SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Duben 2024, 05:07

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro mobilní telefony (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Jimm - problemy a jejich reseni
Strana: [1] 2 3 ... 30
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Jimm - problemy a jejich reseni  (Zobrazeno 174350 x)
MartinVagner
Anonym
« v: 27. Říjen 2006, 07:55 »

Neboť aplikace JIMM je vice nez oblibeny program, tak mu venujeme samostatny thread zde na fóru. Chci rict, ze vsechny ostatni budeme automaticky zamykat ať to tu mame prehlednejsi a dalsi potencialni uzivatele s problemy se dohledaji problemu.

Jimm je klient pro komunikaci pomoci ICQ ve vasem mobilu, nabizi spoustu verzi, ktere jsou od toho vikendu navic slozitejsi na nastaveni(kvuli zabezpeceni)

Stahnout ve spouste verzi si jej muzete zde:
http://semania.cz/component/option,com_remository/Itemid,62/func,select/id,64/orderby,2/page,2/

Navod pro Cybershoty zde. http://www.k800i.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=85
Navod pro Walkmany zde: http://www.walkmanphones.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=94


Jimm je podporovan vsemi Sony Ericssony od modelu K700i, dale.....

Brzy pripravime i podrobny clanek s nastavenim a vsim okolo.

Zde jsou vybrane chyby:

Disconnect channel packet could not be parsed(#135.1) - Odpojovaci paket nemuze byt zpracovany  - chyba 135.1.
Reseni: V nastaveni JIMMu je nutne prejit do zalozky Siť a zde v rezimu Typ spojeni zafajfkovat moznost Bezpecne priihlaseni, nezapomenou ULOZIT.
V pripade dalsich problemu doporucuji experimentovat s oznacenim polozek Async a Stinove pripojeni.

Neznama chyba (#100.0) nebo 118

Reseni: Doporucuji zmenit nastaveni Druhu spojeni ze Socket na Http. Take doporucuji zkusit se vicekrat pripojit.

I/O error occured (#120.0) nebo Requested TCP connection cannot by made(121.0)
Reseni: Doporucuji se mrknout do nastaveni zda mate spravne nastaven datovy profil Javy, navod najdete treba zde:
http://www.walkmanphones.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=88
APN musi byt pro pripojeni k internetu a ne wapu
Take pro fungovani Jimma je mit u operatora povolena data pres GPRS.

Špatne heslo (#111.5)
Reseni: Opravdu zkontrolovat zda mate spravne heslo, zda je do 8 znaku a zda jsou spravne mala a velka pismena. Nezapome?te ulozit.

Pri dalsich nespecifikovanych problemech doporucuji vyzkouset jine verze, opet ke stazeni v nasi sekci download.
« Poslední úprava: 20. Listopad 2006, 20:39 od MartinVagner » uložena
Jorge
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 55



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 27. Říjen 2006, 12:42 »

Zajimalo by me jak je to s W810i a novou aplikaci jimma (petkova verze). Pokazde mi to hodi chybu aplikace... Jede mi na nem jen starsi verze... V cem je problem?
uložena

<-------------SE W810i------------->
goodoldalexSE
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 282


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 27. Říjen 2006, 19:44 »

Martin, dovolim si tvrdit ze nie je dobry napad vkladat vsetky otazky na jimma do jedneho dredu. Bude sa v nom zle orientovat a vyhladavat a menej caste otazky budu rychlo prevalcovane balastom.

Ale fajn ... Da sa nejako zariadit aby bola aplikacia Jimm "trusted"?

BTW zvuky na M600 neprehrava stale.

Jorge - skus reinstalovat staru verziu, presunut na kartu a odtial zmazat, potom zmazat aj z karty subory ktore po Jimmovi zostali. A potom reinstaluj novu verziu.
« Poslední úprava: 27. Říjen 2006, 19:46 od goodoldalexSE » uložena

T10 (RIP), T100, ICE-25, T630, T290i, P900@910, HBH-65, T300, MCA-25, K750i, K750i + Sandisk 1 GB, MPS-60, M600i
goodoldalexSE
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 282


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 28. Říjen 2006, 00:44 »

Ad zvukova signalizacia Jimm na UIQ3.

Vyzera to tak, ze UIQ3 nepodporuje format wav v Jave. Treba otvorit .jar subor ako .zip a skonvertovat si wavy na mp3. Ibaze s tymi originalnymi wavmi je vysledok dost tragicky, lepsie je najst si nejaky normalny mp3 subor.

BTW kodek mp3 pro nefunguje, skusil som mp3 lame a ten ide ... aj ked vysledky nic moc.

