SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 01:22

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: blokování funkce fotoaparátu
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: blokování funkce fotoaparátu  (Zobrazeno 3799 x)
alfons
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« v: 04. Leden 2007, 14:14 »

Můj zaměstnavatel trvá striktně na zákazu záznamových zařízení, za která považuje i fotoaparát u SE T630. Lze provést nějakým způsobem zablokování funkce fotoaparátu - softwarově? Má někdo nějakou radu na toto téme? nerad bych se svého telefonu musel zbavovat.
Díky
uložena
miramax
Anonym
« Odpověď #1 v: 04. Leden 2007, 14:21 »

Zkus se podivat do sekce smartphone uz se to tu jednou resilo na P900 a myslim, ze Kapr to vyresil. EDIT Je to tady, ale myslim, ze to doma sam neudelas. Zkusil bych kontaktovat nekoho z nasi technicke podpory: http://forum.semania.cz/index.php/topic,1383.0.html
« Poslední úprava: 04. Leden 2007, 14:42 od miramax » uložena
datinko
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i + K800i
Příspěvků: 78



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 04. Leden 2007, 14:53 »

Ide to aj hardwarovo...  Poznám veľa ľudí s automobilového priemyslu-pohybujem sa tam- a tý to riešia tak, že si kúpia nový kryt, ktorý prekrýva aj čočku. Pretože na vrátnici toto vrátnikovi stačí, neviem si predstaviť, ako budeš neakému tupcovy vysvetľovať, že to máš sw bloklé...
uložena

Koniec zeme príde vtedy, keď sa na modrej oblohe objaví nápis:
Aplikace Zem provedla neplatnou operaci a bude ukončena... :-)

Mobile Blog: http://datinko.blogspot.com
miramax
Anonym
« Odpověď #3 v: 04. Leden 2007, 15:33 »

Novy kryt, ktery prekryva i cocku ?  Shocked Tak to jsem jeste nevidel. Spis bych rekl, novy zadni kryt a cocku striknout barvou.
uložena
datinko
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i + K800i
Příspěvků: 78



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 04. Leden 2007, 18:16 »

No ved iba zadny, kde nie je diera na cocku..
uložena

Koniec zeme príde vtedy, keď sa na modrej oblohe objaví nápis:
Aplikace Zem provedla neplatnou operaci a bude ukončena... :-)

Mobile Blog: http://datinko.blogspot.com
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 04. Leden 2007, 18:51 »

Neni nic jednodussiho, nez zadek prelepit izolepou, striknout a po zaschnuti oriznout perorizkem po vytlacene ovalne drazce podel vyvyseniny, A bude jako origo bez foto. Lze postupovat i naopak: oriznout/striknout. Pri prodeji se izolepa slepi a je opet jak novy!
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
Ales-X
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5, Ericsson T20e
Příspěvků: 222



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 06. Leden 2007, 18:59 »

Obávám se že pokud zaměstnavatel opravdu tak striktně trvá na mobilu bez fotáku, tak mu asi přestříkaný nebo zalepený foták stačit nebude. Ale HW zásahem jde foták vyndat ze základové desky a pak později vrátit ;-)
Pokud by u mě zaměstnavatel trval na používání mobilu bez fotáku tak už fakt vylétnu z kůže, ono stačí že soukromý telefon používá pro služební účely, zejména ten foták na K750i.
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: blokování funkce fotoaparátu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.