SEMania.cz Fˇrum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

VÝtejte, Anonym. ProsÝm p°ihla╣te se nebo se zaregistrujte.
Nep°i╣el Vßm aktivaŔnÝ email?
22. ╚ervenec 2024, 15:48

Zadejte użivateskÚ jmÚno, heslo a dobu p°ihlß╣enÝ
Hledat:     PokroŔilÚ vyhledßvßnÝ
142457 p°Ýspývk¨ v 9999 tÚmatech od 23754 użivatel¨
Nejnovýj╣Ý użivatel: Emmitt
* Dom¨ Nßpovýda Hledat P°ihlßsit Registrovat
Fˇrum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a ├║pravy s n├şm spojen├ę (Moderßtor: Ganimed)  |  TÚma: Froyo ROM pro X8 (vlastn├ş modifikace) - diskuze
Strana: [1] 2 3 ... 6
Poslat tÚma Tisk
Autor TÚma: Froyo ROM pro X8 (vlastn├ş modifikace) - diskuze  (Zobrazeno 37288 x)
Joza
Anonym
« v: 27. ╚erven 2011, 22:28 »

Diskuze k n├ísleduj├şc├ş ROM:
http://forum.semania.cz/index.php/topic,28271.0.html

ulożena
Martin2100
U┬żivatel
Telefon: Xperia X8, 16GB SDHC, Custom ROM, JIT, Samsun Galaxy ACE s Gingerbread 2.3.4
P°Ýspývk¨: 19

Zobrazit profil
« Odpový´ #1 v: 01. ╚ervenec 2011, 12:10 »

Moc p├Čkn├ę, X8 s touto ROM viditeln├Č o┬żil. M├╣┬żu jen doporu├Ęit...
ulożena
peregrin
U┬żivatel
Telefon: X8, C510, g502, s75
P°Ýspývk¨: 207

Zobrazit profil
« Odpový´ #2 v: 01. ╚ervenec 2011, 14:44 »

Tak prvni dojem z testovani je ze je pekna SmajlÝk Ale teprve s ni zacinam takze zatim jen par postrehu po instalaci

edit 22:50

+  jede aktualizace google map
?  chybi supr klavesnicka co ma floyo, chybi system panel, spousti se neveritelne mnozstvi app pri startu (po cistem startu zustane volnych 25 MB)
-  nechodi java emulator, fotak , launcher nespolupracuje s gmail a sms
« PoslednÝ ˙prava: 01. ╚ervenec 2011, 22:11 od peregrin » ulożena

SE X8 2.3.7 GDX
Joza
Anonym
« Odpový´ #3 v: 02. ╚ervenec 2011, 09:53 »

d├ít launcher do nev├Żhod podle m├Č nen├ş na m├şst├Č, d├í se pou┬ż├şt jak├Żkoliv... Zeam mi ale i tak mezi voln├Č dostupn├Żmi p├Şijde ide├íln├ş a to p├Şedev┬╣├şm u telefon├╣, kter├ę nemaj├ş maxim├íln├ş v├Żkon. Ned├ím na n├Čj dopustit SmajlÝk
Fotoapar├ít je probl├ęm t├ęm├Č├Ş u v┬╣ech Custom ROM pro SE... Ale zrovna u X8 postr├ídaj├şc├ş AF mi p├Şijde jako drobnost...
ulożena
peregrin
U┬żivatel
Telefon: X8, C510, g502, s75
P°Ýspývk¨: 207

Zobrazit profil
« Odpový´ #4 v: 02. ╚ervenec 2011, 11:15 »

Srovn├ív├ím s .25. Tam fotak funguje. ├ł├şsla nep├Şe├Ęten├Żch sms a majlu mi docela chyby ale jinak je ten launcher bezva. Proti Launchru pro ma lip vyresene nastaveni ovladani. Bohuzel se mi nepodarilo ani na tehle verzia, ani na .17 rozchodit JBED tak jsem zpet na .25.
ulożena

