SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
02. Červen 2023, 02:27

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142432 příspěvků v 9977 tématech od 23751 uživatelů
Nejnovější uživatel: Rosstailor
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Strana: [1]
1  Ostatní telefony / Telefony řady Z / Re: Moje Z710i (Twilight Black) v: 09. Duben 2010, 08:59
Ahoj,
snad sem jeste nekdo chodi. Mel bych prosbu. Nejak se mi povedlo vypnout zobrazovani obrazku v internetovem prohlizeci a za boha se mi nadari je znovu zobrazit. Na volby v moznostech to nijak nereaguje. Doakazal byste mi nekdo poradit?

Dik, VildaS
2  Ostatní telefony / Telefony řady Z / Z710i-Všeobecná Diskuze v: 14. Prosinec 2007, 11:16
Tak po týdnu hraní mé prvotní nadšení trochu ochladlo. Některé věci jsou v Z710i na můj vkus nedotaženy a bude mi trvat než si na ně zvyknu. O absenci možnosti nastavit si pro každý profil jiné oznámení došlé zprávy jsem tu už psal, ale víc mi vadí nemožnost změnit upozornění na událost v kalendáři. Je to jen takové kuňknutí, které se snadno přeslechne.

Dál mi vadí mi, že když rozsvítím vnější displej (což se stane často nechtě) rozsvítí se i podsvícení hlavního displeje a kláves, což zbytečně spotřebovává energii. Ostatně pokud zamknu obslužné klávesy walkmana, očekával bych, že nebudou reagovat vůbec :-(

Seznam událostí je pro mě báječná novinka. Hloupé je, že na vnějším displeji stále trčí první událost, nikoli poslední. Takže odešlu SMS a dokud ji neodsouhlasím budu tam mít stále doručenku i když mi mezitím přijde několik SMS, o kterých pak třeba ani nevím.

To, že pokud chci přenášet data kabelem, telefon se vypne je sice mrzuté, ale protože používám spíš BT přenos, který tímto nešvarem netrpí, tak mi to zas tak nevadí. (Zajímalo by mě, jestli to je příznačné jen pro tento mobil nebo pro SE jako takový, nebo jestli se tak chovají i jiné značky).

Pokud máte někdo zkušenosti jak těmto nedostatkům čelit, budu rád, když se se mnou podělíte.
Strana: [1]

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.032 sekund, 19 dotazů.