SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 13:59

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: zvukové upozornění z kalendáře pouze jednou?
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: zvukové upozornění z kalendáře pouze jednou?  (Zobrazeno 3088 x)
Golas01
Uživatel
***
Telefon: SE G900
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« v: 03. Červenec 2008, 12:10 »

Přeji krásný den,
        mám nově G900, ale počítám, že to bude stejné u ostatních uiq3 mobilů. Vadí mi, že při zvukovém upozornění upomínky z kalendáře(poznámky...) telefon hraje melodii(zvuk) stále dokola. Zkoušel jsem hledat, ale nikde jsem nenašel, jak by se dalo nastavit, aby upozornil jen jednou, tak jako to mají ostatní SE bez Symbianu.....dá se to nějak udělat?
             Díky moc za odpověď.
uložena
Golas01
Uživatel
***
Telefon: SE G900
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 17. Červenec 2008, 12:17 »

Hmm tak jsem si nakonec pomohl sám Mrknutí, vytvořil jsem si mp3 zvuk s minutou ticha, takže mi to teď připomene jednou a za minutu zas Mrknutí
uložena
Golas01
Uživatel
***
Telefon: SE G900
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 26. Srpen 2008, 15:42 »

Našel jsem zajímavou aplikaci k tomuto problému. Snoozeit http://www.pockettorch.net/soft/snoozeit!%20-%20uiq/snoozeit!%20-%20uiq.html , je to od výrobce aquacalendaru. Umí zajímavé věci, hlavně:

při připomenutí z kalendáře je možné událost odložit a nechat připomenout znovu
je možné nastavit jak dlouho má zvuk upomínky hrát a jak dlouho má být ticho, třeba hrát 5s a pak minutu ticho......
událost ukazuje v náhledu, vidíte na jedné obrazovce, vše co se k upomínce váže, tzn. není nutné lézt do kalendáře a prohledávat jednotlivé body události.

Jediná chyba je cena Smajlík +- 300 Kč.....

Zkoušel jsem to a líbí se mi, takže jdu do plné verze Smajlík
uložena
kafr
Uživatel
***
Telefon: K610i, G900, G705, Vivaz, Hazel, W995, X10 mini Pro, X10, SK17i
Příspěvků: 21



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 18. Listopad 2008, 19:47 »

Mám ten samý problém  Undecided na podpoře mi řekli abych updatil FW  Cheesy. Pomalu jsem se s G900 skamarádil, i když s předchozí K610i jsem byl kamarád na první dotek. Zatím mě prudí tyto neduhy:

- upozornění poznámky a kalendáře
- napsat i krátkou sms s T9 je neskutečný opruz, ten telefon snad nezná jediný slovo
- řazení jmen, mám nastaveno řadit podle příjmení-jméno, ok. V kontaktech je to ok, ale proč se ve výpisu volání, smskách, i při zobrazení volajícího řadí jméno-příjmení Huh  Huh
- zkoušel jste někdo odeslat kontakt někomu jako sms Huh Vybrat kontakt, odeslat, jako sms, vybrat komu - a listovat v kontaktech Huh mě telefon skoro vytuhne a když se probere, tak to zase listuje po paměti tak dlouho, jak jsem držel klávesu dolu. Skoro nemožné nalistovat správný kontakt.

Před pár dny, jsem myslel že ho vrátím, ale dám mu druhou šanci.
uložena
Golas01
Uživatel
***
Telefon: SE G900
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 19. Listopad 2008, 08:16 »

Zprávy UIQ telefonům prostě trvaj, při vybírání kontaktu pro odeslání sms je dobré chvilku počkat, nechápu proč kontakty pro volání jdou v pohodě rychle, ale jak píšeš sms a chceš vybrat komu, tak to trvá.....ještě že sms posílám minimálně Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: zvukové upozornění z kalendáře pouze jednou?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 19 dotazů.