SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 14:33

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Koupil jsem si Xperii X2: Jde to i bez HTC
Strana: [1] 2 3 ... 14
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Koupil jsem si Xperii X2: Jde to i bez HTC  (Zobrazeno 56270 x)
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« v: 20. Leden 2010, 18:56 »

Přátelé konečně X2 dorazila na trh a následně hned do mé kapsy. Protože jsem byl více než roční majitel X1 tak bych rád publikoval své postřehy z přechodu na X2. Určitě to spousty zájemců či stávající majitelů X1 ocení. Nebudu zde psát žádné recenze nebo se rozepisovat o tom, jaké má tento telefon funkce. Od toho máte skvělou recenzi zde na webu.

X2 je v každém ohledu zajímavý telefon, protože to, že jej nevyrábí společnost HTC přináší více změn než by kdekdo čekal (zkoušeli jste se někdy dívat na X1 do záložky o programu? U spousty z nich máte jako výrobce HTC). Takže aniž by si to někdo uvědomoval používá na X1 denně sw výbavu od HTC. Dá se s nadsázkou tvrdit, že se X1 od HTC telefonů liší pouze absencí TouchFlo rozhraní, veškeré další HTC vylepšováky však X1 má. Hovořím třeba o Task Manageru, Comm Manageru, dialogu pro vypnutí telefonu, programu pro MMS, liště s abecedou v pravé části obrazovky v kontaktech, javě, průvodce nastavením datových připojení, Opeře (není přímo z dílny HTC, ale díky dohodě s HTC se dostala i do X1), SPL, bootloaderu a spoustě dalších. Takže pro SonyErcisson bylo při vývoji X2 nutné vyvinout vlastní programy pro snadnější použití a pokusit se přinést svým zákazníkům Windows Mobile 6.5 upravený podle vlastních představ. V posledních letech se totiž pro HTC stalo pro windows mobile jakýmsi ekvivalentem, uživatelé to často chápali tak, že Windows Mobile může být jedině od HTC, žádný z výrobcu jej neuměl tak efektně customizovat. Dnes když držím v ruce prodejní verzi X2 musím směle prohlásit, že se to SE povedlo a dokonce více než to. Jejich vlastní prostředí je mnohem použitelnější a vychytanější než na X1:

- Vlastní pokročilejší Task Manager
- Vlastní řešení JAVA (nejrychlejší java platforma vůbec)
- Konečně použitelné a přehledné prostředí pro tvorbu MMS. Software od ARCSoftu co používá HTC je vzhledově 10 let zpátky a funkčnosti taky pokulhává. Nové prostředí od SE (dodavatel Comviva) je řádově výš.
- Vlastní Comm Manager
- Systém se mi celkově zdá odladěnější než na X1. Podle přímého porovnání se zdá, že SE opravdu použil "ovladače" pro Qualcomm čipsety. Vše běhá mnohem svižněji než na X1, která má stejný procesor. Vyzkoušel jsem na X1 bezpočet romek s WM6.5 a nikdy to nefungovalo stoprocentně (nestabilita, pomalost, zhoršená funkčnost, skryté bugy, apod.). Ale WM6.5 od SE je opravdu jiná kategorie. A to prosím pěkně používám původní R1 romku (ani jsem se ještě nedíval zda-li existuje update).
- Nové prostředi SlideView je opravdu použitelné a už v prvním firmwaru docela svižné. Celé to funguje na stejném principu jako mediaxperience panel na X1, s tím, že jsou do toho zahrnuty i zprávy, kalendář, apod. Panely jsou již jen jakousi podkategorií tohoto prostředí. Což je dobře, SlideView je mnohem praktičtější (a rychlejší) než samostatné panely na X1.

Když porovnám X1 a X2 obecně vychází mi to asi takto:

