SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 21:23

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Moje Z710i (Twilight Black)
Strana: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Moje Z710i (Twilight Black)  (Zobrazeno 115522 x)
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #90 v: 10. Listopad 2006, 09:01 »

Co jsem si jeste vsimnul je to, ze kdyz vybiras kontatk pro odeslani SMS, tak ramecek ve kterem je dany kontakt je ve spodni casti prekryty popisky kontextovych tlacitek. Kdyz das odeslat tak uz je tam cely. Myslim si, ze to vypada trosku divne....

2SBDer: Myslim, ze to bude u novejsich modelu, navim jak moc novych. Chtelo by to aby to VaRo vyzkousel na K800....  Mrknutí
uložena

SE W710i + 1GB M2
VaRo
Anonym
« Odpověď #91 v: 10. Listopad 2006, 09:05 »

U K800-ky to funguje stejně jako u W550-ky. Tj - stisk +/- zobrazí stejnou informaci, události se klávesou "-" nezobrazují...
uložena
duky
Uživatel
***
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #92 v: 10. Listopad 2006, 10:28 »

varo - chcem ten drziak preto, lebo na ramene nosim aj teraz moj mp3 prehravac. pouzivam ho pri sporte, na ramene mi nezavadzia, zaveseny na krku ano. z710 by som chcel stary prehravac nahradit, preto by sa mi ten drziak moc hodil.
uložena
zdelin
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #93 v: 10. Listopad 2006, 15:52 »

Jeste k tem obrazkum a videu: ano obrazky se teda musi otocit,ale ten zoom me mrzi Cry
                                             video musis prehrat ve ,,videoprehravac" potom jde pretacet--aspon to!
 Siemens byl shit,ale tohle vse zvladal !
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #94 v: 10. Listopad 2006, 15:59 »

Inu Nobody´s Perfect....  Undecided
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #95 v: 10. Listopad 2006, 17:12 »

varo - chcem ten drziak preto, lebo na ramene nosim aj teraz moj mp3 prehravac. pouzivam ho pri sporte, na ramene mi nezavadzia, zaveseny na krku ano. z710 by som chcel stary prehravac nahradit, preto by sa mi ten drziak moc hodil.

Tak jsem se ukázal jako špatnej věštec. "Tvůj" držák už je v prodeji! A to za cenu 490,00 Kč (vč.DPH).


objednat lze zde: http://www.sonyericsson-shop.cz/sony-ericsson-aktivni-uchyt-iac60+dp46726/
uložena
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #96 v: 10. Listopad 2006, 17:51 »

Takový držák se mi moc nelíbí .. Měl bych strach aby nevypadl s pouzdra.. Jak je to bezpečné nebo jak je to tam na pevno ten telefon?
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #97 v: 10. Listopad 2006, 17:56 »

Něco víc k aktivnímu úchytu...

Charakteristika
Aktivní úchyt IAC-60 je speciálně navržen tak, aby byl váš otvírací telefon Sony Ericsson snadno přístupný a pohodlně se nosil.
IAC-60 je natolik univerzální, že můžete umístit váš mobilní telefon kamkoliv, kde pro vás bude nejpřístupnější, abyste mohli využívat všechny jeho funkce.
Úchyt připevněný pomocí držáku přímo na vaši tašku, opasek nebo okraj kalhot, případně na paži pomocí vysoce přizpůsobivého pásku se suchým zipem, vám umožní za pohybu snadno využívat všechny funkce W710.
Je to ideální příslušenství pro aktivní život - připevněte ho na paži a poslouchejte vaši hudbu v telefonu ze stereofonní přenosné soupravy Sony Ericsson, když vyjdete z domu.

Stručný popis
Lehký, neobyčejně přizpůsobivý pásek na ruku s nastavitelným suchým zipem.

Kompatibilita
W710i, Z710i

uložena
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #98 v: 10. Listopad 2006, 17:57 »

Aha.. No ale stejně bych tomu nevěřil.. K takovým to věcem chovám názor opičárna... Ale někomu se to třeba líbí..
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #99 v: 10. Listopad 2006, 18:00 »

No, představa, že s tím příjdu na čele jako "haviř s čelovkou" na nějaké obchodní jednání mě zcela naplňuje....  Smajlík
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #100 v: 11. Listopad 2006, 02:13 »

Dostal jsem na mail pár zajímavých dotazů a protože si myslím, že odpovědi na ně by mohly interesovat i další návštěvníky tohoto threadu, dovolím si je ze opsat a odpovědět na ně...

Cituji:
"Zdravím, jak je to s ovladatelností bočních tlačítek - nehrozí moc jejich mačkání omylem? Co hlasitost reproduktoru (ač nejsem dědek, uši nejsou to co bývaly)? Můžu dostat nějakou ukázkovou fotku za denního světla (makro prý neumí - vyfotí to čitelně text?)?"

