SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 12:54

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Satio - všeobecná diskuse
Strana: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 71
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Satio - všeobecná diskuse  (Zobrazeno 329795 x)
sirkaa
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Satio
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #810 v: 24. Leden 2010, 11:22 »

Chtěl bych se zeptat jak udělám abych měl vidět na uvodni obrazovce veci z kalendare ? Nemuzu to nikde najit zkousel sem motiv pohot. obrazovky ale to je uplne nake divne ... poradte diky . . .
uložena
Thymallus
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1i silver
Příspěvků: 88



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #811 v: 24. Leden 2010, 12:22 »

Mne se na pohotovostním displeji zobrazují informace asi týden před nějakou událostí, jinak nevidím nic...
teď ve středu bude mít kamarád narozeniny a mám tam zobrazeno "nejbližší událost + datum" tak doufám, že se to den před tím změní na "narozeniny + jméno"

jinak jsem zjistil, že narozeniny lze zadat - akorát se musí dát "jednání" a pak roční opakování...

jestli chceš lepší pohotovostní režim, použij nějakou aplikaci, např. handy shell...

mne teď zlobily fotografie, kdy se poslední fotky nezobrazovaly v médich (ani po aktualizaci položek), prostě tam nebyly.. spravilo se to jednou z těhle věcí: (zap/vyp founu, vymazal jsem a znovu nahrál fotky do  složky, kde se ukládají, aktualizace položek)

mno a jeden dotaz - nemá někdo funkční aplikaci na čtení knih??? vyzkoušel jsem jich pár a u některých blbla diakritika, což by se dalo zkousnout, ale hlavně nešla "otočit" další stránka...

byl mi i doporučen ZX reader, který ale lze nainstalovat, ale nespustí se (prý není podporován)... a nevím co s tím (přitom by měl být i pro dotykáče a náš symbian)...
uložena

   
Benehallow
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 338



Zobrazit profil
« Odpověď #812 v: 24. Leden 2010, 12:30 »

Ohledně tech knih, podívej se na Ovi Store, nebo googluj s vyhledáváním pro 5800 Mrknutí
uložena

sirkaa
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Satio
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #813 v: 24. Leden 2010, 12:33 »

Mne se na pohotovostním displeji zobrazují informace asi týden před nějakou událostí, jinak nevidím nic...
teď ve středu bude mít kamarád narozeniny a mám tam zobrazeno "nejbližší událost + datum" tak doufám, že se to den před tím změní na "narozeniny + jméno"

jinak jsem zjistil, že narozeniny lze zadat - akorát se musí dát "jednání" a pak roční opakování...

jestli chceš lepší pohotovostní režim, použij nějakou aplikaci, např. handy shell...

mne teď zlobily fotografie, kdy se poslední fotky nezobrazovaly v médich (ani po aktualizaci položek), prostě tam nebyly.. spravilo se to jednou z těhle věcí: (zap/vyp founu, vymazal jsem a znovu nahrál fotky do  složky, kde se ukládají, aktualizace položek)

mno a jeden dotaz - nemá někdo funkční aplikaci na čtení knih??? vyzkoušel jsem jich pár a u některých blbla diakritika, což by se dalo zkousnout, ale hlavně nešla "otočit" další stránka...

byl mi i doporučen ZX reader, který ale lze nainstalovat, ale nespustí se (prý není podporován)... a nevím co s tím (přitom by měl být i pro dotykáče a náš symbian)...

A jakej používáš motiv pohot. režimu ?
uložena
Thymallus
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1i silver
Příspěvků: 88



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #814 v: 24. Leden 2010, 16:50 »

motiv se jmenuje celá stránka

teď jsem přišel na jednu věc - když připojím mobil k PC a stáhnu si do PC fotky a některé v mobilu vymažu, tak se mi v médiích zobrazují i ty smazané fota, ale jako šedý obdélníček, že je mobil nenalezl...
to je divné, ne? podle mne by to mělo zmizet úplně ta fotka... přece nebudu fotky mazat v mobilu...

edit. restart founu a znova aktualizace médií a fotky jsou ok.

co se týče eknihy, tak jsem našel novější verzi ZXreaderu, přesněji zxreader_1.5.0.5th, k převodu knih tam je doporučovaný Fiction Book Designer. Je to vymakaná čtečka knih, jen kniha je bez háčků a čárek... (furt ale lepší, než s azbukovými znaky místo diakritiky) :-)
« Poslední úprava: 25. Leden 2010, 07:53 od Thymallus » uložena

