Fórum SEMania.cz

Ostatní telefony => Návody => Téma založeno: VaRo 02. Leden 2009, 18:54Název: Svátek jako celodenní událost
Autor: VaRo 02. Leden 2009, 18:54
Pokud by Vás zajímalo, jak mít ve svém SE neustále přehled o tom, kdo má právě svátek, mohlo by Vás zajímat to, co dále popíšu.

Postup:

1. Navštivte následující link, kde dole, po vyplnění e-mailu, zdarma stáhnete přes tlačítko "download" soubor, který se Vás po spuštění v PC dotáže na rok a na stát, jehož svátky chcete do MS Outlooku nainstalovat.
link (Outlook® NameDays):
http://www.kalmstrom.nu/products/outlook/outlooknamedays/demonstrations/ (http://www.kalmstrom.nu/products/outlook/outlooknamedays/demonstrations/)

2. Pomocí PC suite pro SE provedete synchronizaci SE s PC. Pokud Vám půjde skutečně jen o svátky, zvolte ruční nastavení synchronizace a tam zaškrtněte synchronizaci pouze u kalendáře. Tip - v každém případě doporučuji před sychronizací provést v SE v kontaktech pomocí správce kontaků zálohu kontaktů na paměťovou kartu, je to zcela jednoduchá a rychlá operace (stejně jako případná obnova kontaktů z paměťové karty zpět do SE). Samozřejmě si můžete provést i celou zálohu pomocí PC suitu, s její obnovou ale nemám ty nejlepší zkušenosti...

3. Po provedené synchronizaci si zkontrolujte kontakty a po vstupu do kalendáře se vám svátky se jmény nastaví v SE jako celodenní událost - viz mé 2 následující screeny a pak už jen užívejte...  ;)

(http://i37.photobucket.com/albums/e99/VaRoMobile/sv2.jpg) (http://i37.photobucket.com/albums/e99/VaRoMobile/sv1.jpg)


Dikutovat k tématu můžete zde:
http://forum.semania.cz/index.php?topic=14289.0 (http://forum.semania.cz/index.php?topic=14289.0)© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.