Odpovídám:
- Mačkání bočních tlačítek "omylem" se dá zcela jednoduše a rychle zamezit. Na pravém boku 710-ky je, krom infra portu, též posuvník (označený klíčem)-viz přiložený obrázek, kterým jednoduše a rychle zamknete/odemknete vnější klávesy, vnitřní klávesy po otevření 710-ky se zavřenými vnějšími, jsou stále neblokované... po zavření opět funguje zámek (dokud posuvník nevrátíte do dolní polohy = otevřeno).


- Hlasitost reproduktoru je dostatečná a ve srovnání s mou K800-kou bych řekl, že 710-ka dělá větší rambajs.

- Nějaké foto za denního světla a nějakého textu vyzkouším, až bude světlo... a pak je sem vložím.   Mrknutí


uložena
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #101 v: 11. Listopad 2006, 07:54 »

Co se týče zámku klávesnice, tak pořád jsou funkční klávesy ovládání hlasitosti. Mačkání omylem bych moc nepřipouštěl, já mám problém přes pouzdro trefit a zmáčknout nějaké tlačítko. Nejhůře se mi trefuje tlačítko mínus, spíš zmáčknu foťák. Hlasitost reproduktoru je podle mě dostatečná.
uložena

SE W710i + 1GB M2
VaRo
Anonym
« Odpověď #102 v: 11. Listopad 2006, 08:45 »

U Z-ka po zamčení vnějších kláves (posuvníkem s klíčem do polohy nahoru) nespusím žádnou ze 7-mi vnějších kláves (tudíž ani foťák, ani +/-)...

První výjimka u klávesy "+/-" nastane během vyzvánění (i přes zámek) se aktivuje. Po stisku klávesy "+" hovor odmítnu (a protistrana uslyší hlášku - "volaný účastník hovor nepřijímá"). Po stisku klávesy "-", během vyzvánění, se vypne zvuk vyzvánění (vyzvánění probíhá dál, ale bez zvukové signalizace).

Druhá výjimka u zamčené vnější klávesnice platí při spuštěném přehrávači, kde si klávesou +/- reguluji hlasitost přehrávané produkce (to samé platí i při spuštěném rádiu).
« Poslední úprava: 11. Listopad 2006, 08:50 od VaRo » uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #103 v: 11. Listopad 2006, 10:00 »

Dnes trochu o foto-schopnostech Z-ka. Přidávám pár demo-snímků, jak jsem slíbil. I když světelné podmínky nejsou zcela ideální, na Kladně máme pod mrakem... snad to trošku víc napoví o foto-schopnostech Z-ka. Jen dodávám, že snímky jsou foceny na max.kvalitu a nejsou nikterak upravovány.

1. moje dnešní zdravá snídaně:


2. hledal jsem nějaký text a našel jsem tenhle leták z kaslíku...


3. o tom, že režim zaostření MAKRO a AF Z-ku hodně schází, vás přesvědčí asi tato ukázka z televizního programu


Z-ko nabízí jen strohé možnosti nastavení, co se fotografování týče:

Režim snímání:
-normální
-panorama
-rámečky
-shluk.snímání

Velikost obrázku:
-2 megapixely
-1 megipixel
-VGA (640x480)

Noční režim:
-zapnuto
-vypnuto

Samospoušť:
-zapnuto
-vypnuto

Efekty:
-vypnuto
-černobílý
-negativ

Vyvážení bílé:
-automaticky
-denní světlo
-oblačno
-zářivka
-žárovka

Kvalita fotografie:
-normální
-vysoká

Zvuk závěrky: nabízí výběr ze 4 zvuků (při vypnutí zvuků, např. pravou dolní klávesou, se vypne i zvuk závěrky).

Čas a datum:
-zapnuto
-vypnuto

Vynulovat č.souboru

Místo uložení:
-Memory Stick
-Paměť telefonu

V porovnání s možnostmi a kvalitou nastavení u mé K800-ky je Z-ko ještě miminko....

Na závěr něco veselého demo-fotka při použití rámečku. Poznáte, o koho se jedná?


odpověď - je to Martin Dejdar (z časopisu Televize). Promiň Martine, ale nikoho jiného po ruce právě nemám...

Musím ještě dodat, že nejsem foto-blázen a tak možná někdo dokáže udělat se Zkem i lepší snímky. Na svou obranu musím dodat, že co mám Sony Ericssony, už jsem hezkou řádku fotek nafotil a obzvlášť papírové (z fotolabu) z D750-ky flashnuté na W800-ku se povedly (kdo byl na srazu v Praze, mohl vidět na vlastní oči). A komu je ukážu, nikdo nevěří, že jsou focené mobilem. Jen zopakuji, že stávající verze firmware u mého Z-ka je R1EF001. Myslím, že další verze firmware zcela nepochybně vylepší i oblast fotografování...  Mrknutí
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #104 v: 11. Listopad 2006, 10:05 »

Ještě jsem chtěl zmínit (nejspíš pro mnohé z vás) úplnou samozřejmost, že pokud fotím a chci udělat další snímek, nemusím proklikávat složitě menu, ale stačí krátce stisknout spoušť foťáku...a mám připravené focení dalšího snímku  Mrknutí
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Moje Z710i (Twilight Black)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.