SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 09:48

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142445 příspěvků v 9988 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Pomoc pri kupe Xperii mini pro
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Pomoc pri kupe Xperii mini pro  (Zobrazeno 4453 x)
Jendo24
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« v: 18. Prosinec 2011, 22:21 »

Zdravim,
na vianoce si planujem kupit novy telefon, pricom velmi sa mi zapacila xperia mini pro. Tento model je moj favorit, ale zaroven sa velmi bojim jej konstrukcneho spracovania, kedze som ho mal uz moznost drzat v ruke. To znamena v prvom rade kedze ma klavesnicu ma zaujima ako je na tom vysuvaci mechanizmus(ako to s nim vypada po dlhsom pouzivani) plus napr. povrchova uprava (ci sa nelupe farba a pod.). Telefony nezvyknem casto striedat takze je pre mna dolezite aby po roku nevypadal, ako keby som ho pouzival ovela dlhsi cas. V pripade, ze vase reakcie ohladom sparacovania nebudu moc pozitivne som ochotny ozeliet aj tu klavesnicu (celkove spracovanie je pre mna dolezitejsie) a priklonit sa k xperii ray, ktora sa mi zdala  omnoho pevnejsia, co vy na to ?  Vopred dakujem za odpovede.

PS:Ako z textu vyplyva tato otazka smeruje skor na dlhodobejsich pouzivatelov tohto pristroja.   
uložena
pepan33
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA MINI PRO
Příspěvků: 50



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 19. Prosinec 2011, 08:29 »

zdravim tak co se tyce klavesnice u mojej mini pro je dost dobra mechanizmus pracuje v pohode zadne spatne vysuvani len ked fotis tak musis ju pridrzat inac sa ti vysune coz mne nevadi, spracovani velmi dobre povrch zda sa ze drzi Smajlík mam ju uz 3 mesice. a pise se na nej vynikajuco - nemozem si vynachvalit a ked ju nepotrebujem tak je pekne zasunutá. ale priplatis si za nu a telefon je o neco tazsi nez napr xperia mini. - coz nic noveho
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 19. Prosinec 2011, 08:34 »

Mini Pro už intenzivně používám delší dobu a zatím bez problémů, taky Olda už ji má dlouho a je myslím více než spokojený. Pokud vás láká Ray, je třeba si položit otázku, kolik SMS napíšete... Pokud jich moc není, tak bych spíše vzal právě Ray, je o úroveň výše až na klávesnici
uložena
Jendo24
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 19. Prosinec 2011, 17:01 »

Dakujem za vase rady, este by ma zaujimalo ci tou urovnou vyssie u  Xperii Ray myslite aj jej konstrukcne spracovanie (to ma zaujima najviac), pretoze to ze ma napr. 8Mpix fotoaprat a mini 5Mpix u mna nehra rolu.
« Poslední úprava: 19. Prosinec 2011, 17:09 od Jendo24 » uložena
MarosDurdik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia Mini pro, w910i
Příspěvků: 16



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 24. Prosinec 2011, 15:57 »

je myslene asi tím že ma lepší display, lepší foťák, elegantnejší dizajn, je tenšia atd..
uložena

http://www.sonyericsson.com/cws/home?cc=sk&lc=sk
                        MY HOME Smajlík
VasekH
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 01. Leden 2012, 15:11 »

Zdravím,
řeším obdobný problém a nemohu se rozhodnout, pokusím se své dilema rozumně formulovat.
V aktuální fázi se rozhoduji mezi Mini Pro a Neo V.
Nedokážu si vybrat. Na telefonu bych měl být schopen zvládnou cca 10-20sms denně, občasný hovor, 1hod WiFi (minimálně mobilní internet), a cca do 5 mailů denně. Mám celkem velké ruce a obzvláště velké palyce.

Mini Pro jsem zkoušel zhruba půl hodinky, psaní na hw qwerty klávesnici mi dělalo drobné obtíže (zřejmě nezvyk), na sw qwerty jsem dělal časté překlepy, (klasická numerická klávesnice nebyl problém). Neo jsem v ruce bohužel neměl. U mini pro mi láká právě výhoda hw klávesnice na úkor toho, že telefon bude takový buřtík. Neo zase má větší display a je o něco hubenější, ale nedokážu posoudit, zda mi to bude ku prospěchu při datlování na display.
Děkuji za Vaše názory a zkušenosti
uložena
martasts
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini (ST15i) 4.0.2.A.0.42
Příspěvků: 18



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 01. Leden 2012, 15:37 »

Můj kamarád má NEO a klávesnice na displeji je celkem pohodlná. Virtuální tlačítka jsou veliká. Ale raději bych před koupí vyzkoušel. Mě se například píše dobře i na qwerty klávesnici na mé mini.
uložena
MarosDurdik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia Mini pro, w910i
Příspěvků: 16



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 01. Leden 2012, 17:43 »

ale zasa mini pro má výhodu tej kompaktnosti oproti xperii neo ale zasa ma o 0.7" menší display a mini pro ma aj vyhodu qwerty čo neo ani neo v nema... ale zasa je hrubšia..... ale teraz naidôležitejší fakt... pomer cena/vykon je u mini pro vačší než u neo
uložena

http://www.sonyericsson.com/cws/home?cc=sk&lc=sk
                        MY HOME Smajlík
elfik
Uživatel
***
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 01. Leden 2012, 18:10 »

Taky jsem vahal mezi temato 2 a uz od vanoc jsem stastny majitel xperia mini pro. Dost pisu tak na klavesnici pecka ale da se i ta SW. vydrz moc neresim protoze tel mam v praci na kabelu cela den (posloucham z nej mp3) a doma na dokovaci stanici. doma jedu porad na wifi a v praci a na cestach pres tarif tmobile klasik. vse jede a slape jak ma. Nahrano 40 aplikaci ktere pouzivam a nevidel jsem jeste ani jeden zasek. Tak ja rikam sepis si vsechno co delas na mobilu a pak ti jednoduse vyjde ktery ti lip padne. fotak a video treba me nezajimaji mam nikon d5100 Smajlík ale jako doplnej na fotky na FB to staci. Snad sem ti pomohl. U mini pro jsem nevidel krom asi 2x samovolneho restartu zadny problem. To se bude resit v nove FW nekdy v lednu a pak v dubnu ICS 4 Smajlík
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 01. Leden 2012, 21:30 »

Za mne. Přešel jsem na Mini Pro z obra HD2 a displej stačí na 90% toho, co jsem užíval na 4,3 palci u HD2. Klávesnice je luxus - oproti starší X10 Mini Pro je o třídu jinde a opět se nebojím zadávat texty na telefonu. Pokud často píšeš SMS, Mini Pro je supr volba. Jak bylo psáno, chce to vyzkoušet.
uložena
radek.dl
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: k700i w910 w705 mini pro
Příspěvků: 4



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 02. Leden 2012, 23:09 »

myslím že mám taky větší palce a nemám na hard. klávesnici problém, a s mini pro jsem spokojen ostatní již napsáno víše.  Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Pomoc pri kupe Xperii mini pro
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 17 dotazů.