SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:24

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: R1AA008 a BIG problém s menu činností
Strana: [1] 2 3 ... 10
Poslat téma Tisk
Autor Téma: R1AA008 a BIG problém s menu činností  (Zobrazeno 33136 x)
kopista
Uživatel
***
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« v: 11. Únor 2006, 11:37 »

Po půl roce trápení se s tuhnutím kdykoliv jakkoliv jsem konečně sebral odvahu a odevzdal Klárku Oskarovi k reklamaci, ať s tím něco udělá... A tak se i stalo, vyhrál jsem od Vodafoneho výše uvedený krásný nový FW a dokonce se mi zdá, že funguje lépe...ALE KDE JE MENU ČINNOSTÍ?@*?! Shocked Shocked Shocked Po stisku prostřední klávesy nad joystickem mě to hned připojuje na internet, což se mi krajně nelíbí Angry Je to normální stav, důvod ke znovureklamaci nebo co mám prosím udělat?
uložena
KeNnY
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 546



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 11. Únor 2006, 11:57 »

Po půl roce trápení se s tuhnutím kdykoliv jakkoliv jsem konečně sebral odvahu a odevzdal Klárku Oskarovi k reklamaci, ať s tím něco udělá... A tak se i stalo, vyhrál jsem od Vodafoneho výše uvedený krásný nový FW a dokonce se mi zdá, že funguje lépe...ALE KDE JE MENU ČINNOSTÍ?@*?! Shocked Shocked Shocked Po stisku prostřední klávesy nad joystickem mě to hned připojuje na internet, což se mi krajně nelíbí Angry Je to normální stav, důvod ke znovureklamaci nebo co mám prosím udělat?

tomu se rika lidove "RETARDOVANY CUSTOMIZOVANY SOFTWARE" Smajlík takze namiesto menu cinnosti mas odkaz na wap operatora alebo nieco podobne. Preto ked som napr. ja kupil foun od ORANGE tak som dal hned prepalit software na origos...  Mrknutí doporucujem ti to tiez
uložena

Sony Ericsson Arc
TomasZmuda
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA X10i
Příspěvků: 366



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 11. Únor 2006, 12:12 »

Vypadá to, že ti tam hodili svůl customizovaný FW, reklamace ti nepomůže. Máš jednu jedinnou možnost a to kontaktovat technickou podporu SEMania.cz a klucí si s tím poradí. Teď z toho máš Vodafone K750i  Roll Eyes
uložena

T230->T630-> K750i->P910i->K600i->M600i->K800i->W710i->W880i->W850i->K810i->P1i->K850i->G900->C902->XPERIA X1i->

XPERIA X10i & Live View
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #3 v: 11. Únor 2006, 12:38 »

A to je jen zacatek customizace Vodafone  Mrknutí Pockejte v dalsi varce Ericu
uložena
TomasZmuda
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA X10i
Příspěvků: 366



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 11. Únor 2006, 12:44 »

A to je jen zacatek customizace Vodafone  Mrknutí Pockejte v dalsi varce Ericu
jj přesně tak, pokud někomu vadí u D750i odkazy na T-Mobile, tak se připravte na telefony řady V (600i,800i) pak už vám nezbyde nic jinýho, než přehrát FW z K600i, K750i atd. ovšem na úkor záruky
uložena

T230->T630-> K750i->P910i->K600i->M600i->K800i->W710i->W880i->W850i->K810i->P1i->K850i->G900->C902->XPERIA X1i->

XPERIA X10i & Live View
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 11. Únor 2006, 12:47 »

No ty bláho, tak Vodafone fakt začal customizovat telefony. To je síla. Odnesl bych jim tam telefon zpět s tím, že jsem jim ho dával v nějakém stavu a oni mi ho vrátili v jiném stavu, tak ať ho uvedou do původního stavu, tak jak to funkčně bylo. A pohrozil bych jom ČOI.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
KeNnY
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 546



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 11. Únor 2006, 13:08 »

No ty bláho, tak Vodafone fakt začal customizovat telefony. To je síla. Odnesl bych jim tam telefon zpět s tím, že jsem jim ho dával v nějakém stavu a oni mi ho vrátili v jiném stavu, tak ať ho uvedou do původního stavu, tak jak to funkčně bylo. A pohrozil bych jom ČOI.
tak tak zazalovat tie svine  Cool Cool Cool
akoby ked kupim telefon od operatora nemozem mat telefon v povodnom stave ako bol ale musim tam mat odkazy na wap ktoer nikdy nevyuzijem a akoby ekd zaplatim o polovicu mensiu sadzbu musim mat aj telefon o polovicu funkcii menej..
uložena

Sony Ericsson Arc
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #7 v: 11. Únor 2006, 13:38 »

No ty bláho, tak Vodafone fakt začal customizovat telefony. To je síla. Odnesl bych jim tam telefon zpět s tím, že jsem jim ho dával v nějakém stavu a oni mi ho vrátili v jiném stavu, tak ať ho uvedou do původního stavu, tak jak to funkčně bylo. A pohrozil bych jom ČOI.