Vylepšení oproti X1
- Vše výše popsané
- Mnohem lepší zpracování, nikde nic nevrže, rozjížděcí části mají jen nejnutnější minimální vůli. Telefon působí opravdu luxusním a stylovým dojmem.
- X2 MÁ proximity senzor!!! V žádných katalozích o tom není zmínka, dokonce jsem jednou četl, že X2 prox. senzor nemá. Když telefonujete a telefon přiložíte k uchu zamkne se displej, když jej vzdálíte od ucha displej se zase aktivuje. Toto je velmi důležitá vlastnost, X1 to řešila tím, že po pár vteřinách od započetí hovoru prostě displej zamkla, mezitím jste si však uchem mohli libovolně spouštět aplikace či jiné nepatřičnosti.
- X2 má lepší displej. Nejen, že je větší, ale jeho podání barev je mnohem příjemnější.
- Použitelnější tlačítka pro nastavování hlasitosti
- Použitelnější tlačítko pro spoušť fotoaparátu
- Velmi kvalitní fotoaparát, mnohem rychlejší prostředí ovládání, mnohem více funkcí (GPS tagy, stabilizátor obrazu, automatický blesk, ...)
- Rychlejší systém, při přímém porovnání (X1 mám stále k dispozici). Objektivně je X2 oproti starší sestřičce rychlejší. Pořád to není žádný blesk, ale neni určitý pokrok tam je. A vzhledem k tomu, že verze firmwaru je teprve R1, lze očekvávat ještě nějaké to zrychlení. Načtení adresáře Windows (se zapnutým úplným zobrazením) je jen o trochu pomalejší než na HTC LEO s 1GHz procesorem. V porovnání s X1 je to mnohem mnohem ryhlejší
- X2 má stereo reproduktory, které produkují opravdu kvalitní zvuky.
- Zpracování je opravdu luxusní. Po delší době opravdu KVALITNĚ zpracovaný SE.
- TV-out se občas může hodit, kabel je přiložen v baleni !!!! Bravo SE!
- Vibrace jsou silnější
- Klávesnice je oproti X1 jako z jiné dimenze. Opravdu mimořádně pohodlná.
- Telefon je subjektivně menší/skladnější než X1, Lépe se vejde do kapsy, díky skoseným hranám už v kapse nepůsobí tolik "cihlovitě".
- X2 má mnohem lepší příjem signálu než X1
- Kryt baterky je opět kovový, ovšem jeho povrchová úprava je tak kvalitní, že pokud nevidíte jeho vnítřní "plechovou" stranu nikdy byste neuhodli, že se jedná o kov. Troufám si tvrdit, že žádné odřeniny jako u X1 nehrozí.
- Systém daleko rychleji reaguje na otevření telefonu.
- Kupodivu použitelná dotyková klávesnice od SE.
- X2 má akcelerometr
- natáčí až 840x480 video
- detailní a téměř dokonale vyřešená správa diod a chování systému ve vztahu k nejrůznějším událostem
- DOPLNĚNO: Rychlost aplikace Telefon je velmi příjemná. Manipulace s Telefonní částí na X2 je mnohem rychlejší a příjemnější než na X1.
- DOPLNĚNO: Je to sice drobnost a žádná novinka pod sluncem, ale X2 při každém dotyku na displej jemně zavibruje (v nastavení se to dá vypnout nebo nastavit intenzitu).
- DOPLNĚNO: X2 obsahuje předinstalovanou plnou verzi SPB Mobile Shell (aspoň částečná útěcha za panely 1,2 z X1)

Co bylo u X1 vyřešeno lépe
- X1 má FM rádio, X2 ne
- k X1 byly dodávány kvalitní in-ear sluchátka, k X2 jsou dodávány sice kvalitní ale obyčejná špuntová sluchátka, která z principu nehrají tak dobře jako původní in-eary
- V balení X2 nenajdete náhradní stylus
- technicky nemá X2 zase tolik rozdílu oproti X1, stejný procesor, paměť, částečně to však řeší celková odladěnost WM6.5. Nicméně rychlejší procesor spolu s odladěností by byl opravdu kladivem na všechny nesmyslné nářky na Qualcomm procesory.
- X1 měla klasický D-Pad, X2 má pouze optický senzor. Částečně to řeší šipky na výsuvné klávesnici
- aktuální firmware X2 neumožnuje videohovory (!!!), přední kamerka je tak jen na ozdobu
- místy nestabilní systém, občasné lagy
- Displej již není vsazen do krytu, ale samotný tvoří celou přední stranu. Je to sice efektní, ale dost to komplikuje ovládání prsty na hranách displeje (typicky otevření start nabídky). U X1 jsem prostě bezproblému nahmatal rožek displeje a otevřel start nabídku. To je u X2 nemožné.
- Tlačitka pod displejem tvoří přední folie (která zároveň kryje displej) a v místě ikon ji lze zmáčknout. To je opět efektní ale krajně nepraktické.
- Video které telefon dokáže nahrávat (až v rozlišení 840x480!!) je zaznamáno trhaně. Snad to příští fw vyřeší.
- Stavové diody jsou již pouze nahoře a dole a jdou docela špatně vidět.
- Jiný konektor než X1, microUSB není ani zdaleka tolik rozšířen jako miniUSB.
- DOPLNĚNO: Chybí panely 1,2 z X1. Byly mimořádně praktické a dokonale uzpusobitelné. Jeden pohled na dobře nakonfigurovaný panel Vám dokázal sdělit veškeré informace.
- DOPLNĚNO: Aplikace fotoaparátu nedokáže vkládat do fotografie čas a datum.
- DOPLNĚNO: Citlivost displeje v aktuální verzi ROM neni optimální. Při pokusu o "kinetické" skrolování v menu (a nejen tam) najednou zjístíte, že telefon spustil některou z aplikací v dráze pohybu Vašeho prstu.
- DOPLŇENO: Aplikace Telefon nefunguje v landscape režimu (na ležato). To je dosti nepříjemné
- DOPLŇENO: Aplikace se instalují pomaleji než na X1

