SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
31. Leden 2023, 04:22

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142432 příspěvků v 9977 tématech od 23751 uživatelů
Nejnovější uživatel: Rohit112k
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Strana: [1] 2 3 ... 6
1  Windows Mobile / Obecné / Re: Profily - prepinani v: 14. Únor 2009, 15:24
Nwevíte o programu, který podle času přepínal profily?
Jde mi především o to, aby se mi v pracovní dobu dovolal kdokoli, mimo pracovní jen lidi ze seznamu a v noci pak vyloženě VIP.

Díky
umí to třeba g-profiler, který je zdarma, nicméně nejsem si jist, že umí aktivovat black a white listy, možná by to šlo v kombinaci s aplikací call firewall. Umí to určitě pocketzenphone, ten ale na wm 6.1 funguje prapodivně.
2  Windows Mobile / Obecné / Re: X1 prehravanie videa v: 09. Únor 2009, 11:28
jestli chcete opravdu slušný konverter, tak podle mé zkušenosti toto:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=478050&highlight=mp4htchd
překonává vše zde diskutované.
3  Windows Mobile / Aplikace a hry / Re: Freeware hry WM 6.1 v: 22. Leden 2009, 07:49
na wm 6.1 jde hrát prakticky vše pro win mobile 5 i velká většina toho, co je určeno pro starší verze. Jediným problémem je WVGA rozlišení, se kterým si hodně aplikací neporadí. Docela elegantně se to dá řešit programem wvgafix, který umí na WVGA displejích emulovat jiné rozlišení. Po freeware hrách se dá podívat třeba sem: http://www.freewareppc.com/games/games.shtml
4  Windows Mobile / Obecné / Re: Sony Ericsson X1i - jak se vám líbí? v: 17. Leden 2009, 21:01
Já bych ze svých zkušení určitě volil jako prvního smartfona právě zmiňovanou P1i. Má slušnou podporu funkcí, jednoduché a přehledné UI. ..... Na blbinky v Landscape módu si začátečník v oblasti smartphonů jistě ani nevzpomene ...... XPERII bych pak doporučil těm znalejším, kteří od telefonu chtějí více, chtějí vše v jednom. WM má svoji složitost, na kterou je lépe si zvyknout po přechodu z jednodušších systémů, jako první smart se mi tedy jeví P1i jako jasná varianta. XPERIA (a podobná WM) jsou pak dalším stupněm.
Hoši sorry, ale jste zatížení historií. Proč se učit smartphone na UIQ, na kterém není pokračování? Pro Jozu ani pro Tebe není UIQ3 žádný zásadní problém, protože v SE smartech se už chvíli pohybujete. Pro kohokoli z "blbafounu" je rozdíl zásadní a jde-li na UIQ3 či WM je v zásadě fuk, vždy je to jiný svět. A proto je UIQ3 ztracený čas, cesta dál totiž není, jenom jinam....
5  Windows Mobile / Obecné / Re: Sony Ericsson X1i - jak se vám líbí? v: 17. Leden 2009, 15:45
já bych jako prvního smarta rozhodně P1i nekupoval. Tato platforma končí, tzn. končí i vývoj aplikací a i tak je nabídka poměrně chudá. Opich s podepisováním aplikací ani nemá cenu vzpomínat. V zásadě bych P1i doporučil pouze někomu, kdo PŘESNĚ zná své požadavky a P1i mu vyhovuje. Jenom takové blbinky jako je nemožnost landscape modu dokáže pěkně otrávit.
To bych šel za podobné peníze raději do kaisera či čehokoli jiného s WM.
6  Windows Mobile / Obecné / Re: Testování finální verze XPERIE začíná! v: 16. Leden 2009, 17:39
mám dotaz trochu mimo. Hrál jsem si s panely na touch HD a docela se mi líbily. Přepokládám, že xperia má na návrat k přehledu panelů tlačítko. Neexistuje nějaké gesto pro návrat tam? Mapovat si jediné mapovatelné tlačítko HDčka se mi moc nechce:-)
7  Windows Mobile / Aplikace a hry / Re: QuickGPS - Connection Failed v: 15. Leden 2009, 09:44
