SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 19:59

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Rada ohladom vyberu smartphonu
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Rada ohladom vyberu smartphonu  (Zobrazeno 10311 x)
kryten(Slovakia)
Uživatel
***
Telefon: SE: K750 -> C902 -> C510 -> X10 mini pro (rooted)
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 30. Srpen 2010, 11:52 »

No tak som tu zas, lebo mam dalsiu dilemu.

Pozrel som na vyssie spominanu Motorolu Milestone a velmi ma zaujala, len ma trochu zarazil pouzity procesor. Problem je v tom, ze som zatial nenasiel jednoznacnu odpoved na otazku, aky svizny je tel. s danym procesorom? Obavam sa totiz, ze pri takom velkom displeji to asi nebude uplny rychlik.
Mete niekto skusenosti s danym telefonom, alebo aky je Vas nazor?
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #16 v: 30. Srpen 2010, 13:05 »

Telefon to není špatnej a rozhodně není žádnej šnek. Kamarád (Motorolí odkojenec) ho má a nemůže si ho vynachválit. Chvíli jsem si s ním hrál a musím se přiznat, že jsem měl veliké cukání si, zas po nějaké době, pořídit "Motorku"... Jinými slovy = pořídíš-li si ho, nebudeš litovat...
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 v: 30. Srpen 2010, 15:39 »

Milestone se dá nataktovat až na nějakých cca 1,2 GHz (navíc dle některých při menší spotřebě baterie). Sice na Snapdragon údajně nemá, ale o rychlost bych se rozhodně nebál.
uložena
kryten(Slovakia)
Uživatel
***
Telefon: SE: K750 -> C902 -> C510 -> X10 mini pro (rooted)
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 30. Srpen 2010, 15:58 »

To Hudasp- z Vasich prispevkov usudzujem, ze nerobite nic ine, len taktujete procesory :-)
Obavam sa, ze vydrz s OC bude mensia a ta je u mobilnych zariadeni predsa len dolezitejsia, ako vykon. Ale aj tak vdaka za info.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 v: 30. Srpen 2010, 16:06 »

Projeď si androidforum - tam se o Milestone docela žhavě baví. Jelikož přístroj nevlastním (ale přemýšlím), tak to sleduju jen po očku, ale nějaké takové info tam prošlo. OC je docela důležité téma, jelikož nabídka našláplých telefonů s HW klávesnicí je momentálně mizerná (a scvrkává se na Omnii Pro a právě Milestone). Až příchod WM7 tuto situaci změní.
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 31. Srpen 2010, 21:36 »

Kryten: Já bych si na tvému místě skutečně radši počkal na Milestone2, protože kromě 1ghz procaku má oproti předchůdci pohodlnější a větší
hw klávesnici a pro mě osobně i hezčí design.

Varo: Za 7k si můžeš pořídit jak X10 mini, tak mini pro. Dále Htc wildfire, Samsung S****, Lg optimus a Lg etna, o tom Vodafone telefonů ani nemluvě. Jak si psal, aby ten tvuj telefon za něco stál, tedy šel aspoň ovládat prstem, potřebuješ obrovskou nadstavbu nad celým systémem, bez ní seš v hájí a kdykoliv se dostaneš mimo ní, máš ve svém telefonu cosi, co připomíná Win 3.1, o ceně toho něčeho ani nemluvim. Aplikací na Android je tuna, stále přibývají (snad už to i přesáhlo 100k) a drtivá většina z nich je na jednom miste-marketu. Lze tohle říci o wm? Rovněž to, že nejsou navigace je blbost, z těch hlavních chybí snad jen TomTom a ten se dělá.
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #21 v: 31. Srpen 2010, 22:02 »

pane boze, uz s tim prestan. ano mas uplnu pravdu, jen to co ma android je the best, proste nejlepsi na svete. vsechno co ma wm jsou jen ubohe sracky, ktere nejsu k nicemu. za par roku jsem (tak jak spousta starych useru tady na foru) presel snad vsechny OS v mobilnich zarizenich. ale ze by nekdo tak slepe vynasel do nebes jen jedno, to je ulet, to jeste nebylo. kolem vseho muze byt dyskuze, jen ty proste vidis android the best, vse ostatni je srac.a .
nechapu jak ty pak muzes s nekym o necem takovem diskutovat, kdyz slepe jdes jen za tim svym a druheho nazor razantne posilas do hnoje. sak se spamatuj, kdyz se nekomu libi wm, ovlada se vynikajice, (ty obrovska nadstavbo), staci jedna mala palikace a je to, tak se mu libi, respektuju jeho nazor, a muzu o tom diskutovat. ne razantne hanit a odmitat.
nejdriv se nauc taky brat a respektovat druheho nazor, diskutovat o nem a pak jdi na forum psat prispevky.
howg
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 01. Září 2010, 07:27 »