   
Benehallow
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 338



Zobrazit profil
« Odpověď #815 v: 24. Leden 2010, 19:28 »

Pokud fotky vymažeš v PC a v telefonu se ti objeví onen šedý obdélníček, nemusíš kvůli tomu restartovat telefon Grin stačí jít do Médií a aktualizovat Mrknutí
uložena

Bloodeye
Uživatel
***
Telefon: SE Satio Black
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #816 v: 25. Leden 2010, 10:29 »

Zistil som,ze na symbianoch sa nedaju presuvat a kopirovat subory z pamate mt na pamatovu kartu... alebo mi moze niekto povedat,ako sa to da? (priamo v mt)

V servisnom menu mi ukazuje tieto udaje: Verzia sw PDA R1CA037 Verzia sw telefonu R1C014.
V menu pri volbe AKTUALIZACIA ZARIADENIA mi ukazuje: Verzia sw R1CA037,pouzivatelska verzia R1BA028. Ktory sw teda mam? Huh Asi blba otazka,ale mt ide velmi pomaly...
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #817 v: 25. Leden 2010, 10:52 »

Tak abych odpověděl na vaše otázky. Kopírovat a přesouvat sobory z interní paměti lze na paměťovou kartu úplně normálně. Teď jsem si zkopíroval nějaký MMS klipart a vpohodě. Máte R1CA037 s uživatelskou verzí R1BA028. Obě stejného data, obě tedy nejaktuálnější. Pokud vám jde Satio pomalu, doporučuji zálohu a provést master reset, popřípadě SEUS update.
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Bloodeye
Uživatel
***
Telefon: SE Satio Black
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #818 v: 25. Leden 2010, 10:59 »

Tak abych odpověděl na vaše otázky. Kopírovat a přesouvat sobory z interní paměti lze na paměťovou kartu úplně normálně. Teď jsem si zkopíroval nějaký MMS klipart a vpohodě. Máte R1CA037 s uživatelskou verzí R1BA028. Obě stejného data, obě tedy nejaktuálnější. Pokud vám jde Satio pomalu, doporučuji zálohu a provést master reset, popřípadě SEUS update.

Dakujem za odpoved,no mozte mi aj napisat ako mam prekopirovat fotky z pamate mt na microSD? V zlozke SPRAVCA SUBOROV zvolim pamat mt,potom obrazky,je tam volba OZNACIT ale prekopirovat tam nie je. Ako sa vam to podarilo? Uz som sa s tym trapil aj na N97 a tiez som to nevedel najst...
uložena
martin_g
Uživatel
***
Telefon: SE Satio
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #819 v: 25. Leden 2010, 11:03 »

Moznosti > usporiadat > Presunut/Kopirovat do priecinka
uložena
Bloodeye
Uživatel
***
Telefon: SE Satio Black
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #820 v: 25. Leden 2010, 11:54 »

Moznosti > usporiadat > Presunut/Kopirovat do priecinka

Dik. Ale podla mna to ma *****ny preklad. Koho by napadlo presuvat subor cez USPORIADAT?

Viacero perliciek som tam nasiel. Napr. sprava hovoru ze VOLAT alebo personalizacia displeja SUKROMNA SPRAVA  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
uložena
martin_g
Uživatel
***
Telefon: SE Satio
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #821 v: 25. Leden 2010, 11:59 »

S tym prekladom suhlasim, doteraz som mal Nokiu a ten preklad bol o 100 % lepsi/presnejsi. Povedal by som, že SE robilo kompletne novy preklad.
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #822 v: 25. Leden 2010, 12:01 »

Taky si myslím, že to je komplet nový překlad, ale vždy v jazykových mutacích nalezneme takové věci, které bychom ani nečekali. Nevím, kdo ty systémy překládá, ale nedal bych ruku za to, že to dělal někdo z české pobočky, spíš myslím, že se to dělá cetrnálně a proto někdy takové jazykové problémy
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #823 v: 25. Leden 2010, 12:22 »

Nejhorší je když někdo překládá něco, co nemá ani fyzicky v ruce. Pak to vypadá jako překlady k VHS přehrávačům z kraje 90.let Cheesy  Grin
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
sirkaa
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Satio
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #824 v: 25. Leden 2010, 19:04 »

Ahoj chci se zeptat když nastavím motiv obrazovky třeba "pouziti prstu" tak mam nahore zeleny ctverecek ale nikde nic nak nechapu ucel toho motivu muzu ho prstem presouvat ze strany na stranu ale nic se nedeje... jak to mate vy ??
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 71
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Satio - všeobecná diskuse
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.012 sekund, 17 dotazů.