Fórum SEMania.cz

Platforma A200 => C905 => Téma založeno: gagariny 10. Srpen 2012, 11:06Název: kontakty via bluetooth
Autor: gagariny 10. Srpen 2012, 11:06
ahoj, mám problém: když chci poslat přes bluetooth kontakty na jiný telefon, a dám volbu Odeslat vš. kontakty v podmenu menu adresáře, tak se vždy odešle jenom první kontakt. Ostatní to úplně ignoruje. Vzhkledem k tomu, že mi nefunguje ani připojení telefonu k počítači (díky bazmegovosti konektoru u telefonu) tak nevím, jak z něj jinak kontakty vydolovat (na simku se jich, jak známo, vejdem pramálo).


Název: Re: kontakty via bluetooth
Autor: M.Čermák 10. Srpen 2012, 14:20
jo,to je tím že ostatní telefony mimo SE jsou lamy a neumí přijímat víc souborů najednou..na jakej mobil to chceš přenýst?nejlepší by bylo nacpat ty kontakty do myphoneexploreru a export do něčeho nebo přímo z MPE to nacpat do toho druhýho.


Název: Re: kontakty via bluetooth
Autor: gagariny 10. Srpen 2012, 14:49
Díky za odpověď. Problém je právě v tom, že k MPE se nedostanu, ta moje C905 je už poněkud šunkózní a nějak se jí nedaří připojit se k počítači, kabelem (nefunguje to kvůli tomu konektoru) ani přes bluetooth--- Navíc to chci přenést na svojí novou Nokii E52. Takže ne na jiný SE.


Název: Re: kontakty via bluetooth
Autor: M.Čermák 10. Srpen 2012, 20:52
tak přes bluetoth to je bez problémů,není na tom nic a MPE pro tebe bude asi nejlepší možnost,můžeš to vyexportovat do formátu kterej se dá někde použít-csv nebo vcf,no jak posílá ty kontakty tak posílá 1 vcf soubor kde jsou všechny kontakty a nokie to zobrazí jenom jako 1 kontakt,takže k ničemu.pak ale zase musíš najít program na nokii co umí otvírat tyhle formáty souborů a dokáže to do ní nacpat..připojíš ji tlačítkem připojit potom co nastavíš sony ericsson a v com portu vybereš bluetooth port..pak si necháš načíst kontakty,označíš všechny,klik pravým a export


Název: Re: kontakty via bluetooth
Autor: roxetak 11. Srpen 2012, 16:47
Ja ti este mozem odporucit vyuzit synchronizacny server, google skor nie. Ale mozem ti odporucit z osobnych pozitivnych skusenosti byvaly mobical.net terajsi everdroid. Vyskusaj. :-)

Edit I.: Prepac, tu je link: Everdroid (https://www.everdroid.com/web/)
Edit II.: Riesil som podobny (ten isty) problem s prenosom kontaktov z Xperie na Satio (co je v podstate SE so srdcom Nokie) Cize jeden z troch SonyEricssonov so Symbianom S60v5 :-) A tekto som to vyriesil. Prenesies i poznamky, ulohy, kontakty, mozno i emaily, zazalohujes sms, skoda, ze sa nedaju (sms) synchro aj spetne.© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.