SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 09:44

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: My Friends
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: My Friends  (Zobrazeno 2896 x)
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« v: 20. Květen 2011, 21:03 »

Zakladam tuto temu, nakolko sa stale stretavam v menu telefonov Sonyericsson zalozenych na platforme A200 z touto polozkou v menu. A server yamigo.com a mobjab uz nefunguje (ak mam spravne informacie) :-) uvazujem ako by sa dala tato aplikacia este vyuzit. Ak mate nejake napady mozete kludne postnut. Najlepsie vsak uz odskusane a overene  moznosti nastavenia tejto aplikacie.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 21. Květen 2011, 20:56 »

Koukám na stránku toho mobjabu a ono to koukám umělo i ICQ...tak to jsem tele, že jsem to nikdy nevyzkoušel.
uložena

Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 22. Květen 2011, 08:55 »

No zkoušel jsem to a telefon se prostě nepřihlasí tak že zjevně tato služba nefunguje jak řikal .:roxetak:. registroval jsem se na strance www.mobjab.com nastavil podle pokynu ale nerozchodil jsem to. Otazku ale mam existuje ještě nějaká jiná služba či klient nebo server pro komunikaci co by podporoval IMPS ? A pokud ano nedalo by se nastavení jen upravit nebo doplnit ?
uložena

roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 22. Květen 2011, 12:21 »

Presne tymto smerom som to smeroval Ganimed, vidim, ze vies citat aj medzi riadkami a pochopit moju myslienku :-) Diky za jej presne sformulovanie.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 22. Květen 2011, 17:56 »

ono je to tak že mít takové icq rovnou ve zprávách a rovnou ve formě chatu, tak hned by to vypadalo lépe protože muj W995 má novější verzi této aplikace My Friends, nemusel bych tak vůbec používat nějakou java aplikaci
uložena

roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 31. Květen 2011, 20:29 »

Vidim, ze yamigo este funguje, teda aspon server http://yamigo.com/wv/control , pritom stranka yamigo.com je uz nefunkcna, ma nejaky problem. Skusim sa este nakontaktovat na spravcu webhostingu alebo pripadne registratora stranky. Overim si blizsie informacie. Z toho vyplyva, ze sa neda nastavit rozhranie, pridat kontakty, etc. cez stranku. A ani vytvorit noveho uzivatela :-(
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: My Friends
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 19 dotazů.