpověď #4 v: 16. Leden 2007, 00:08 »

Já sem si koupil za 150 redukci. Sice neoriginální, ale zase levně, dobrý sluchadla už sem totiž měl a na kvalitu poslechu si nemůžu vůbec stěžovat, doporučuju.
uložena
Gatis
Anonym
« Odpověď #5 v: 16. Leden 2007, 10:01 »

Takže asi něco jako tohle? http://www.amilo.cz/index.php?productID=1305
A k tomu 3.5 sluchátka, třeba Kossátka?
Tak to mám naplánovaný dobře, k tomu kvalitní poslech, co si ještě víc přát? Smajlík
uložena
Dekxster
Anonym
« Odpověď #6 v: 16. Leden 2007, 11:37 »

Jo, přibližně takhle to vypadalo. Přesně tenhle sem sháněl, ale nikde ho zrovna neměli, ten muj má delší kabel a na konci mikrofon, aby se dal použít jako handsfree, což ale neni věc, kterou sem od něho požadoval, taxem chtěl spíš kratší.
uložena
Uzlinka
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: W910i
Příspěvků: 115



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 16. Leden 2007, 11:53 »

Jo jo, jenže když si koupíš tu krátkou redukci (kupovala jsem jí přítelovi) tak na svých sluchátkách nemáš mikrofon...někdo ti zavolá, zvoní ti to do uší, ty musíš vytáhnout mobil, odpojit sluchátka, sudat je z uší, přijmou hovor a teprve pak můžeš telefonovat....aby ti to ten volající mezi tím náhodou nepoložil. A taky jak ta redukce není originál, tak ta co máme...krátká...jde děsně ztuha zandavat a vyndavat, až se bojím, abych něco neulomila.

Pak je možnost dlouhé redukce i s mikrofonem...máš asi metr dlouhou šňůru, na konci redukci i s tím mikrofonem, ale ty do toho bodneš normální sluchátka s dalším metrem drátu...to jsou 2naprosto zbytečný a překážející metry, který pokaždý když phoun vyndaváš a zandaváš, musíš znovu nasoukat někam, pokud možno tak, aby se ti to moc nezamotalo.

A nebo si koupíš originálku HMP-70, drátu máš tak akorát, mikrofon můžeš normálně používat za chůze kdekoli aniž by ses třeba v zimě musel rozepínat a vyndavat mobil a ještě je bezva zvuk! Fakt si myslim, že pokud nejsi vyloženě muzikant, kterej poslouchá hudbu z profesionálního hlediska...tak máš - teď už za poměrně nízkou cenu skvělou kvalitu!!!
uložena

Ericsson T10s  <  SE T230  <  SE W800i  < SE W910i 
SanDisk M2 4GB  HPM 70  T-mobil

No a jinak ... www.bluesberry.cz   ;-)
Dekxster
Anonym
« Odpověď #8 v: 16. Leden 2007, 18:11 »

Jo, já s tebou úplně souhlasim, že je to dobrý řešení. To už si pak musí člověk rozmyslet co chce a pro mě byla rozhodující nízká cena a to, že mám dobrý sluchátka.
A když du s mobilem v kapse a mám tam vibrace, dost často se mi stává, že ani nevim když mi někdo volá. A když u toho poslouchám mp3, vypne se přehrávání pokud mi někdo začne volat. Odpojit kabel a přijmout hovor už je potom otázkou pár vteřin. To jenom pro doplnění, neobhajuje to redukci vzhledem k těm originál sluchátkum.
A eště doplnim, že ta redukce co mám, de zandavat a vyndavat úplně normálně.
uložena
Uzlinka
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: W910i
Příspěvků: 115



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 16. Leden 2007, 20:23 »

Jo jo, ale ty máš jinou redukci než jsem kupovala...  Cheesy  Já to myslela tak, že u tvý redukce je dlouhá šňůra a u tý naší to mimo jiné jde i blbě vyndavat  Sad ....
Mě právě příjde skvělá ta možnost poslouchání hudby...někdo volá, začne ti to zvonit do uší a ty jen zmáčkneš čudlík co máš přidělanej na bundě - telefonuješ - pak jen zase zmáčkneš ten samej čudl a v klidu dál posloucháš...vlastně podruhý už ani mačkat nemusíš...stačí, když to ten druhej položí Mrknutí

Já prostě fakt nedám na HMP-70 dopustit Cheesy Leda bych připustila ty další sluchadla, co maj rovnou i další ovladače přímo na drátu...když pak opravdu nemusíš na phoun vůbec šáhnout Mrknutí
uložena

Ericsson T10s  <  SE T230  <  SE W800i  < SE W910i 
SanDisk M2 4GB  HPM 70  T-mobil

No a jinak ... www.bluesberry.cz   ;-)
Uzlinka
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: W910i
Příspěvků: 115



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 16. Leden 2007, 20:25 »

Ještě jsem zapomněla....že naprosto chápu, když někdo nedostane HMP-70ky rovnou k mobilu a má doma třeba dobrý Kossy, že si radši koupí jen tu redukci  Smajlík
uložena

Ericsson T10s  <  SE T230  <  SE W800i  < SE W910i 
SanDisk M2 4GB  HPM 70  T-mobil

No a jinak ... www.bluesberry.cz   ;-)
Gatis
Anonym
« Odpověď #11 v: 17. Leden 2007, 12:16 »

JJ, Kosátka jsou k nezaplacení (o kvalitě reprodukce není třeba mluvit), ale hl. když se pokazí nebo prostě se vám na nich něco nezdá, tak zafunguje téměř magická DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA, resp. je vam za 200,- vymění v servisním středisku za zcela nová!!!
Každopádně proti peckám Sony (Ericsson) ani píp! Smajlík
uložena
Uzlinka
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: W910i
Příspěvků: 115



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 17. Leden 2007, 13:31 »

Ano ano díky....proti SE ani PÍP ale proti Kosákům se taky nepípá!  Cheesy
uložena

Ericsson T10s  <  SE T230  <  SE W800i  < SE W910i 
SanDisk M2 4GB  HPM 70  T-mobil

No a jinak ... www.bluesberry.cz   ;-)
Cawba
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 19. Leden 2007, 22:38 »

Jaky mate zkusenosti s prehravanim na K610??? kolik vam to vydrzi hrat a tak podobne?! nejaky uzivatelsky zkusenosti.diky
uložena
Zbynek
Anonym
« Odpověď #14 v: 25. Leden 2007, 16:06 »

Jo hrajou celkem dobre . Ale mam problem s redukci : koupil jsem si tuto redukci  http://www.amilo.cz/index.php?productID=1305   ale odelil se mi kablik od pripojky do telefonu nevi nekdo co s tim Huh? hodil by se nejaky navod
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: Co je lepsi sluchtka nebo redukce ?? K610i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.