Snad tedy výše popsané dokáže přesvědčit i uživatele X1 k přechodu na X2. Má to totiž smysl. Nejedná se jen o jiné kryty, ale o kompletně jiný telefon, jehož parametry jsou sice na papíře stejné jako u X1, v praxi se však jedná o nebe a dudy.

Určitě jsem na spousty věcí zapoměl, takže doplním později. Upozorňuji, že do konce týdne budu mít k dispozici i svou starou X1, takže mohu na živo porovnat oba telefonu. Tak jen kdyby měl někdo nějaký konkrétní dotaz...

PS:
aktuální prodejní verze fw:
ID softwaru: 1230-7152
verze softwaru: R1AA097
ID pro vlastní nastavení: 1231-7599
Verze vlastního nastavení: R6A
Rádio: 6.5.60221

Aktuálně zjíštěné BUGy:
- Systém trpí občasnými lagy, nejvíce je to patrné při psaní zpráv.
- Občas systému "vypadne" SD karta. Aplikace které jsou na kartě, nejdou spustit. Nejedná se o žádnou mechanickou závadu. Náprava je relativně jednoduchá, stačí otevřít pruzkumníka a kliknout na SD kartu. Telefon si "uvědomí", že ji má připojenou a pak už není problém otevřít jakoukoliv aplikaci.
- Problém s GPS vyřešen, TomTom vestavěný GPS modul nalezl. Ještě otestuju v praxi jak si stojí se signálem. Díky za řešení tohoto problému tomuto příspěvku http://forum.semania.cz/index.php?topic=24829.0. Otestováno a funguje bezvadně, TomTom navigoval na X2 bez výpadku signálu a prakticky se stejnou intenzitou signálu jako u X1.Zde není rozdíl.
-

« Poslední úprava: 22. Leden 2010, 12:16 od alesmatusek » uložena
SikoEricsson
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S Pure White R2D-4.0.2.A.0.62/ 2.3.4 GENERIC CE1
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 20. Leden 2010, 21:06 »

Úplne súhlasím. Tiež som mal X1, takže viem o čom alesmatusek hovorí. Zatiaľ som síce nemal možnosť ju nejako brutálne otestovať / musím pracovať/, ale po týždni používania X2 som úplne spokojný.
« Poslední úprava: 21. Leden 2010, 06:20 od SikoEricsson » uložena
Kolda.o
Uživatel
***
Telefon: Xperia ARC a par dalsich SE
Příspěvků: 580



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 21. Leden 2010, 08:58 »

no chlapci v jednom vlakne dostava X2 tezce "na prdel" a tady je to jak z jineho sveta. jsem doufal ze se mi diky tomuto a jinemu foru podari rozhodnout ale ted kdyz to ctu je to stejne jako vzdy, porizeni obou a porovnani v praxi je opet nutnosti. Smajlík 

Nikde v prispevku nevidim nic o potizich s GPS - nemas nebo jsi smireny s tim jak to funguje?
uložena

SE P900 -> SE P910 -> SE M600 -> SE P990 -> SE P1i -> XDA Orbit WM6 -> HTC Kaiser -> HTC Diamond -> SE X2 / HTC HD2 -> SE X2 / SE X10 white -> SGS / SE X10 white -> X12
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 21. Leden 2010, 09:56 »

Jako velké mínus bych bral i absenci supportu na XDA developers.  Sad
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
Kolda.o
Uživatel
***
Telefon: Xperia ARC a par dalsich SE
Příspěvků: 580