Tohle téma je o radě pro uživatele, který napsal své požadavky a dle mého názoru je pro něj a pro ním prezentované požadavky a činnosti Android prostě lepší. Kdyby napsal, že chce 100% pracovní mašinu pro heavy use syncu všeho s Windows, samozřejmě bych mu řekl, že pro něj bude aktuálně lepší nějaké zařízení s WM, nemám s tím žádný problém. Jediné, co bych nikdy nikomu neporadil je iPhone, neboť tomu opravdu nemůžu a ani nechci přijít na jméno.
« Poslední úprava: 01. Září 2010, 18:57 od Jozef Cmar » uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #23 v: 01. Září 2010, 08:38 »

Pupu - srovnáváš nesrovnatelné. Samsunga Omnii Pro s X10 mini, tak mini pro. Dále Htc wildfire, Samsung S****, Lg optimus a Lg etna?  Shocked X10 mini pro doma máme. Skvělá je hlavně pro navigaci...  Grin má displej s hrubým rastrem o velikosti poštovní známky a malou výdrž, foťák bez voleb nastavení, atd, atd, Wildfire je lowend - měl jsem ho na hraní týden - srovnávat ho s Omnií Pro může jen ten, kdo ty 2 telefony nikdy neviděl (... moje omnia pro vyhrála mobil 10/2009 a dodnes těžko najdeš takhle komplexně našláplej a odladěnej smátr s qwerty kláveskou). Fotky dělá luxusní, výdrž parádní, displej veliký a jemný a takhle bych tu psal hodně dlouho, takže, pokud chceš radit, neraď lidem modely, které jsi neměl a zkus si nejdřív přečíst pár recenzí a neblbni lidem hlavu a nerozčiluj Petra...  Mrknutí.
A znovu opakuji, u Omnie Pro jsem za několik měsíců vytáhl stylus 2 nebo 3x (snad jen při kalibraci displeje po flashi ROMek), takže Pupu, strašit ovládáním ala Win 3.1 je, slušně řečeno, hrubá neznalost, či hloupost.

kryten(Slovakia) - Pokud uvažuju stejně jako ty, uvažoval bych o Motorole (1-čkové, či 2-kové), či Samsungu. Záleží, kolik chceš do smárta vrazit a který se ti víc líbí... Nebo ještě počkat, co přinese čas.

ad tvůj výběr z prvního příspěvku:
X1 - měl jsem nebyla špatná, ale dost času strávila v servisu (4x měněný prasklý střední díl), který praskl i po 5-tý... šla z domu, mám jen jedny nervy.
X2-ka - krom Ondry tu asi nenajdeš majitele, který by ji chválil, navíc cena je stále nadsazená, dle mého..
X10-ka mini pro, mít rozměry alespoň X8-ky a lepší displej, pak by to byl smárt i pro mne... ale, bohužel, nemá...
« Poslední úprava: 01. Září 2010, 10:35 od VaRo » uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 v: 01. Září 2010, 08:50 »

..aby ses taky někdy dočkal. Androidový Samsungy a LG jsou krámy - viz recenze (foťák s AF s tlačítkem, které neumí námáčknutí?). HTC Wildfire je typický lowend - to už je lepší Vodafone 845 (vzhledem k o 2k nižší ceně). Poznatky o Mini PRO jdou velice trefné, třebas aktualizace z něho udělá trošíčku mobil pro hračičky - navíc stále není root. Milestone 2 mi přijde spíš jako evoluce, jelikož počítám, že cena nepude pod 12k, tak cenový rozdíl 3-4 tisíce oproti M1 mi přijde neadekvátní na to, co nabízí. Navíc M1 má poměrně silnou komunitu, kterou M2 bude dlouho sbírat. A blebty typu "WM je starej a out" si laskavě nechte do hospody. Ano je to systém, kterej si člověk musí naštelovat a upravit k obrazu svýmu (ne každej se do toho chce pouštět), ale možností tohoto jsou tuny.
uložena
nastis
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10 Mini Pro
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 01. Září 2010, 09:03 »

