SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 21:12

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Chatboard
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Chatboard  (Zobrazeno 14508 x)
Jakub Kluvánek
Anonym
« v: 18. Duben 2005, 00:52 »

Ted sem si koupil chatboard za 49Sk fungl novej na stary Ericssony... a kupodivu to do me K700 nepasovalo Smajlík ale asi pul hodiny sem zkoumal oba konektory a napadlo me ze by mozna sla vyrobit redukce.. protoze pocet pinu na obou je vlastne stejny jen jsou prehazene Smajlík nemate nekdo schema konektoru? obou typu? Smajlík
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #1 v: 18. Duben 2005, 04:33 »

Schémata konektorů se dají stáhnout třeba zde
http://www.stumobil.cz/pinout.php

Jsem zvědav jak si s konektorem poradíš, jistý je, že ani nový typ chatboardu nechodil s K700i, poslední podporovaný model byl T630
uložena
kebule007
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: simens M35i
Příspěvků: 10



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 18. Duben 2005, 14:30 »

nevyte kde se da ten chatbord sehnet koupim jsem opravdu važny zajemce Lips sealed
uložena

http://www.kebule007.wz.cz/  icq:206-311-165
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 20. Duben 2005, 12:59 »

No jestli ti nevadí cena 390,-Kč tak jsem ji viděl minulý týden v Praze v GSMobilu.
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 25. Duben 2005, 08:39 »

Tohle jsme kdysi řešili, ale vytáhnu to znovu, protože už je to dlouho...

Nakoupil jsem staré chatboardy za 1 Kč kus, zkoušeli jsme je předělat tak, aby běhaly s T6x0 apod, nicméně se nám to nepovedlo, protože to není jen o pinech na konektoru, ale o dalším zapojení uvnitř chatboardu. Takže staré chatboardy s novými SE fungovat nebudou.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Egi
Anonym
« Odpověď #5 v: 27. Duben 2005, 08:26 »

Schémata konektorů se dají stáhnout třeba zde
http://www.stumobil.cz/pinout.php

Jsem zvědav jak si s konektorem poradíš, jistý je, že ani nový typ chatboardu nechodil s K700i, poslední podporovaný model byl T630

Zdravím  příznivce telefonu  SE.
Mam K700i + Chatboard a slape v pohodě. Spis mam jiný problém,ale ten patří do jiného tématu.
uložena
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 28. Duben 2005, 10:41 »

Schémata konektorů se dají stáhnout třeba zde
http://www.stumobil.cz/pinout.php

Jsem zvědav jak si s konektorem poradí‘, jistý je, œe ani nový typ chatboardu nechodil s K700i, poslední podporovaný model byl T630

Zdravím  příznivce telefonu  SE.
Mam K700i + Chatboard a slape v pohodě. Spis mam jiný problém,ale ten patří do jiného tématu.

To je samozřejmě možný, ale s novějším chatboardem pro SE, který stojí, tuším kolem 400 Kč. Starší chatboard, ještě Ericsson, s SE nepojede...
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Egi
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 19



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 28. Duben 2005, 11:10 »

Schémata konektorů se dají stáhnout třeba zde
http://www.stumobil.cz/pinout.php

Jsem zvědav jak si s konektorem poradí‘, jistý je, œe ani nový typ chatboardu nechodil s K700i, poslední podporovaný model byl T630

Zdravím  příznivce telefonu  SE.
Mam K700i + Chatboard a slape v pohodě. Spis mam jiný problém,ale ten patří do jiného tématu.

To je samozřejmě možný, ale s novějším chatboardem pro SE, který stojí, tuším kolem 400 Kč. Starší chatboard, ještě Ericsson, s SE nepojede...

Dovolím si oponovat. Chatboard jsem kupoval v dobách používaní R320, R520m, T28 a T65, kdy to byl ještě Ericsson. A teď šlape s T68i, Z600, T630 a K700i.
uložena

GH388,SH888,T18,R320,T28 3x,R520,T65,T68i 2x,T630,Z600,K700i,K750i,K800i,C902, Xperia X1,Xperia Arc S
HBH-15,HBH-35,HBH-300,HBH-GV435a,HCB-400,VH410
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 28. Duben 2005, 13:10 »

Schémata konektorů se dají stáhnout třeba zde
http://www.stumobil.cz/pinout.php

Jsem zvědav jak si s konektorem poradí±, jistý je, µe ani nový typ chatboardu nechodil s K700i, poslední podporovaný model byl T630

Zdravím  příznivce telefonu  SE.
Mam K700i + Chatboard a slape v pohodě. Spis mam jiný problém,ale ten patří do jiného tématu.