To asi tezko Marku...mas prece customizovany telefon - samotny Oskar mel prece customizaci.
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #8 v: 11. Únor 2006, 13:55 »

A to je jen zacatek customizace Vodafone  Mrknutí Pockejte v dalsi varce Ericu
jj přesně tak, pokud někomu vadí u D750i odkazy na T-Mobile, tak se připravte na telefony řady V (600i,800i) pak už vám nezbyde nic jinýho, než přehrát FW z K600i, K750i atd. ovšem na úkor záruky

Proč na úkor záruky? Technická podpora nabízí zpětné nahrátí původního fw bez poplatku zpět....
uložena
kopista
Uživatel
***
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 11. Únor 2006, 14:37 »

tomu se rika lidove "RETARDOVANY CUSTOMIZOVANY SOFTWARE" Smajlík takze namiesto menu cinnosti mas odkaz na wap operatora alebo nieco podobne. Preto ked som napr. ja kupil foun od ORANGE tak som dal hned prepalit software na origos...  Mrknutí doporucujem ti to tiez
Cituji

To jsou mi věci, zlatej Oskar! Cry A může si tohle vůbec operátor dovolit, udělat mi takový zásah do přístroje, který jsem si koupil v úplně jiném stavu, konfiguraci, funkčnosti, nebo jak to říct? Jinak žádnou WoTaFovinu nevidet!
uložena
TomasZmuda
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA X10i
Příspěvků: 366



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 11. Únor 2006, 14:55 »

A to je jen zacatek customizace Vodafone  Mrknutí Pockejte v dalsi varce Ericu
jj přesně tak, pokud někomu vadí u D750i odkazy na T-Mobile, tak se připravte na telefony řady V (600i,800i) pak už vám nezbyde nic jinýho, než přehrát FW z K600i, K750i atd. ovšem na úkor záruky

Proč na úkor záruky? Technická podpora nabízí zpětné nahrátí původního fw bez poplatku zpět....
Jasně, ale do té doby, dokud se nanehraje původní, tak je to mimo záruku  Mrknutí
uložena

T230->T630-> K750i->P910i->K600i->M600i->K800i->W710i->W880i->W850i->K810i->P1i->K850i->G900->C902->XPERIA X1i->

XPERIA X10i & Live View
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 v: 11. Únor 2006, 18:43 »

2FilipLudvik: Neseš telefon do servisu, má závadu, kterou chceš odstranit, telefon ti vrátí opravený, ale chybí v něm některé funkce a jiné tam jsou zase navíc. Mám takový pocit, že tohle je protiprávní.
A kdyby nebylo, tak co to je za chování? Koupil jsem telefon a byl v nějakém stavu, ač tam byla customizace, souhlasil jsem s tím. A oni mi ho teď vrátí v jiném stavu, přičemž ten stav má vliv na funkce toho telefonu, to přeci není normální. Minimálně bych zavolal na ČOI a zeptal se, jestli si tohle můžou dovolit.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
kopista
Uživatel
***
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 11. Únor 2006, 19:30 »

2FilipLudvik: Neseš telefon do servisu, má závadu, kterou chceš odstranit, telefon ti vrátí opravený, ale chybí v něm některé funkce a jiné tam jsou zase navíc. Mám takový pocit, že tohle je protiprávní.
A kdyby nebylo, tak co to je za chování? Koupil jsem telefon a byl v nějakém stavu, ač tam byla customizace, souhlasil jsem s tím. A oni mi ho teď vrátí v jiném stavu, přičemž ten stav má vliv na funkce toho telefonu, to přeci není normální. Minimálně bych zavolal na ČOI a zeptal se, jestli si tohle můžou dovolit.

Je to začarovanost - když budu reklamovat customizaci, tak jsu zas měsíc bez telefenu a ten se poté navíc s největší pravděpodobností vrátí v původním, nevyhovujícím tuhnoucím stavu Undecided Asi si v pondělí zavolám do teho servisa a přímo k SE!
uložena
dayvee
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: clarka :)
Příspěvků: 37


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 v: 11. Únor 2006, 20:51 »

mesic bez telefonu? to je dost kruty... jo, nech si to preflashovat od filipa a kdyz to znovu poneses do opravny na reklamaci tak si to nech preflashovat zpatky
uložena

dayvee... rodilej siemensak co desertoval k sony-ericssonakum, protoze siemensy sli do pr... ehhm... do pryc... a k750i se nedalo odolat. tuplem kdyz si do ni clovek necha nahrat w800i Mrknutí
jvees69
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 296



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 v: 11. Únor 2006, 21:13 »

tak tohle bych do vadofonu neřekl, měli zůstat u normálního prodeje, ty customizovaný telefony, to je hnus a doteď jsem myslel, že k tomu se snižuje jen t-mobile... ale bohužel no... škoda  Tongue
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 10
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: R1AA008 a BIG problém s menu činností
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.011 sekund, 18 dotazů.