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 21. Leden 2010, 10:53 »

to jako minus neberu protoze je vseobecne znamo ze XDA rozsiruje svou podporu na VSECHNA WM zarizeni a dokonce i na ANDROID. Nebude to asi hned ale jak to vidim vse jim jde velmi rychle a prilakani dalsich lidi na toto forum je dle meho soudu otazkou par mesicu.
uložena

SE P900 -> SE P910 -> SE M600 -> SE P990 -> SE P1i -> XDA Orbit WM6 -> HTC Kaiser -> HTC Diamond -> SE X2 / HTC HD2 -> SE X2 / SE X10 white -> SGS / SE X10 white -> X12
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 21. Leden 2010, 11:10 »

No to by bylo dobré, já jsem o tom taky četl. I když MoDaCo má taky svůj development, tak XDA je TOP. Je ale otázkou, zda vůbec za těch pár měsíců ještě bude nějaký Sony Ericsson.  Undecided
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
Martin V.
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia arc, Xperia X10, Xperia mini pro
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 21. Leden 2010, 11:48 »

Nechci se Aleše dotknout(tuším, že se dokonce známe;-)), ale myslím, že spadl z višně Mrknutí. Je to samozřejmě jeho názor, ale jeho elán nesdílím. Pravda pár vybraných věcí je odladěných oproti HTC(MMS nebo Java), ale zbytek je tragédie. Hlavně rychlost je děs a nedá se srovnat s X1. Je to jako ve zpomaleném filmu, rozhodně tvrdím, že X2 je na tom v tomto směru naprosto bídně.

Pár WM zařízení jsem měl, ale ještě jsem neměl telefon, který i běžné jednoduché aplikace instaluje i 5 min!!!!! Tom Toma jsem instaloval jen deset, ale dočkal jsem se;-), strašný. Ta odezva a rychlost v tomto je naprosto tragická. Chtělo by to nějakou odladěnou light ROM, ale na tu si počkáme, stejně tak i na novou ofiko revizi. SE se u ROM nepřetrhne, u nich je vše piánko....

uložena

Sony Ericsson rulezzz;-)

http://www.sonymania.cz
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 21. Leden 2010, 11:53 »

A hlavně jak jsem již psal - delší dobu nulový support. Ptz. podpora ze strany SE je více než otřesná.  Angry Angry.
A moje oblíbené rybičky tam nejsou?  Mrknutí Grin Grin
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
Martin V.
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia arc, Xperia X10, Xperia mini pro
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 21. Leden 2010, 11:56 »

Místo rybiček jsou kytičky, motýlci lítají, včeličky taky a jak se setmí, tak jdou všichni do hajan  Grin Grin Grin
uložena

Sony Ericsson rulezzz;-)

http://www.sonymania.cz
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 21. Leden 2010, 12:18 »

no chlapci v jednom vlakne dostava X2 tezce "na prdel" a tady je to jak z jineho sveta. jsem doufal ze se mi diky tomuto a jinemu foru podari rozhodnout ale ted kdyz to ctu je to stejne jako vzdy, porizeni obou a porovnani v praxi je opet nutnosti. Smajlík 

Nikde v prispevku nevidim nic o potizich s GPS - nemas nebo jsi smireny s tim jak to funguje?

Nářky na GPS jsem trochu zaslechl, ale X2 mám teprve druhý den, takže jsem navigaci neměl možnost otestovat. Ale prověřím a dám vědět.
uložena
Martin V.
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia arc, Xperia X10, Xperia mini pro
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 21. Leden 2010, 12:20 »

Aldo máš telefon druhý den a už jsi našel tolik kladů? Jak to stíháš? Já jej mám taky druhý den a zatím se s telefonem jen peru, aby obstojně fungoval, ale té rychlosti se nedá nevšimnout Mrknutí, ta je strašná!
uložena

Sony Ericsson rulezzz;-)

http://www.sonymania.cz
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 21. Leden 2010, 12:32 »

Nechci se Aleše dotknout(tuším, že se dokonce známe;-)), ale myslím, že spadl z višně Mrknutí. Je to samozřejmě jeho názor, ale jeho elán nesdílím. Pravda pár vybraných věcí je odladěných oproti HTC(MMS nebo Java), ale zbytek je tragédie. Hlavně rychlost je děs a nedá se srovnat s X1. Je to jako ve zpomaleném filmu, rozhodně tvrdím, že X2 je na tom v tomto směru naprosto bídně.

