SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 09:32

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142445 příspěvků v 9988 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Navigace GPS a K750
Strana: 1 2 [3] 4 5 6
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Navigace GPS a K750  (Zobrazeno 38989 x)
suzi
Anonym
« Odpověď #30 v: 02. Květen 2006, 19:36 »

la_da: tagže to nav4all je dobrý až na nějaký mouchy který by se mohly vychytat??? jo chtěla sem se zeptat s tím free trial je to pravda? většinou se za takový služby platí ne?
uložena
la_da
Uživatel
***
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 03. Květen 2006, 18:24 »

Da se podle toho jezdit, ale protoze Prahu znam pomerne dobre, tak bych volil obcas jinou lepsi trasu nez N4. Wayfinder mne vede lepe ale to je otazka pokryti. Dnes jsem jel treba na Proseckou do Prahy 9 a dovedla mne az pred dum podle cisla (rozdil asi 14 metru), takze to jde. Ale treba v Hornich pocernicich to bylo trochu zmatecni, uz jsem byl na miste a ona mne tedyN4 stale chtela hnat jeste jinam.
Ze je to zadarmo, to je pravda. Nastaveni velmi dobre, grafika perfektni, lepsi nez Wayfinder. Tak uvidime jak to pujde dal. Dam zase vedet, zitra jedu Kourim, Kounice, Stara paka, Jilove u Prahy a Lazne Tousen. Tak se ozvu ,cau
uložena
bernyb
Anonym
« Odpověď #32 v: 05. Květen 2006, 17:03 »

Jeeeee lidi, ja jsem stratil telefon  Undecided Cry takze zatim toho moc of Nav4all napsat nemuzu...diky la_da za prispevky. Pres tyden mam naplanovanou cestu do zahranici..tak jestli sezenu novej telefon tak taky dam hlaseni. to la_da: Dej vedet jaka byla cesta.
Zatim ahoj.
uložena
la_da
Uživatel
***
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 06. Květen 2006, 16:30 »

Cesta byla pomerne klidna, az na 2 zasadni problemy. V Praze na Ceskobrodske jsem potreboval sjet na Prumyslovou a N4 mne hnala na odboceni do protismeru. Ozvalo se " odbocte prudce vlevo",  a ukazovala tam sipka ostre sklopena skoro zpet to by znamenalo sjet do protismeru. Totez se mi stalo v Turnove smerem na Lomnici, zase se ozvalo "odbocte vlevo" a tam byl pouze pripojovaci pruh z protismeru, asi o sto metru dal hlas i sipka trvala na odboceni a tam jiz zadna cesta neni.
Dalsi bonbonek byl, kdyz jsem nechal spocitat v Nove pace cestu do Jiloveho u Prahy. Nabidlo asi 5 moznosti, tak jsem vybral tu pravou a potvrdil. Naskocilo " Jilove u Prahy/liberecky kraj/BG/ tedy asi Belgie. Tak nevim co tim chtel basnik rict.
Dnes jsem jel z Mochova do Prisimas a jel jsem ve vzdalenosti asi 50m podel Dalnice a objevila se mi dovolena rychlost 130 km/hod.  Jinak jsem dojel vsude dobre.
Kdyby to meli jako to ma Wayfinder, ze si naplanuje trasu a kdyz je nejaka chyba tak muzu primo na te krizovatce oznacit chybu a odeslat bylo urcite brzo vychytany. Ale takhle nevim jak je informovat.
uložena
bernyb
Anonym
« Odpověď #34 v: 08. Květen 2006, 18:54 »

hlavně že si dojel v pořádku Smajlík
u WF jde nahlásit takovýto bugy? tak to by mělo bejt snad i u N4
uložena
Dexter01
Anonym
« Odpověď #35 v: 09. Květen 2006, 10:42 »

Ja jsem vysurfoval tuhle utilitku, ale nemam gps, tak nemuzu vyzkouset... Rozhodne se mi ale libi, lze tam nahrat vlastni nakalibrovane mapy. Nema ovsem hlasovou navigaci nebo hledání trasy - je to spis tak pro zabavu
http://www.unteh.com/products/mobitrack/
uložena
la_da
Uživatel
***
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 09. Květen 2006, 18:42 »

U WFD se to da delat prez internet nebo primo v aplikaci. Zatim jsem poslal nekolik a skoro vsechny chybky jsou napraveny. Verim ze to bude stale lepsi a lepsi. To same predpokladam u ostatnich aplikaci.
uložena
bernyb
Anonym
« Odpověď #37 v: 10. Květen 2006, 19:40 »

další testy neproběhly... jako cesty? no snad budou lepší ale dofám že se to nebude zdražovat to by nebylo milé

Dexter: koukal sem se na to, moc sem teho nepobral...no kuknu na to když bude víc času Undecided
uložena
laRasta
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 22. Květen 2006, 20:32 »

zdravím, měl se možnost vyzkoušet nav4all na pdačku acer n35  a velmi mile mě to překvapilo. pokud nemáte co dělat s penězi nebo máte dobrý mobil tak to zkuste
uložena
bernyb
Anonym
« Odpověď #39 v: 24. Květen 2006, 22:34 »

nazdar,
to la_da: tak co, testoval si dal? kdyztak se pochlub.
dik.
uložena
la_da
Uživatel
***
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 26. Květen 2006, 18:59 »

Testoval, testoval ale musim uznat ze Wfd je zatim co se tyce pokryti o hodne lepsi. Z toho je patrno ze kdyz potrebuji nav. tak je vitezem wayfinder. Ale to neznamena ze Nav4all zatracuji. Je take dobra a bude rozhodne lepsi protoze ma radu nastaveni, ktere wfd postrada ale az po zlepseni pokryti CR. Oproti wfd ma nav4all tendenci mne honit v Praze po daleko delsich a horsich trasach, no maji jeste co dohanet.
uložena
yanno
Anonym
« Odpověď #41 v: 26. Květen 2006, 23:48 »

Jaky mapy pouziva Nav4all a Way finder? Tim myslim od jakych spolecnosti to dostavaji? A myslite, ze to je ten duvod proc jedna neni tak presna jak ta druha? Tech firem, ktery delaji tyhle mapy taky nemuze byt zas tak tolik.
uložena
la_da
Uživatel
***
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 27. Květen 2006, 07:34 »

Nemuzu na nav4 najit co pouzivaj za mapy, wfd ma teleatlas ( zkuste nekdo dohledat http://www.nav4all.com/site2/www.nav4all.com/ces/index.php )
uložena
yanno
Anonym
« Odpověď #43 v: 30. Květen 2006, 12:01 »

Na www.nav4all.cz tam maji rekalmu Navteq, tak tim jsem pohopil ze pouzivaji tyto mapy. A pokud se nepletu tak Navteq pouziva taky Garmin... znamena to ze tyto navigace jsou na tom stejne? A jestli ano tak jediny rozdil by mela potom byt ta cena, ne? Mate nekdo zkusenosti z Garminem?
uložena
bernyb
Anonym
« Odpověď #44 v: 04. Červen 2006, 17:48 »

ahoj,
nav4all puziva navteq. S garmenem nemam zadny zkusenosti, ale to je zase trochu o necem jinym, ne?
cau.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5 6
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Navigace GPS a K750
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 16 dotazů.