SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 08:51

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SEMania ROM pro Sony Ericsson XPERIA Mini (diskuze)
Strana: [1] 2 3 ... 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: SEMania ROM pro Sony Ericsson XPERIA Mini (diskuze)  (Zobrazeno 30251 x)
Joza
Anonym
« v: 11. Září 2011, 12:22 »

Diskuze o následující ROM:
http://forum.semania.cz/index.php/topic,28446.0.html


uložena
vvcrx
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: x10mini,Xmini
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 13. Září 2011, 22:28 »

Ahoj jožko,bude asi problém,když už mám .377 verzi co?díkes
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 14. Září 2011, 06:34 »

Tam těch změn je docela málo, takže problém by být neměl. Jelikož .377 není zdaleka dostupná všude, upravil jsem tuto verzi a příští aktualizace bude až při změně na Android 2.3.4

PS: aktualizoval jste skrze SEUS? Pokud ano, pošlete mi váš build.prop soubor, díky Smajlík
uložena
Ghost
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Mini
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 14. Září 2011, 16:04 »

V prvom rade, dakujem za rychlu aktivaciu uctu, skusal som to vcera pol dna, ale nepomajalo, anyway...

Mam par dni Xperiu mini a rad by som tam dal tuto novu romku. Chcem sa vsak spytat par veci:

1. nevadi, ze mam novsiu verziu? (4.0.A.2.377)
2. nachadza sa v tejto romke aj slovencina?
3. ako spravit fullwipe?
4. da sa pri androide, nejako customizovat call screen? (aby sa napr. hovory, prijimali inak ako potiahnutim, napr. mne by sa pacilo keby sa prjimal hovor HW tlacidlom "home")
5. da sa v pripade, reklamacie telefon vratit do povodneho stavu? (predpokladam, ze to pojde cez nejaku zalohu -> cez aky soft zalohovat telefon?)

Dakujem Smajlík
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #4 v: 14. Září 2011, 18:53 »

Dobrý den, co se týká FW, pomohl by mi soubor buil.prop, jak jsem žádal v příspěvku výše. Ještě lepší by bylo prohnat telefon SEUSem a někam mi uploadnout složku blob fs (je to jedna z podsložek v SEUSu). V tom případě vám udělám zálohu přímo vaší verze FW a nemáte co řešit Smajlík. Tím jsem částečně odpověděl na otázku jedna... Pokud mi budete schopen poslat jednu z výše zmíněných věcí, není co řešit...

2. ano
3. dělá se to až v Recovery menu po odemknutí bootloaderu
4. tady je to spíše otázka aplikace, kterou nahradit defaultní dialer...
5. ano, pokud ale pomůžete s tím, co jsem psal na začátku Smajlík
uložena
Ghost
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Mini
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 14. Září 2011, 20:22 »

Velmi rad Vam pomozem, len neviem co je to SEUS a kde ho zohnat.  Huh
 Sice som chvilu googlil a pochopil som, ze SEUS bude nejaky soft v PC od SE, cez ktory sa aktualizuje telefon. Jediny soft, ktory vsak mam je SE PC Companion.

EDIT: hm tak som na to prisiel: blob fs: http://leteckaposta.cz/403121797
« Poslední úprava: 14. Září 2011, 20:44 od Ghost » uložena
vvcrx
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: x10mini,Xmini
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 15. Září 2011, 16:11 »

aaaa,dostal sem se k tomu az ted,promin Jozko,vidim ale ze me uz Ghost predběhl a poslla ti to :-).
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #7 v: 15. Září 2011, 18:41 »

Edit: díky za snahu, ale firmware v telefonu jste přes SEUS nepřehrál, jinak by složka měla cca 180 MB. Proto vás pánové /ideálně oba) prosím o soubor build.prop z vašeho telefonu (jen jej zkopírovat na kartu a někam upnout). Pokud bude stejný, bude možné vytvořit zálohu vašeho FW a také vytvořit kernel na míru nového FW. Děkuji
uložena
Kiwi1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 233


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 15. Září 2011, 19:06 »

Tady máš ten soubor: http://www.edisk.cz/stahni/54326/blob_fs.zip_158.1MB.html
SEUS byl použit pouze jednou a to na přehrání Xperie Mini z verze 368... na verzi ...377

Taky bych rád tuhle ROMku. Smajlík

Edit: Ještě pro jistotu buil.prop: http://www.edisk.cz/stahni/23808/build.prop_3.51KB.html
« Poslední úprava: 15. Září 2011, 20:04 od Kiwi1 » uložena

T610 -> T630 -> P990i -> C510 -> X8 -> Mini a Spiro
Ghost
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Mini
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 15. Září 2011, 19:32 »

Neviem ci je to tento subor, lebo to mal len par kb http://leteckaposta.cz/865966199
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #10 v: 15. Září 2011, 20:14 »

Díky vám oběma, evidentně máte telefon ze stejné distribuce, vytvořím vám zálohu firmwaru pro kdykoliv bezpečný návrat zpět a také kernel Smajlík
uložena
Ghost
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Mini
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 16. Září 2011, 19:18 »

OK super, ale prosim pekne ponizene, cim skor, elbo mam uz otvoreny BL a cakam na kernel  Roll Eyes
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #12 v: 16. Září 2011, 19:51 »

Už jsem vytvořil zálohu vašeho FW pro flasher, pro případ reklamace tedy kdykoliv můžete nahrát váš defaultní firmware. Nyní už jen zkusím, jestli novější FW požere kernel ze staršího FW (což předpokládám, změny totiž žádné nejsou) nebo bude třeba upravovat. Osobně bych se ale nebál ani přímo flešnout tuto ROM, po detailním zkoumání (váš FW 377 už mám v telefonu) mohu s klidem prohlásit, že změny se týkají pouze Customizace Central Europe, jinak tady ale není nic navíc...
uložena
Ghost
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Mini
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 16. Září 2011, 22:08 »

uz bezim na upravenej ROMke. Pouzil som kernel z nizsej verzia FW a ide to. Mam par otazok (znova Smajlík):
1. vyhadzuje mi ze je nova verzia FW - > mozem si dat aktualizovat telefon?
2. mozem si teraz pre istotu zamknut BL?
3. ako mam postupovat, v pripade, zeby som potreboval telefon obnovit do stavu ako predtym? (nemam zalohu...)
4. mozem telefon s otvorenym BL pripajat na pc cez SE PC Comapanion?

Many thanks!
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #14 v: 17. Září 2011, 12:10 »

1. ne, ani by vám to nešlo
2. ne a ani k tomu není důvod
3. zálohu přímo vašeho FW jsem vám udělal na míru a připravenou pro Flashtool, doporučuji stáhnout s schovat v PC
http://www.multiupload.com/ONXXMP2S9Y
4. můžete, ale na práci s telefonem spíše doporučuji MYPhoneExplorer... Pc Companion je podle mého programem na dvě věci Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SEMania ROM pro Sony Ericsson XPERIA Mini (diskuze)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.