To je samozřejmě moœný, ale s nověj‘ím chatboardem pro SE, který stojí, tu‘ím kolem 400 Kč. Star‘í chatboard, je‘tě Ericsson, s SE nepojede...

Dovolím si oponovat. Chatboard jsem kupoval v dobách pouœívaní R320, R520m, T28 a T65, kdy to byl je‘tě Ericsson. A teď ‘lape s T68i, Z600, T630 a K700i.
ž

Teď jste mě teda zmátl... Vím, že jsme to řešili na historicky prvním srazu. Měli jsme tam chatboardy Ericsson, nakoupili jsme za pár kaček a chtěli jsme je používat s T610... Nicméně konektor byl jiný a když Seth chatboard rozebral, zjistil, že konektor nepůjde předělat na na novější.

To byl tedy ten starší chatboard, myslím, že byl určený pro T18 apod...

Vy máte ten novější, který jede s SE a novějšími Eriky, které mají stejný konektor jako SE.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Egi
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 19



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 28. Duben 2005, 16:03 »

Schémata konektorů se dají stáhnout třeba zde
http://www.stumobil.cz/pinout.php

Jsem zvědav jak si s konektorem poradí±, jistý je, µe ani nový typ chatboardu nechodil s K700i, poslední podporovaný model byl T630

Zdravím  příznivce telefonu  SE.
Mam K700i + Chatboard a slape v pohodě. Spis mam jiný problém,ale ten patří do jiného tématu.

To je samozřejmě moœný, ale s nověj‘ím chatboardem pro SE, který stojí, tu‘ím kolem 400 Kč. Star‘í chatboard, je‘tě Ericsson, s SE nepojede...

Dovolím si oponovat. Chatboard jsem kupoval v dobách pouœívaní R320, R520m, T28 a T65, kdy to byl je‘tě Ericsson. A teď ‘lape s T68i, Z600, T630 a K700i.
ž

Teď jste mě teda zmátl... Vím, že jsme to řešili na historicky prvním srazu. Měli jsme tam chatboardy Ericsson, nakoupili jsme za pár kaček a chtěli jsme je používat s T610... Nicméně konektor byl jiný a když Seth chatboard rozebral, zjistil, že konektor nepůjde předělat na na novější.

To byl tedy ten starší chatboard, myslím, že byl určený pro T18 apod...

Vy máte ten novější, který jede s SE a novějšími Eriky, které mají stejný konektor jako SE.

A teď Vás zmátnu úplně,mam obě verze Mrknutí. Ale teď se bavíme o verzi,která má konektor pro T28,K700i atd. Ale vyroben ještě jako Ericsson. Klidně poslu fotku. Měl jsem dva,ale jeden je už prodaný.
uložena

GH388,SH888,T18,R320,T28 3x,R520,T65,T68i 2x,T630,Z600,K700i,K750i,K800i,C902, Xperia X1,Xperia Arc S
HBH-15,HBH-35,HBH-300,HBH-GV435a,HCB-400,VH410
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 28. Duben 2005, 21:03 »

Schémata konektorů se dají stáhnout třeba zde
http://www.stumobil.cz/pinout.php

Jsem zvědav jak si s konektorem poradí±, jistý je, µe ani nový typ chatboardu nechodil s K700i, poslední podporovaný model byl T630

Zdravím  příznivce telefonu  SE.
Mam K700i + Chatboard a slape v pohodě. Spis mam jiný problém,ale ten patří do jiného tématu.

To je samozřejmě moœný, ale s nověj‘ím chatboardem pro SE, který stojí, tu‘ím kolem 400 Kč. Star‘í chatboard, je‘tě Ericsson, s SE nepojede...

Dovolím si oponovat. Chatboard jsem kupoval v dobách pouœívaní R320, R520m, T28 a T65, kdy to byl je‘tě Ericsson. A teď ‘lape s T68i, Z600, T630 a K700i.
ž

Teď jste mě teda zmátl... Vím, že jsme to řešili na historicky prvním srazu. Měli jsme tam chatboardy Ericsson, nakoupili jsme za pár kaček a chtěli jsme je používat s T610... Nicméně konektor byl jiný a když Seth chatboard rozebral, zjistil, že konektor nepůjde předělat na na novější.

To byl tedy ten starší chatboard, myslím, že byl určený pro T18 apod...

Vy máte ten novější, který jede s SE a novějšími Eriky, které mají stejný konektor jako SE.

A teď Vás zmátnu úplně,mam obě verze Mrknutí. Ale teď se bavíme o verzi,která má konektor pro T28,K700i atd. Ale vyroben ještě jako Ericsson. Klidně poslu fotku. Měl jsem dva,ale jeden je už prodaný.

