SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 05:32

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Já a moje utopená K750-ka a jak to dopadlo....
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Já a moje utopená K750-ka a jak to dopadlo....  (Zobrazeno 4481 x)
Meli
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« v: 01. Březen 2006, 21:14 »

Tak nedávno jsem psal,že mi utopili můj telefonek.Pěkně jsem ho doma rozebral a vysušil a zase složil.Jenže nějak nefungovaly tlačítka a na displeji byly fleky.Vzal jse ho tedy do prodejny,kde jsem ho kupoval(Vodfone) a nechal si ho opravit.Známý co mi ho utopil,se už třepal,kolik zaplatí Cry a už šetřil.
Včera se mi ozvali,že už mám telefon opravený,ať si pro něj přijedu.Nějak se ale nezmiňovali o ceně.Když jsem přišel na prodejnu,docela jsem mrkal Shocked
Dali mi úplně nový telefon a nestálo to ani korunu Grin Takže těd mám zase nový,krásný,nepoškrábaný telefon....kuaaa...
PS:někdy se vyplatí,nechat si utopit telefon v pivu Cheesy
uložena
Black
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 163



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 07. Březen 2006, 17:47 »

To je sci-fi?
uložena

Mám K750i a zelenej puntík!
KeNnY
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 546



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 07. Březen 2006, 18:07 »

Tak nedávno jsem psal,že mi utopili můj telefonek.Pěkně jsem ho doma rozebral a vysušil a zase složil.Jenže nějak nefungovaly tlačítka a na displeji byly fleky.Vzal jse ho tedy do prodejny,kde jsem ho kupoval(Vodfone) a nechal si ho opravit.Známý co mi ho utopil,se už třepal,kolik zaplatí Cry a už šetřil.
Včera se mi ozvali,že už mám telefon opravený,ať si pro něj přijedu.Nějak se ale nezmiňovali o ceně.Když jsem přišel na prodejnu,docela jsem mrkal Shocked
Dali mi úplně nový telefon a nestálo to ani korunu Grin Takže těd mám zase nový,krásný,nepoškrábaný telefon....kuaaa...
PS:někdy se vyplatí,nechat si utopit telefon v pivu Cheesy

NO ZAUJIMAVE Smajlík) kazdpadne fakt gratulujem Smajlík))
uložena

Sony Ericsson Arc
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #3 v: 07. Březen 2006, 19:27 »

Děláš si srandu??? Hustý tak to je fajn no..Zkus to ještě jednou jestli ti ho dají znova novej.  Grin
uložena
Simpson
Anonym
« Odpověď #4 v: 08. Březen 2006, 20:04 »

To je bobrá báchorka vždyť aj vul musi videt že byl otevřenej a zmodral ten pásik uvnitř přistroje kterej indikuje zatopení!!! SCI-FI TREAD to JE! Angry Angry
uložena
stresman
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 466



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 11. Březen 2006, 01:58 »

podla mna to je somarina na to by prisli i keby tam ten pasik nebol ze to bolo v pive Undecided
uložena

Fon: SonyEricson D750i, FW - R1J002
TooM-As
Uživatel
***
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 11. Březen 2006, 04:52 »

To je bobrá báchorka vždyť aj vul musi videt že byl otevřenej a zmodral ten pásik uvnitř přistroje kterej indikuje zatopení!!! SCI-FI TREAD to JE! Angry Angry


prosimte co to tu pises o nejakym pasku ?? kdybys byl aspon registrovanej !!!! ale takhle ti naprosto neverim , takze svoje pohadky o pasku si povidej nekde jinde (moderatori zmoderujte me klidne).
uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 11. Březen 2006, 07:39 »

Sorry za OT: Tak podívej mistře TooM-Asi, to že jsi se regnul do fóra je sice hezký, ale neznamená to, že se z tebe stane najednou SE Guru a budeš tady hned někoho okřikovat, nehledě na to, že ten "někdo" (Simon) toho evidentně ví o SE víc, než ty. Takže vřele doporučuji trochu pročíst SEManii a nasát pár informací okolo této značky. Neboj, nebolí to.
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 11. Březen 2006, 07:47 »

