SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 22:21

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Otazky ohledne Xperia mini Pro (SK17i)
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Otazky ohledne Xperia mini Pro (SK17i)  (Zobrazeno 20705 x)
Pawel_jety
Uživatel
***
Telefon: Xperia mini Pro (SK17i)
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« v: 03. Říjen 2011, 14:57 »

Zdravím, chtěl bych se zeptat na pár věcí ohledně Xperia Mini Pro...

1) Připojení s PC, používám MyPhoneExplorer...
 jednou se mi povedlo telefon s pc spojit, ale dnes kdyz jsem to zkousel znovu, tak se mi to nepovedlo, ani pres USB, ani pres Wi-Fi... Zkousel sem menit nastaveni pripojeni v telefonu na SMC, auto, nebo jako Velkokapacitni pamet, ale vzdy se mi zobrazila jen pametova karta, nikoliv pamet telefonu. A to pomoci pruzkumnika z Win7, pres MPE se nepripoji...


2) Kdyz telefonuji, obcas se stane ze asi zrejme uchem zavadim o ikonu hlasiteho odposlechu, nebo ukoncim hovor... Myslel jsem si, ze telefon ma senzor, ktery kdyz se priblizi k uchu, displej pohasne, nebo se pletu? Da se to nejak nastavit? Nic takoveho jsem nenasel a celkem je to velka nevyhoda...

Predem dekuji za rady :-)


EDIT: telefon mam v zakladu, bez BootLoaderu, zatim mi to prislo zbytecne...
uložena
Oldřich Mládek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro (SK17i) bílá
Příspěvků: 53


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 03. Říjen 2011, 18:28 »

1) nepoužívám MyPhoneExplorer, takže zde neporadím

2) má senzor přiblížení, zkus pomaleji přibližovat telefon k uchu a nakloň ho spíše horní částí (sluchátkem) k hlavě než spodním dílem s tlačítky. To je jediný případ který mě napadá kdy by mohlo k něčemu takovému docházet. Pro zkoušku funkčnosti senzoru zavolej na bezplatnou infolinku operátora a přilož ruku k senzorům kolem sluchátka, zda displej pohasne. Pokud ne, je to na reklamaci.
uložena
Pawel_jety
Uživatel
***
Telefon: Xperia mini Pro (SK17i)
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 04. Říjen 2011, 05:59 »

Aha, už vím... Hrál sem si s task managerem a zakazal sem zapinani klienta mpe pro startu telefonu, stacilo jen pustit... :-) A ten sensor funkuje taky, uz vim ze se nachazi na leve strane od slouchatka a telefon prikladam k uchu vice levou stranou... :-)
uložena
pishta
Uživatel
***
Telefon: SE Xeria mini PRO
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 06. Listopad 2011, 22:18 »

Co mam urobit, ak som kupil telefon od Slovenskeho Tmobilu a nejde mi v nom O2 karta? Poradte prosim Sad
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 06. Listopad 2011, 22:56 »

u o2 si rekni ze chces kartu vymenit ze ti nefunguje (teda jestli neni zamceny na sit tmobile,coz snad ne-jeste muzes vyzkouset nejakou jinou o2 kartu jestli ji to vezme,klidne i vic)
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
pishta
Uživatel
***
Telefon: SE Xeria mini PRO
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 07. Listopad 2011, 09:00 »

Asi je zamknuty iba na T-mobile, pretoze ked ho zapinam pyta odomna nejaky divny sietovy kod alebo nieco take. Pin kod na karte nemam.
uložena
bakersson
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Mini Pro
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 09. Listopad 2011, 14:10 »

Ahojte, mam otazku - mam Xperiu Mini Pro od Orange, aktualizovany firmware na 2.3.4, cez WIFI sa bez problemov na net pripajam so vsetkymi aplikaciami, cez mobilny net vsak iba cez prehliadac, ziadana ina aplikacia sa nevie pripojit, od FB az po Market. Vie mi niekto poradit, v com moze byt problem? Dakujem!
uložena

SE XPERIA MINI PRO od pomaranču

in memoriam:
SE W995, R1GA026, 8GB Micro M2
K810i, 4GB SONY Micro M2, R8BA024, cez 20 patchov, changed layout, menu icons, camdriver, display driver, fonts, elfy...
bakersson
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Mini Pro
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 10. Listopad 2011, 10:52 »

