SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 11:27

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nefunguje mi HBH-PV705
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Nefunguje mi HBH-PV705  (Zobrazeno 6390 x)
FALCON69
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« v: 29. Prosinec 2006, 20:46 »

muze mi nekdo vysvetlit proc muj mobil (T630) nenajde bluetooth headset HBH-PV705 (http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=cz&lc=cs&ver=4000&template=pip5&zone=pp&pid=10406) kdyz je s nim normalne kompatibilni?!
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #1 v: 29. Prosinec 2006, 20:57 »

muze mi nekdo vysvetlit proc muj mobil (T630) nenajde bluetooth headset HBH-PV705 (http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=cz&lc=cs&ver=4000&template=pip5&zone=pp&pid=10406) kdyz je s nim normalne kompatibilni?!

Zkusil bych reset sluchátka dle manuálu....
uložena
Ales-X
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5, Ericsson T20e
Příspěvků: 222



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 09. Leden 2007, 13:06 »

Tak jsem také čerstvý majitle HBH-PV705 a je naprosto supr, lehounké, skvěle funguje s K750i ... a zázrak dokonce se mě podařilo spárovat s P900@910i a hf asi tak 1sec. z hovoru funguje, pak se odpojí ... ale s čím mám problém, chtěl jsem sluchátko použít k PC pro SKYPE, ale počítač BT sluchátko nevidí a tudíš jej nemůžu připárovat jakou audio zařízení, máte s tím někdo skušenosti? a vůbec je to možné takto používat? Dík Aleš :-)
uložena

FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #3 v: 09. Leden 2007, 13:08 »

Tak jsem také čerstvý majitle HBH-PV705 a je naprosto supr, lehounké, skvěle funguje s K750i ... a zázrak dokonce se mě podařilo spárovat s P900@910i a hf asi tak 1sec. z hovoru funguje, pak se odpojí ... ale s čím mám problém, chtěl jsem sluchátko použít k PC pro SKYPE, ale počítač BT sluchátko nevidí a tudíš jej nemůžu připárovat jakou audio zařízení, máte s tím někdo skušenosti? a vůbec je to možné takto používat? Dík Aleš :-)

nepouzivej ovladace na BT od SP2
uložena
Ovo.cz
Anonym
« Odpověď #4 v: 09. Leden 2007, 13:30 »

... sluchátko použít k PC pro SKYPE, ale počítač BT sluchátko nevidí ....

taky je možné, že jsi včas neodpojil BT sluchátko od telefonu před vytvořením nového BT připojení v PC.
uložena
Pítý
Anonym
« Odpověď #5 v: 29. Leden 2007, 20:20 »

Zdar lidičky tak jsem to zkoušel rozjet s TRUST USB bluetootem a neni problem v tom aby to našlo to HF pokud je odpojeno od telefonu ale mam problem v tom že ho ten soft nechce spojit s audio gateway. A přitom ericsson prodává tohle HF s nějakým USB bluetootem pro VOIP tzelefonování.
uložena
Pítý
Anonym
« Odpověď #6 v: 03. Únor 2007, 18:55 »

Tak jsem sehnal Blutut od MSI a je to oukej funguje to suprově
uložena
Quick
Anonym
« Odpověď #7 v: 03. Říjen 2009, 12:20 »

Ahoj,
mám problém s head setem HBH-PV705. Spadl mi na zem a teď když ho chci zapnout tak jen 3x zeleně zablíká a konec. Když ho připojím na nabíječku tak dvakrát dlouze červeně blikne a zase konec.
Nevíte někdo co to je, proč to dělá, případně co s tím?
Díky
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nefunguje mi HBH-PV705
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.