Pár WM zařízení jsem měl, ale ještě jsem neměl telefon, který i běžné jednoduché aplikace instaluje i 5 min!!!!! Tom Toma jsem instaloval jen deset, ale dočkal jsem se;-), strašný. Ta odezva a rychlost v tomto je naprosto tragická. Chtělo by to nějakou odladěnou light ROM, ale na tu si počkáme, stejně tak i na novou ofiko revizi. SE se u ROM nepřetrhne, u nich je vše piánko....



Ahoj Martine, pokud tedy jsi Martin Vágner (bývalý šéfredaktor SEMANIE), musím ti oponovat. Leží mi X1 vedle X2 a X2 je prostě rychlejší. Provedu pár reálných testů. Ale zrovna při instalaci programu jsem nezaregistroval jediny problém. TomTom nainstalovaný během chvíle (cca stejně jako na X1). A to jsem do X2 nasypal už docela hodně aplikací a ani jednou jsem neměl pocit, že bych čekal déle než by bylo zdrávo. O žádné tragédii se v mém případě nedá hovořit. Pokud máš takovéto problémy zkus provést hard reset, protože někde nastala zřejmě chyba.

POZOR! Je ale pravda, že aktuální fw, obsahuje spousty bugů na které jsem přišel i už během prvních dvou dnů. A týkají se i zmíněné "pomalosti". Jako největší problém bych viděl nehezké lagy v aplikaci Zpráv. Jednou se mi stalo, že při psaní SMS mi telefon vytuhl tak tvrdě, že pomohlo jen vyjmutí baterky. Vždy když dám vytvořit zprávu tak telefon píše tak pomalu, že někdy čekám než dopíše celou větu. Jenže když se před psaním napřed počká tak cca minutu, procesy na pozadí se zřejmě umoudří a dovolí soustředit se na psaní textu, pak už X2 píše normální rychlostí.

Takže souhlasím s Martinem v tom, že nová ROMka bude určitě potřeba. Vyřeší spousty problémů.
uložena
Martin V.
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia arc, Xperia X10, Xperia mini pro
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 21. Leden 2010, 12:59 »

Jsem to já Cheesy

Mimochodem to s těmi zprávami to sleduji taky, píšu a telefon brutálně nestíhá, na konci věty si počkám až to dopíše a to je děs!!!!

A s tím bugem a instalací se Master resetem nic nevyřešilo, reset jsem dělal schválně už včera a situaci je stejná. Mám ofiko CZ prodejní model se stejnou verzí fw, tak nechápu proč mi třeba QIP instaluje 5 minut!!!

A můj tajný typ, myslím, že za chvilku také přijdeš na to, že záporů je víc než kladů. X2 se zase nepovedla, ach jo Embarrassed
uložena

Sony Ericsson rulezzz;-)

http://www.sonymania.cz
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 21. Leden 2010, 13:03 »

Schválně zkusím QIP nainstalovat. Neviděl bych to ale tak tragicky. Zkrátka SE vypustil opět telefon s neodladěným firmwarem. Což se postupně zlepší. Pokud vzpomenu na X1 tak R1 firmware byl také totální katastrofa. Byl to můj první mobil s WM a tenkrát jsem vážně litoval, že jsem se zbavil P1 a šel do X1. No a ve verzi R3 SE vychytal většinu chyb... Stejné to bude i u X2. Rozhodně bych netvrdil, že se X2 nepovedla. Naopak. Zpracování je na takové úrovni, že jsem už dlouho neviděl tak kvalitní SE.

Edit: Necituj předchozí příspěvek - viz pravidla fóra!
« Poslední úprava: 21. Leden 2010, 13:13 od VaRo » uložena
Martin V.
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia arc, Xperia X10, Xperia mini pro
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 21. Leden 2010, 13:39 »

Ok nebudu ti shazovat růžový brýle z očí Mrknutí, ale věř, že mi rukou mi projde pár telefonů i od konkurence a ty jsou v tomto zcela někde jinde než dnes uvedená X2....SE prostě ujíždí dál vlak a nevěřím ani modelu X10, SE se prostě ne a ne vzpamatovat... Huh
uložena

Sony Ericsson rulezzz;-)

http://www.sonymania.cz
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 14
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Koupil jsem si Xperii X2: Jde to i bez HTC
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 17 dotazů.