Jinak co se tý výměny telefonu týká - he, taky se mi tomu nějak nechce věřit, ale na druhou stranu... i zázraky se občas stanou Cheesy. V tom případě gratuluju Mrknutí
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
crosbiker
Anonym
« Odpověď #9 v: 11. Březen 2006, 08:53 »

To je bobrá báchorka vždyť aj vul musi videt že byl otevřenej a zmodral ten pásik uvnitř přistroje kterej indikuje zatopení!!! SCI-FI TREAD to JE! Angry Angry


prosimte co to tu pises o nejakym pasku ?? kdybys byl aspon registrovanej !!!! ale takhle ti naprosto neverim , takze svoje pohadky o pasku si povidej nekde jinde (moderatori zmoderujte me klidne).
tak tak najprv nastuduj a potom mudruj. V se su pásiky na indikáciu vlhkosti. A pri tvojej spotrebe piva/rumu by si tiež mal dávať pozor na utopenie. či už mobilu alebo seba  Cool
uložena
jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 11. Březen 2006, 11:22 »

Hele, mel jsem jednou cest cistit N3210 utopenou v pivu. Po vysuseni volne v prostoru jsem ji chtel vycistit alkoholem. Po sundani krytu se cely pokoj zalil nechutnym smradem z toho piva! Vsichni to znate, kdyz pivo uschne.

Nechci se vyjadrovat k moznosti vymeny.
uložena
w4tch0
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 309



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 v: 12. Březen 2006, 01:03 »

Mno, ale skutocne, minimalne na baterke je bieli papierovy pasik (nachazi se kousek od kontaktu baterky), ktery pri kontaktu s kapalinou (ci  uz vodou, pivem nebo cim koli) sa zafarbi. A myslim ze podobny pasik je i vo vnutri telefonu.

Jo, a neni to je domena jen sonyericssonu, tenhle "indikator zatopeni" maji treba i siemensy.

No a ponevac, potopeni telefonu do tekutiny, je v rozporu s podminakmi pro pouzivani telefonu, zaruka pada. Takze IMHO je to proste sci-fi, nebo dotycnej mel teda poradnej luck.
uložena

SE K750i   FW:R1CA021 ... zazrakom, este stale plne funkcny Cheesy
Sony Memory Stick Pro Duo 1GB
HPM-70 Sluchatka
jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 12. Březen 2006, 11:34 »

Zalezi jen na servisu jak se postavi k neopravnene reklamaci, oni maji pravo ji bud nechat zaplatit zakaznika, az po to ze to opravi v ramci zaruky (spokojeny zakaznik je prece jejich cil  Cheesy).
uložena
anjeljoe
Uživatel
***
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 02. Září 2007, 20:00 »

No mne sa prave utopila moja klarka a som velmi smutny. Ten indikator na baterii tam fakt je ale v mojom telefone ziadne ine neboli. prave som ho rozobral nech sa mi lepsie vysusi a mozno z neho este niekedy dostanem kontakty a cely som ho prezrel, ziadne indikatory vlhkosti som v nom nenasiel. Mozno ich tam zabudli dat alebo som mal seriu v ktorej neboli, kazdopadne moja bordova Karka odisla a navzdory utopeniu mi stale svietila kym som ju nevybral z vody a nerozobral.
uložena
anjeljoe
Uživatel
***
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 03. Září 2007, 05:50 »

Ked som ju vcera rozobral a vysusil, aj fenom aj normalne tak sa mi po poskladani rozbehla. Mala tolko sily, ze mi dovolila skopirovat kontakty a ked som do nej vlozil memory stick tak zasa zblbla a zapinala a vypinala na bielo svietiaci display. Usudil som, ze pod tymi medenymi kontaktami bolo este trochu vlhko a tak som chvilku pockal. o 20 minut som ju pustil bez memory sticku a potom som ho tam zasa vlozil. Kupodivu uz vsetko islo. Vedel by mi niekto povedat kolko vydrzi fungovat telefon po vytopeni? Ma s tym niekto skusenosti?
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Já a moje utopená K750-ka a jak to dopadlo....
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.011 sekund, 18 dotazů.