SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
12. Květen 2024, 21:17

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C901, C903 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Testujeme Sony Ericsson C901 - pokládejte dotazy
Strana: [1] 2 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Testujeme Sony Ericsson C901 - pokládejte dotazy  (Zobrazeno 25735 x)
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« v: 28. Srpen 2009, 11:22 »

Nakonec se k nám opravdu dostal... Již několik dní testujeme model C901, který má ambice na to stát se velmi dobře prodávaným přístrojem. Pokud máte jakékoliv dotazy, rád vám je v tomto vláknu zodpovím. Mimo to zde budu uvádět i své uživatelské dojmy a zkušenosti.
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
flai
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i
Příspěvků: 224


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 28. Srpen 2009, 12:49 »

Jak ten mobil foti, co se tyce kvality fotografie
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 28. Srpen 2009, 17:38 »

Fotografie mají věrné barvy, občas došlo k přepální snímku nebo ke ztmavení, obecně platí, že lepší než na automatiku je lepší fotit podle počasí (slunečno, zataženo, apod.), líbí se mi ostré makrosnímky, fotil jsem růže a fotky vypadají opravdu velmi pěkně. Jen doplním, že testuji verzi C901 GreenHeart, takže mám v rukou první "ekologičtější" telefon od Sony Ericssonu. Vzhledově se mi strašně líbí, velký zapuštěný displej, velmi pohodlná alfanumerická klávesnice, kryty telefonu jsou jako by zality v jeden celek, nikde nic ani náznakem nevrže. Na můj vkus je moc vystouplá klávesa s červeným sluchátkem, velmi často ji "přibírám" s pravou kontextovou klávesou. Velmi slušně hraje i reproduktor
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 28. Srpen 2009, 18:27 »

Už se těším na preview + recenze! SEmania teď testuje spoustu zajímavých kousů Cool

Jinak, co vše je obsahem balení tohoto kousku? Jaký typ sluchátek a tak... Měla by být také z ekologičtějších materiálů že?

Takže tento telefon mohu označit jako C902, jen s tím rozdílem - že ve tmě daleko lépe fotí (Xenon)+smile shutter, smart contrast; větší displej; konverzace?

Co rychlost uživatelského prostředí? Rychlejší než u C902?

Bude nějaká galerie - nejen telefonu - ale i jeho fotografického umu ještě před recenzí?
« Poslední úprava: 28. Srpen 2009, 19:55 od verbatim » uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 28. Srpen 2009, 19:55 »

Galerie se už chystá :-) základní balení je minimalistické, v papírové krabičce je telefon, nabíječka, sluchátka MH-300 a beterie. Nabíječka je v papírovém obalu, telefon v prodyšné buničině, manuál je již jen elektronický (v krabici tedy už nejsou zbytečné papíry a plasty) + je telefon a handsfree vyrobeno z ekologištějších materiálů. Nemohu přímo srovnat s C902 ale mohu říct že je UI svižné, dobře se telefon ovládá. Konverzace ve zprávách je již zajetým standardem a tak nechybí
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
flai
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i
Příspěvků: 224


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 28. Srpen 2009, 20:58 »

a jaky sou ty sluchatka, jako co se tyce kvality zpracovani a zvuku
uložena
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 28. Srpen 2009, 22:35 »

MartinChroust - díky za RE:  Smajlík

Jen mě trošku - z Tvého popisu balení - zneklidnila absence kabelu... Huh

Má C902 je již vyladěná - ale někdy ta rychlost trošku pokulhává - proto jsem se o ni zajímal Mrknutí
Jsem zvědav na to HF - jak vypadá a tak... Bo na stránkách jsem našel akorát MH 700 - a ta jsou na Xperii (pokud se nemýlím).

Co se týká balení - mně se právě více libila ta dříve, do kterých SE balil telefony vyšší třídy. Člověk (aspoň já) měl dojem exkluzivity už jen z toho vybalování  Grin

Je však pravda, že EKO balení vyjde levněji - při srovnatelné ceně telefonu. Tak šup, šup a vylepšit kvalitu barev (u top strojů - a nejen u nich - to je smutný... když dokonce dojde ke ztrátě loga společnosti - a mít no name telefon za cca 10500 - by se mi nechtělo Grin)
uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 29. Srpen 2009, 06:50 »

Bohužel, kabel v základním balení chybí. Nejvíce se mi líbilo vybalovat W800i, to byla absolutní paráda  Smajlík
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 14. Září 2009, 17:25 »

A už se ví, od kdy bude u nás v prodeji?
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
zip123
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 16. Září 2009, 11:21 »

Já bych tedy položil pár otázek na fotoaparát:
vypadá to, že kromě xenonu má i diodu, dá se i s diodou fotit? Problém je hlavně při focení textu, řekl bych, že xenon to přepálí a bude to nečitelné, nezkusíte vyfotit stranu A4 textu normálního matného tiskárnového papíru (resp ne časopis) s xenonem?
uložena
detron
Uživatel
***
Telefon: SE c905
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 17. Září 2009, 16:07 »

Ctěl bych se zeptat, jestli ta kvalita fotek je stejná jako u k850i, nebo je lepší?? Tím myslím, rozmytou kresbu díky nešetrnému zpracování obrazového procesoru.
uložena

SE C905 R1FA035, Camdriver, Flash menu, Acustic, 4GB M2
zuzu007
Uživatel
***
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 24. Září 2009, 08:20 »

zdravim chci se zeptat zda C901 obsahuje i pametovou kartu Huh
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 24. Září 2009, 10:32 »

U svého testovacího kusu jsem paměťovou kartu neměl a podle všeho to bude stejné i v prodejní verzi, paměťová karta by měla chybět. Ohledně kvality fotografií, můžete se sami přesvědčit v recenzi, jaké snímky se dají s C901 vyfotografovat. S diodou se fotit nedá, je určena jen pro natáčení videa. Občas se mi stávalo že blízké objekty focené s xenonem a makrem byly přepálené, myslím že při focení textu to ale nebude tak horké.
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 24. Září 2009, 10:38 »

Mohu potvrdit že podle mých informací skutečně nebude paměťová karta přítomna, ani datový kabel
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
milanov
Anonym
« Odpověď #14 v: 02. Říjen 2009, 11:41 »

Mam dotaz s jakou verzi firmwaru ji testujete??? má cz menu?
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C901, C903 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Testujeme Sony Ericsson C901 - pokládejte dotazy
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.011 sekund, 18 dotazů.