nevím, jak je to a xperii, ale prováděl jsem měření na touch HD, jestli existuje rozdíl v rychlosti fixace při aktuálních datech z quick GPS a při datech smazaných. Nepodařilo se mi zjistit žádnou odchylku. QuickGPS jsem tedy vypl a je po (případných) starostech.
8  Windows Mobile / Obecné / Re: ICQ, Jabber a jiní v: 13. Leden 2009, 13:07
bombus je jabber klient, přes kterého jde tunelovat prakticky cokoli. Qip je normálně ke stažení na www.qip.ru, nevím, kde hledáš.
9  Windows Mobile / Obecné / Re: ICQ, Jabber a jiní v: 13. Leden 2009, 12:49
no existuje například smaper, fring, zmiňovaný qip, dají se použít javové jimm, bombus, nimbuzz no prostě je toho jak hrom, stačí trošku pohledat.
10  Windows Mobile / ROMky a vše okolo nich / Re: čeština v: 13. Leden 2009, 09:26
on interwrite s počeštěním prostředí sunnysoft u novějších zařízení vyvíjel pro každé zařízení zvlášť. Ukradené instalačky na jiných zařízeních fungovaly blbě a i třeba na wm6 se iw vyvinutý pro wm5 nedal kloudně použít. Navíc to počeštění bylo často problematické, protože se i přejmenovaly některé adresáře jak my documents na mé dokumenty apod., což je pro některé instalátory problém. Já bych interwritem zařízení nepočešťoval, i kdyby to šlo.
11  Windows Mobile / Obecné / Re: Xperia Alarm v: 08. Leden 2009, 11:26
melodii musíš nahrát do adresáře windows, nikoli windows ring. Nicméně doporučuji spíše jako budík použít aplikaci g-alarm. Je to opravdu podařená freeware záležitost.
12  Windows Mobile / Obecné / Re: Více ikon v: 07. Leden 2009, 10:38
na HD to jede každému, kdo si to nastaví:-)
13  Windows Mobile / Obecné / Re: Internet pres ActiveSync ? v: 06. Leden 2009, 11:28
i k optickému připojení se dá koupit dnes už hrubě pod 1000kč wifi routeřík. Myslím, že tak to Kolda myslel:-). Já jenom na téma správných gadgetářů doplním, že takový má rovněž nějaký neomezný datový paušál na mobil a moc neřeší ani wifi:-D
14  Windows Mobile / Obecné / Re: Internet pres ActiveSync ? v: 05. Leden 2009, 16:13
Pro ty přemýšlivější: activesync vytváří při připojení WinMobile zařízení virtuální ethernetový adaptér, obvykle adresovaný 169.254.2.2 s tím, že proti němu je ethernet adaptér 169.254.2.1 na win mobile. Zařízení následně komunikují prostřednictvím tcp/ip. Je tedy třeba zajistit aby fungovala obousměrně síťová komunikace a nebude problém.
Je třeba ale pamatovat na jednu věc: na takto vytvořené spojení nejsou obvykle nabindovány softwary jako antivir, případně firewall (windows firewall ano) a při připojení telefonu do inetu při současném připojení via activesync je možná relativně snadná kompromitace PC. Proto je rozumné, nepovolovat přístup z telefonu při aktivním bezdrátovém připojení.
15  Windows Mobile / Problémy a chyby / Re: Tak už se loupe... v: 05. Leden 2009, 09:24
ale to víš, že to ovlivnit mohl. Je třeba si uvědomit, že kromě 100% UIQ je SE rovněž významným akcionářem společnosti Symbian Software ltd, resp. v době vývoje v3 jím byl. Strategii certifikátů aplikací a obchodní model s tím související tedy spolutvořili, stejně jako zpětnou nekompatibilitu aplikací. Navíc i UIQ3 samo o sobě nabízí dost robustní api na to, aby bylo možno prostředí pro UIQ 2 aplikace minimálně emulovat. V tuto chvíli ale už jde skutečně o pláč nad rozlitým mlékem. V této oblasti omluva pro SE kromě businessových záměrů neexistuje. Sorry za ot.
Strana: [1] 2 3 ... 6

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.03 sekund, 18 dotazů.