SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:54

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: Již nový firmware pro V630i, jaké přinesl novinky?
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Již nový firmware pro V630i, jaké přinesl novinky?  (Zobrazeno 4388 x)
Burák
Uživatel
***
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« v: 12. Leden 2007, 14:32 »

Dnes jsem se díval na SEUS II je již nová aktualizace s názvem : V630 VFE LIVE 3. Zatím jsem neaktualizoval, ale pokud budou kladné ohlasy i se změnami, rád se k tomu kroku uchýlím. Tak pište kdo jste již aktualizoval co nám nová aktualizace přináší.
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #1 v: 16. Leden 2007, 08:47 »

Ano je to tak, info o tom zde: http://semania.cz/content/view/2272/2/

Popis změn je stejný s K800i, takže zde: http://www.k800i.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=48&Itemid=32
uložena
Snekac
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 35



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 16. Leden 2007, 22:01 »

Přesně. To jsem dělal já tu aktualizaci a změny jsou. Animace menu, tenčí font v kalendáři, zmizelo live intro, přehrávání náhledů videa-seka se. Jo a zmizel radiodj,nebo jak se to jmenuje, ale to už tam možná zmizelo předchozím updatem. Nevýhoda- všechny java z karty se mi nějak zblaznily a musel jsem je akorát vymazat.
uložena
Burák
Uživatel
***
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 17. Leden 2007, 13:06 »

Tak koukám skoro víc škod, než užitku. S těmi náhledy se jim to moc nepovedlo. Ještě se zeptám jsou tu ohlasy, jako že se telefon při najetí na větší videa sekne restartuje nebo dokonce vypne....bylo to i v případě V630i? A ještě mě zajímá v rychlosti, zda je telefon svižnější, či naopak líný? Díky za postřehy
uložena
Burák
Uživatel
***
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 18. Leden 2007, 23:50 »

Tak jsem nakonec neodolal a pustil se do aktualizace. Po úspěšném updatu jsem šel hned zjistit novinky co nový FW přináší. Tak v první řadě jsem se zaměřil na náhledy videíí. To co tu bylo již mockrát zmiňováno to že se při větší velikosti videa při najetí kurzoru na náhled sekne to souhlasí....ale naštěstí tak po 10 vterinkach se telefon vzpamatuje a da se listovat dále. Tahle drobnost mi nějak žíly netrhá, protože videa prohlížím ve videopřehrávači. Další věcí je zrychlení reakcí telefonu, což vítám. Jedna věc mi ovšem nesedí...přijde mi že kvalita videíí se zhoršila....po nahráni nového FW a přehrání filmu mi připadalo, že není obraz tak ostry jak s předchozím FW a jsou zde vidět více kroky komprese. Neříkám to ze 100% jistotou pouze můj subjektivní názor. Nicméně nechci tímto nikoho zrazovat od aktualizace. Z mého pohledu aktualizace nepřinesla nic zásadního krom CID 51, takže jsem k ní v neutrálním postoji, spíše ji vítám. Cool
uložena
xxxlarge
Anonym
« Odpověď #5 v: 02. Únor 2007, 11:12 »

Po aktualizaci nejde spusti žádná neoficielně stažené Java aplikace. Nepomohla ani opětovná instalace. V evlastnostech každé takto zamčené aplikace je hláška, že nepochází z důvěryhodného zdroje. Máte-li někdo zkušenost, jak to obejít, sem s tím!!!
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: Již nový firmware pro V630i, jaké přinesl novinky?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.