Len trosku poopravim - pre X10 Mini Pro root samozrejme je Smajlík
uložena

R320s - T65 - T68i - T610 - P800 - P900 - P910 - P990 - X1 - X10 Mini Pro
Kolda.o
Uživatel
***
Telefon: Xperia ARC a par dalsich SE
Příspěvků: 580



Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 01. Září 2010, 11:35 »

X2-ka - krom Ondry tu asi nenajdeš majitele, který by ji chválil, navíc cena je stále nadsazená, dle mého..

ja ji nechvalim - jen rikam ze neni tak uplne spatna - ze mi jako pracovni nastroj bohate staci a vyhovuje. :-)
uložena

SE P900 -> SE P910 -> SE M600 -> SE P990 -> SE P1i -> XDA Orbit WM6 -> HTC Kaiser -> HTC Diamond -> SE X2 / HTC HD2 -> SE X2 / SE X10 white -> SGS / SE X10 white -> X12
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 01. Září 2010, 12:30 »

z meho pohledu jsem vice pro Wm. Sam jsem uzivatelem hloupych telefonu a taky jednoho postarsiho kousku WM hp ipaq 614c, pravdou je ze o Wm se musis starat, hlavne to plati pro mene vykona zarizeni.
Posledni dobou mam nabeh vice k nepracovnim funkcim a tak myslim ze android by se mi hodil protoze (nezlobte se na mne ale reknu to tak) je to takova hracicka krasne ikonky obrazky hry ale porad podle toho co jsem cetl jsou zakladni funkce takove nejake nedoladene, nechapu proc by mel kazdy kdo si poridi androida byt porad na internetu porad se nekde zviditelnovat facebookovat, twiterovat, blogovat atd. ten system mi zatim porad pripada takovy iphonoidni
Wm ma taky sve nedostatky hlavne tim ladenim ale jak poridis zarizeni ktere je vykone nebudes mit problem navic i z wm si muzes udelat zarizeni ovladane jen dotykem prstu, grafickych nadstaveb je spousty a navic i vyrobci je dodavaji do svych zarizeni, a je tu zakladni vec hlavni rozdil wm a android, u wm mas svobodnejsi vyber, u nej reknes muzes a nemusis neco chtit, u androida je hlavni slovo musis a pod nim jsou pak muzes a nemusis.
ja jen kdyz bych si chtel hrat tak koupim android a kdyz i delat veci navic tak poridim Wm.
« Poslední úprava: 01. Září 2010, 12:42 od Ganimed » uložena

Pekony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S 32 GB
Příspěvků: 579



Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 01. Září 2010, 13:25 »

Facebook, twitter a další sociální s...ky jsou výplodem doby. Android s tím nemá nic společného.  Tongue
uložena

K700i-W810i-K850i-Satio-Xperia X10 :-) - Xperia ARC S
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 01. Září 2010, 20:37 »

Varo: Já mu ale neradil koupi žádného z těch lowendu, jen jsem uváděl jako kontr, že prostě levné Androidy jsou, nic víc. Naopak jsem mu radil vyčkat na MM2, neboť současnou MM jsem v ruce párkrát měl a kdyby měla lepší klávesnici a hezčí design, tak si ji sám koupím (tohle pro mě splňuje až MM2, na kterou už jsem čekat nechtěl). Rovněž tak zajímavě vypadá Samsung Galaxy S Pro (teď nevím, jak se má v Evropě jmenovat).

Je fajn, že seš s telefonem spokojen, nic to však nemění na tom, že holé WM NEJDOU prsty ovládat, musíš k tomu rozjet a mít stále v paměti pustenou nadstavbu, která překrývá všechny části OS po stránce interface a všude tam, kde potřebuješ jít do hlubšího nastavení, tak tam máš prostě prostý text mini fontem s pidi krizky, které prstem jdou na 4.3 palcovem disputrefit jen někdy. Hovořím o své denní zkušenosti s Htc HD2 se Sense, kterou tu kdosi vychvaloval jako super věc s pohodlným ovládáním.  Dat 30$ ( nebo kolik to teď Spb shell stojí) povinně za to, abych mohl svůj telefon vůbec ovládat mi v 21. století přijde jako vyhozené peníze.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Rada ohladom vyberu smartphonu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.