Ne dobrý, už jsem zpět. Měl jsem trochu zmatek v kompatibilitě, ale už jsem doma...:-)
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Kapr73
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: E51 + 8GB μSD, N810 + 8GB μSD
Příspěvků: 932



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 28. Duben 2005, 23:18 »

prosim prispivajici, aby citovali vzdy jen posledni prispevek, neni potreba si cist vse x-krat
uložena
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 01. Květen 2005, 19:43 »

prosim prispivajici, aby citovali vzdy jen posledni prispevek, neni potreba si cist vse x-krat

Na českých fórech se čím dál tím víc objevuje podivný fenomén v moderování (nemyšleno na konkrétní osobu). Dobře je to vidět v sekci 9300 na Symbianforu. Kde moderátor peskuje diskutující za všechno, třeba i za citace v příspěvcích. A tak už tam skoro nikdo nechodí. Vyvarujte se podobných kroků, nedělá to na lidi dobrý dojem.

Souhlasím, že  když je pak jeden příspěvek na půl stránky, postrádá to přehlednost, ale když bez citací není vidět vlákno jedné konkrétní diskuse, tak to bez citací holt nejde.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Kapr73
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: E51 + 8GB μSD, N810 + 8GB μSD
Příspěvků: 932



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 02. Květen 2005, 08:57 »

prosim prispivajici, aby citovali vzdy jen posledni prispevek, neni potreba si cist vse x-krat
Na českých fórech se čím dál tím víc objevuje podivný fenomén v moderování (nemyšleno na konkrétní osobu). Dobře je to vidět v sekci 9300 na Symbianforu. Kde moderátor peskuje diskutující za všechno, třeba i za citace v příspěvcích. A tak už tam skoro nikdo nechodí. Vyvarujte se podobných kroků, nedělá to na lidi dobrý dojem.
Souhlasím, že  když je pak jeden příspěvek na půl stránky, postrádá to přehlednost, ale když bez citací není vidět vlákno jedné konkrétní diskuse, tak to bez citací holt nejde.
Vzhledem k tomu, ze jsem na SymbiaForu docela casto tak vim jakou situaci mas na mysli, problem byl v tom, ze hlavne ze zacatku melo N9x00 velmi malo lidi (prispivajici by se dali spocitat na prstech jedne ruky) a kdyz k tomu pripocteme, ze jeden z nich se jeste zcela ocividne zene jen za poctem prispevku (urcite budes vedet o koho jde) tak diskuze dost casto vypadala jako tristrankovy chat dvou uzivatelu, kde 85% prispevku tvorily prispevky typu: "ok; dekuju; vyzkousim;  Smajlík" atd., pravidla, ktera Jezyn vytvoril nikoho neomezuji (pokud ma ovsem co smysluplneho napsat) a kvalita fora se da udrzet - staci pokud se jimi bude clovek ridit (coz neni zadny velky problem)
uložena
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 v: 02. Květen 2005, 13:42 »

Vzhledem k tomu, ze jsem na SymbiaForu docela casto tak vim jakou situaci mas na mysli, problem byl v tom, ze hlavne ze zacatku melo N9x00 velmi malo lidi (prispivajici by se dali spocitat na prstech jedne ruky) a kdyz k tomu pripocteme, ze jeden z nich se jeste zcela ocividne zene jen za poctem prispevku (urcite budes vedet o koho jde) tak diskuze dost casto vypadala jako tristrankovy chat dvou uzivatelu, kde 85% prispevku tvorily prispevky typu: "ok; dekuju; vyzkousim; Smajlík" atd., pravidla, ktera Jezyn vytvoril nikoho neomezuji (pokud ma ovsem co smysluplneho napsat) a kvalita fora se da udrzet - staci pokud se jimi bude clovek ridit (coz neni zadny velky problem)

Do sekce 9x00 jsem přišel těsně potom, co Jezyn udělal nová pravidla. Nicméně jak vidno, nejsem tam sám, kdo s nimi nesouhlasí. On to totiž vzal dost vážně a v mnoha případech jeho pravidla dost omezovala diskusi. Pravdou také je, že několik threadů tam vypadalo jako chat dvou lidí, já sám jsem se pár takových účastnil. Nicméně jak sám píšeš, bylo nás tam velmi poskrovnu, a tak je težké rozproudit diskusi, když nejsou lidi. Proto to tam občas vypadalo jako chat. Ale pokud to bylo k věci a ostatní se z toho něco dozvěděli, nevidím v tom problém. To ale Jezyn občas nepochopil.

Tolik na vysvětlenou a ukončil bych tím tento off topic a ostatním přispívajícím se za tento odskok jinam omlouvám.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Chatboard
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 17 dotazů.