Vid http://forum.jimm.org/forum/viewtopic.php?t=1416
uložena

T10 (RIP), T100, ICE-25, T630, T290i, P900@910, HBH-65, T300, MCA-25, K750i, K750i + Sandisk 1 GB, MPS-60, M600i
Integrated
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 95



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 28. Říjen 2006, 10:01 »

...
Vyzera to tak, ze UIQ3 nepodporuje format wav v Jave. Treba otvorit .jar subor ako .zip a skonvertovat si wavy na mp3. Ibaze s tymi originalnymi wavmi je vysledok dost tragicky, lepsie je najst si nejaky normalny mp3 subor.
...
Zvuky Mp3 do Jimma muzes vzit ze stavebnice a nemusis nic konvertovat a jsi bez prace. Jimm 0.5.1 CZ beta   Cool
uložena

SE K500i (R2AE033)
Farley
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K750i - R1DB001 & K700i - R2CA001
Příspěvků: 275



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 28. Říjen 2006, 10:10 »

Ahoj. Vyskocila mi v jimmovi taky chyba 135. Hodil jsem tam petku. Vse facha, dik, jen mam jeden dotaz. Jdou vam odesilat fotky? Me to vyfoti fotku a pak jimm zamrzne. Nevite co s tim? Nemuze to nic udelat telefonu? (jestli tam ta fotka nekde nezustane, ale ptam se uz si moc) Dik. :-)
uložena


Jj, když byl tenhle web "v plenkách", to byly časy. :-)
Já tu SEManii proste miluju.
Jorge
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 55



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 28. Říjen 2006, 13:41 »

Ahoj. Vyskocila mi v jimmovi taky chyba 135. Hodil jsem tam petku. Vse facha, dik, jen mam jeden dotaz. Jdou vam odesilat fotky? Me to vyfoti fotku a pak jimm zamrzne. Nevite co s tim? Nemuze to nic udelat telefonu? (jestli tam ta fotka nekde nezustane, ale ptam se uz si moc) Dik. :-)
Taky mi to dela.... a teda fakt nevim proc...a fotka mi nikde potom nezustala...
uložena

<-------------SE W810i------------->
Muchy
Anonym
« Odpověď #7 v: 28. Říjen 2006, 15:24 »

Chyba 116 - offline massages can not be parsed

myslim si ze je to kvuli Xtraz na ICQ .. jedna z tech offline messages byla totiz prani k narozkam ... takze kdyby to nekomu skocilo ... ;-)
nevyresil sem to, az pak na kompu kdyz sem si ji vyzved tak to potom na mobilu slo ... myslim ze je to tim
uložena
Farley
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K750i - R1DB001 & K700i - R2CA001
Příspěvků: 275



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 28. Říjen 2006, 18:54 »

Mrknul jsem do kódu jimma. V jave se moc nevyznam ale s podobnm ceckem jsem jiz mel tu cest. Ta fotka tam byla vedena jako promenna, takze po vypnuti aplikace by mela byt smazana s ostatnimy promennymi :-) (Myslim. :-D)
uložena


Jj, když byl tenhle web "v plenkách", to byly časy. :-)
Já tu SEManii proste miluju.
Caila
Uživatel
***
Příspěvků: 0


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 29. Říjen 2006, 14:54 »

kde najdu ten Druh pripojeni socket/http?...
uložena
Porta
Anonym
« Odpověď #10 v: 29. Říjen 2006, 18:02 »

Ahoj zkousel jsem Jimma na svym mobilu, chvilku to v pohode bezelo a pak mi to napsalo chybu (#125.3) nevite co stim ?  Undecided
uložena
Integrated
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 95



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 09. Listopad 2006, 19:00 »

...... jen mam jeden dotaz. Jdou vam odesilat fotky? Me to vyfoti fotku a pak jimm zamrzne. Nevite co s tim? Nemuze to nic udelat telefonu? (jestli tam ta fotka nekde nezustane, ale ptam se uz si moc) Dik. :-)
Taky mi to dela.... a teda fakt nevim proc...a fotka mi nikde potom nezustala...

Ja v  Jimmovi vyfotim fotku, dam ji odeslat. Telefon navaze spojeni . Na PC povolim prijmuti souboru a mobil vyhodi chybove hlaseni: Pozadovane TCP spojeni nelze uskutecnit (#126.0) Nezbyde nez prenos souboru v PC zrusit. Fotka v mobilu nezustane.
Co se tyce odeslani souboru - tato volba nefunguje vubec. Cry
uložena

SE K500i (R2AE033)
Integrated
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 95



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 09. Listopad 2006, 19:31 »

Mobilni ICQ klient JIMM - resime problemy pri pripojeni a pouzivani programu

Clanek obsahuje vypis chyb, ktere mohou nastat pri pouzivani aplikace Jimm rozdelene do skupin.  Cool
uložena

SE K500i (R2AE033)
KejmlRX8
Anonym
« Odpověď #13 v: 14. Listopad 2006, 21:06 »

Mam W900i a kdyz do nej nainstaluji Jim v 0.5.2 tak pri spousteni mi hodi hlasku "Chyba aplikace" Nevite cim by to mohlo byt? Z predchozimi verzemi sem nemel problem, zkosel sem starou verzi presunout na kartu a smazat ji uplne ale chybove hlaseni je tu znova...
uložena
KejmlRX8
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W900i, HTC TyTN II
Příspěvků: 23



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 15. Listopad 2006, 00:25 »

omlouvam se nebyl sem prihlasen...(KejmlRX8) Tak sem zjistil ze posledni verze ktera mi v telefonu fungguje je 0.5.0 s 3D Smiles. v0.5.1 jiz hlasi chybu "chyba aplikace" Ať delam co delam proste to nejde a netusim proc. Nesetkali ste se stim jiz nekdo? Nobo alespo? nejake napady kde by mohla byt chyba?
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 30
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro mobilní telefony (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Jimm - problemy a jejich reseni
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.