SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 20:31

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: PRO EXPERTY
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: PRO EXPERTY  (Zobrazeno 2959 x)
Petr2005
Anonym
« v: 28. Srpen 2005, 16:38 »

Mám T630 fw. R6C005 s distribuce Eurotel - kustomizace eutrotel - odemčeno bez zásahu kodem na všechny sítě..

Vnitřní paměť má být ve standardu 2 MB, ovšem ve výpisu obsazení paměti (i po vyndaní baterky a simky a zandání zpět), to jaksi nesedí...

Volné místo: 463 kB
Moje zvuky: 63 kB
Moje obrázky 127 kB
Schámata: 73 kB
Doručeníé MMS: 0 B
Neodeslané MMS: 0 B
Odeslané MMS: 0 B
Šablony MMS: 65 kB
Hry a jiné aplikace (java) 690 kB
Hry (mophun): 341 kB
------------------------------------------
celkem: 1822 kB
1.) tj. "ztratilo se" 178 kB - nevíte čím to může být ?

2.) Nepočítá se do kapacity třeba telefonní seznam v telefonu, popř. paměť na e-maily z vnitřního e-mail klienta a jestli ne, jde tento "neviditelný" obsah nějak vymazat bez flashe fw  ?

3.) Docela dost často telefon "trápím" nejrůznějšími java a mophun apliakcemi, stane se, že se tam třeba nějaká nevejde apod.. a přenos skončí třeba uprostřed s chybou.. jestli třeba nemůže být v paměti něco, co není vidět, ale zabírá tam místo.. Občas taky nějaká java aplikace zatuhne a je nutne telefon restnou vytazenim baterky.

4.) Problém je taky vymazat doručené e-maily.. není tam vymazat, ale jen "k odstranění" mail se škrtne.. ale zůstává, nevíte někdo jak jej úplně smazat ?

5.) Nevíte jaký je nejnovější český  fw. bna T630  a jestli má nějaký pozitviní vliv na stabilitu a výkon javy oproti fw. R6C005 ?

diky
uložena
miramax
Anonym
« Odpověď #1 v: 28. Srpen 2005, 17:01 »

Telefoni seznam se tam samozrejme taky pocita je to sdilena pamet. E-maily se smazou, kdyz je odmazes i ze serveru.
uložena
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 28. Srpen 2005, 17:43 »

Ještě si k tomu připočti, že si něco ukousne telefon pro firmware, přednastavené soubory atp... Takže se běžným způsobem nikdy nedostaneš na 2 MB... Poznámka: 2MB = 2048 kB, takže se ti "ztratilo" víc...Mrknutí

Ad 3: To ne... pokud se soubor do telefonu nevejde, tak tam z něj nezůstane ani kousek.
Ad 4: Maily se smažou až po připojení ke schránce.
Ad 5: To je dotaz na Technickou podporu, já už nemám přehled...
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Flyer_stepik
Uživatel
***
Příspěvků: 24



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 08. Září 2005, 17:17 »

kdyz ho zresetujes, tak tam más zase 2mb. ale nesmís vymazat obrázky a zvuky který se ti tam načtou  z továrního nastavení  kdyz je vymazes, tak uz se nikdy nevrátís na 2mb. Nevim cim to je, me ta pamět pride nejak popletena. velikost tech obrázků řiká 0kb..?? Cheesy
uložena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 10. Září 2005, 19:25 »

ziadny tel nikdy neponukne uzivatelovi tolko kB kolko ma celkovu pamat. ani 120Gb disk nema 120Gb, a 4,7 Gb dvd nema 4,7 Gb
uložena

MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 10. Září 2005, 19:33 »

2.:RONOX:. Přesně tak... dobře je to vidět na paměťovkách (probírá se to u K750i)... 512 MB nikdy nenabídne 512 MB, ale kolem 470 MB atp... Stejné je to u telefonů... Výrobce uvádí celkovou paměť, ale z tý telefon spotřebuje něco pro sebe...
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: PRO EXPERTY
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.