SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 18:50

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Restore sms a kontakty, probém :-(
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Restore sms a kontakty, probém :-(  (Zobrazeno 4409 x)
Slok
Uživatel
***
Telefon: p1i
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« v: 09. Únor 2010, 12:00 »

Zdravím,

mám telefon p1i a problém, že mi totálně kleknul. Jediné co se dalo bylo updatovat software což problém vyřešilo, ale bohužel také vymazalo všechny kontakty a sms. Problém nastává teď, nemám totiž zálohu :-( . Není nějaká možnost jak z tohohle již updatovaného telefonu data nějak dostat zpět? Pokud se třeba provádí nějaká záloha na memory kartu, nebo nějaký recovery tool?

Dík moc a prosím, rada typu: "Příště zálohuj", je sice super, ale na to už je teď pozdě.
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 09. Únor 2010, 15:19 »

Možnost není - pokud se přehrál SW, je to pryč. Sice jsou firmy které se za desetitisíce specializují na záchranu dat, ale i oni říkají že pokud se cokoliv stane, tak nezapínat, aby se to nenarušilo. Pokud jsi přehrál SW, tak je to skutečně fuč. Bohužel. A ne, opravdu není žádná jiná možnost. Vše bylo pryč již v době kdy MT kleknul a tím SW se to ještě víc "zabušilo" a SW to totálně přejel.
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 09. Únor 2010, 15:40 »

V těchto případech povídám, že buď rád, že si telefon zprovoznil pouhým přehráním přes SEUS. Cokoliv navíc je luxus. Začni používat synchronizaci s MyPhone anebo Outlook a si vystarán a máš klid.
uložena
Slok
Uživatel
***
Telefon: p1i
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 09. Únor 2010, 21:17 »

Síky za odpovědi. Chtěl jsem mít v duši klid, že už pro to víc udělat nemůžu...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Restore sms a kontakty, probém :-(
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.