Problem vyrieseny :-)

edit:

UPOZORNENIE: Jedna sa o nastavenia pre ORANGE na SK, tzn. ze pri inych operatoroch by bolo dobre najst niekoho, kto ma pristupovy bod na pozadovaneho operatora v telefone nastaveny, aby mu fungovalo vsetko ako ma...

riesenie tohto problemu sa tu niekde aj nachadza, avsak na starsie modely...
menu - nastavenia - bezdr. siete - mobilne siete - nazvy pristup. bodov. tu su standardne polozky "Orange World" a "Orange MMS"
Traba si vytvorit novy APN, nazov "internet", APN "internet", MCC "231", MNC "01", typ overovanie PAP, ostatne ostava povodne.
V pripade, ze chcete mat kontrolu nad prenesenymi datami, aby netahali v pozadi data rozne aplikacie a staci vam pristup cez prehliadac, nechajte v pristupovych bodoch zahacknuty "Orange World". Pre ine aplikacie (FB, Market atd.) treba mat zahacknuty pristupovy bod "internet".

snad to niekomu pomoze  Mrknutí
« Poslední úprava: 11. Listopad 2011, 10:13 od bakersson » uložena

SE XPERIA MINI PRO od pomaranču

in memoriam:
SE W995, R1GA026, 8GB Micro M2
K810i, 4GB SONY Micro M2, R8BA024, cez 20 patchov, changed layout, menu icons, camdriver, display driver, fonts, elfy...
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 10. Listopad 2011, 11:08 »

daj sem aspon riesenie problemu mozes si upravit druhy prispevok, aby aj druhy nasli riesenie problemu.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
happyBOY78
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini Pro
Příspěvků: 7



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 10. Listopad 2011, 13:26 »

bakersson: Připojuji se k prosbě o popsání vyřešení problému. Kámoška má ten stejný problém na X10 a nemůžeme přijít na to, čím to je.
uložena

Nokia 5110->Nokia 3330->Siemens C35->Siemens S55->Siemens CX75->SE W810->SE W910->SE Cedar->HTC Magic->Xperia Mini Pro (plus spousta dalších dočasných founů)
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 10. Listopad 2011, 22:39 »

Inak T-mobile, terajsi Telekom napriek vsetkemu stale blokuje predavane telefony na svoje simky. Takze jedine riesenie je odblokovanie pishta.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Marek89
Uživatel
***
Telefon: SE X10mini pro SK17i
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 13. Listopad 2011, 12:10 »

Tiez mam problem spojit xperiu mini pro s PC cez USB. Nainstaloval som aj PC Companion ale nepomohlo to. Proste mi to pripada akoby nebol funkcny driver. Co mam spravit aby som mohol pouzivat Xperiu v rezime File Transfer ?

Este jedna vec, podarilo sa mi pripojit Xperiu k PC ale odpaja sa mi pamatova karta ked je Xperia pripojena k PC. Preco ?
« Poslední úprava: 14. Listopad 2011, 19:45 od Marek89 » uložena
ghotic.ghotic
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Mini Pro
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 13. Prosinec 2011, 02:21 »

Karta se ti odpojí z telefonu proto, aby ji mohl načíst počítač.

Sent from my Xperia Mini(Big) Pro using Tapatalk :-)
uložena
filip.kosut
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Mini Pro
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 13. Prosinec 2011, 22:08 »

Mám nejnovější verzi droida, ovšem stále mi nejde vypnout automaticke regulovani jasu, jde vubec/jak na to?Smajlík
uložena
EifelCZ
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia Mini Pro
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 17. Prosinec 2011, 20:06 »

Ahoj, mám problém, Xperia míní pro se mi vrátila z reklamace, přehráli vše na tovární nastavení. Kdyz si ale kliknu na market.android.com, prihlasim se pod stejným účtem jako v telefonu, jsou tam stále v seznamu stahnutych her ty hry j,aký sem si stahoval před nastavenm telefonu na tovární nastaveni a nemůžu si je stáhnout znovu, pac tam jsou buď nainstalovaný, což není pravda, nic tam nemam a navíc mi to hlásí, že ty hry nejsou pro telefon delany, že je nepodporuje. Je to hloupost, když sem je tam měl a hrál je nevíte proč si je znova nemůžu nainstalovat?
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Otazky ohledne Xperia mini Pro (SK17i)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.