SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
14. Květen 2024, 03:41

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: P910 a ochranna folie
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 7
Poslat téma Tisk
Autor Téma: P910 a ochranna folie  (Zobrazeno 50528 x)
Tužka
Uživatel
***
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 23. Září 2005, 19:01 »

Ještě nejsem takovej "tydýt", abych to tam nalepil.

Je tu někdo, kdo si u mobilni.cz objednával brando matné a přišla mu folie "full size"? Nemáte náhodou označení, abych udělal opravnou objednávku.

Dík Tužka
uložena
kmozis
Anonym
« Odpověď #31 v: 25. Září 2005, 22:21 »

To je přesně muj problém, už jsem nalepil dvakrát Brando a smítko, kterého si nevšimneš, po nalepení vyleze, to jsem byl na mrtvici, vydržel jsem to tak den a pak jsem tu folii vyhodil. Také používám 910ku bez folie.
Tak to jsi docela geroj. Viděl jsem u známého, jak vypadá displej jeho P900 po roce bez používání fólie a docela humáč...
uložena
Galapetr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i + 4GB Sandisk
Příspěvků: 62


Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 26. Září 2005, 12:42 »

Máš pravdu, mám 910ku od června, grafiti moc nepoužívám, a když mrknu pod úhlem na vypnutej display, tak to už neni rozhodně ten display, jako když jsem ho vyndal z krabice. Folie je holt nutnost. Nalepit jí bezvadně je ale velkej kumšt. Snad použít nějaký bezprašný prostředí. Někdo radil koupelnu, kterou předtím pořádně prosprchuješ, aby všechen prach klesnul k zemi. To určitě vyzkouším.
uložena
Tužka
Uživatel
***
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 26. Září 2005, 14:02 »

Ale, ale - existují!
Tak v příloze Vám posílám foto, jak je ten zázrak zabalený! Není dnes 1.4. HuhHuh??
www.volny.cz/sk.jested/images/p900.jpg

Tužka

toto jsem napsal do mobilni.cz  Cheesy
Dobrý den,
už si sypu popel na hlavu. Přiložil jsem ji k mobilu a je to jasné. Vše je OK.

Nechal jsem se zmáct obrázkem na obalu a "velikostí" folie uvnitř, takže jsem ji ani nepřikládal k mobilu.

- takže vážení, omlouvám se za poplach folie je opravdu "full size". (teď už ji jen nalepit ;-)

Tužka
uložena
BlackSun
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 18. Říjen 2005, 18:27 »

Nevíte někdo náhodou kde koupit folii v kamennem obchode v Brne, popripade HK nebo PCE?
uložena
miramax
Anonym
« Odpověď #35 v: 18. Říjen 2005, 18:39 »

Jsi z Brna ?
uložena
BlackSun
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 18. Říjen 2005, 19:18 »

Nee, ale ve ctvrtek 20.10. tam jedu na otočku. Predpokladam ze ji mas a nabizis:-))
uložena
miramax
Anonym
« Odpověď #37 v: 18. Říjen 2005, 20:27 »

Ja ne, ale kontaktuj Martina Vagnera.
uložena
Neso
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 60



Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 19. Říjen 2005, 15:10 »

Uffff ako mozete spravne nalepit foliu? Je tazke ju tam dat rovno, bez bublin a prachu. Ma niekto nejaky uzasny sposob?
uložena
MartinH
Anonym
« Odpověď #39 v: 19. Říjen 2005, 16:55 »

musis si dat pozor na prach a necistoty, tzn nejdrive zkus prilozit folii nanecisto, podel delsi strany displeje, aby jsi to dostal do ruky. Pak dukladne ocisti displej, nesmi na nem byt nic, pac cokoli tam zustane bude tam naporad pod folii, pak odlep podlozku folie a tak, jak jsi to nacvicil, ji srovnej podle delsi strany displeje a pomoci nejlepe platebni karty nebo tak neceho ji prilep smerem ke druhe delsi strane. Jelikoz je folie dost tuha (brando), nema pri stejnomernem tlaku na folii tendenci delat bubliny, max trosku pri okrajicha ty se daji prave tou kartou vytlacit na okraj a srovnat. Lepsi postup neznam.
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 19. Říjen 2005, 19:45 »

Pokud chceš koupit fólie v obchodě v Brně, tak tam má pobočku sunnysoft
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Neso
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 60



Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 20. Říjen 2005, 11:18 »

musis si dat pozor na prach a necistoty, tzn nejdrive zkus prilozit folii nanecisto, podel delsi strany displeje, aby jsi to dostal do ruky. Pak dukladne ocisti displej, nesmi na nem byt nic, pac cokoli tam zustane bude tam naporad pod folii, pak odlep podlozku folie a tak, jak jsi to nacvicil, ji srovnej podle delsi strany displeje a pomoci nejlepe platebni karty nebo tak neceho ji prilep smerem ke druhe delsi strane. Jelikoz je folie dost tuha (brando), nema pri stejnomernem tlaku na folii tendenci delat bubliny, max trosku pri okrajicha ty se daji prave tou kartou vytlacit na okraj a srovnat. Lepsi postup neznam.

super! Idem si kupovat brando a tak dufam ze to nepokazim.
uložena
mao
Uživatel
***
Příspěvků: 7



Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 22. Leden 2006, 09:56 »

pořídil jsem si před dny ochranou fólii, už po nalepení si mi nezdála. A včera se mi odlepila. Moc dní mně tedy nevydržela. Nedoporučuji pořizovat adapt. Displej před nalepením jsem očistil více než dobře...  Embarrassed
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #43 v: 22. Leden 2006, 11:03 »

pořídil jsem si před dny ochranou fólii, už po nalepení si mi nezdála. A včera se mi odlepila. Moc dní mně tedy nevydržela. Nedoporučuji pořizovat adapt. Displej před nalepením jsem očistil více než dobře...  Embarrassed
Zajímavý, to jsem ještě neslyšel, že by se někomu odlepila po tak krátký době.....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Lutri
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W910i
Příspěvků: 31



Zobrazit profil
« Odpověď #44 v: 22. Leden 2006, 13:59 »

Ahoj všem!!!  Cheesy Chci vám všem zdělit, že již od začátku roku mám u www.mobilni.cz objednané folie a do dnes mi žádné nedorazili a ani mě nikdo neumí informovat PROČ JE JEŠTĚ NEMÁM!!!  Angry Již několikrát jsem se je snažil kontaktovat telefonicky a NIC!!! Nikdo to nebere!!! Pokud máte někdo podobnou zkušenost a již se vám ji nějákým způsobem povedlo vyřešit, prosím dejte mi vědět. Cenu mají moc pěknou, ale zboží nikde! Jinak Brando folii mám již rok a stále je celkem slušná, ale chci mému "miláčkovi" dopřát novou.  Roll Eyes
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 7
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: P910 a ochranna folie
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.