SE X8 2.3.7 GDX
Kiwi1
U┬żivatel
PohlavÝ: Muż
P°Ýspývk¨: 233

Zobrazit profil
« Odpový´ #5 v: 03. ╚ervenec 2011, 10:24 »

Tak j├í nev├şm jak fot├ş┬╣, ale m├Č fotoapar├ít bez probl├ęm├╣ funguje u t├ęto ROMky.  MrknutÝ
ulożena

T610 -> T630 -> P990i -> C510 -> X8 -> Mini a Spiro
macros
U┬żivatel
Telefon: SE Xperia X8
P°Ýspývk¨: 17

Zobrazit profil
« Odpový´ #6 v: 04. ╚ervenec 2011, 09:03 »

Funguje super byl to muj prvn├ş pokus v┬╣e bez probl├ęmu Cheesy ,ale jeliko┬ż jsem neznal├Ż Roll Eyes mohl by n├Čkdo vysv├Čtlit nebo odk├ízat na popis funkc├ş u recovey menu a CyanogenMod -- hledal jsem tady,ale n├ívod na Xrecovery jsem nena┬╣el i kdy┬ż Jozef p├ş┬╣e ┬że tu je u X10

jinak chyb├ş mi bud├şk SmajlÝk nezn├íte n├Čkdo n├Čjak├Ż dobr├Ż a u vol├ín├ş,┬że to naskakuje do vyta├Ęen├ş a ne hned do kontakt├╣ ,ale to jsou drobnosti

jinak mohu doporu├Ęit v┬╣em telefon  r├ízem upln├Č o┬żil  a hlavn├Č nen├ş to nic slo┬żit├ęho ...

ulożena
Kiwi1
U┬żivatel
P°Ýspývk¨: 233

Zobrazit profil
« Odpový´ #7 v: 04. ╚ervenec 2011, 10:47 »

Taky mi tam chyb├Čl bud├şk, nainstaloval jsem si Alarm Clock Xtreme a jsem spokojen. SmajlÝk
ulożena

T610 -> T630 -> P990i -> C510 -> X8 -> Mini a Spiro
Joza
Anonym
« Odpový´ #8 v: 04. ╚ervenec 2011, 19:36 »

Recovery menu popis funkc├ş by mo┬żn├í nebylo od v├Čci, v├Čt┬╣ina v├Čc├ş mi ale p├Şijde logick├í... Co se t├Żk├í ROM, zp├Čtn├Č vzato jsem s n├ş skute├Ęn├Č spokojen├Ż, telefon dostal novou krev do ┬żil a v podstat├Č se takto odlad├Čn├Ż telefon neboj├şm ani ukazovat z├íkazn├şk├╣m SmajlÝk

PS: pokud v├ím chyb├ş bud├şk (nev┬╣iml jsem si), najdete ho v p├Ş├şloze SmajlÝk
« PoslednÝ ˙prava: 05. ╚ervenec 2011, 16:16 od Jozef Cmar » ulożena
mars
Anonym
« Odpový´ #9 v: 06. ╚ervenec 2011, 09:13 »

tak jsem tuto ROM nahr├íl do X8 moj├ş drah├ę polovi├Ęky, a tady jsou moje dojmy.

celkov├Č to vypad├í stabiln├Č a funk├Ęn├Č a┬ż na p├ír mu┬╣ek.

1. N├Čkter├ę aplikace v ROM zbyte├Ęn├Č, nap├Ş. Trek buddy a jin├ę z├íkladn├ş chyb├ş nap├Ş. bud├şk, to je ale jen o osobn├şch preferenc├şch
2. Google mapy hl├ís├ş ├Ęas od ├Ęasu chybu a ukon├Ę├ş se
3. Nelze p├Şijmout apk p├Şes bluetooth, jpg to p├Şijme, ale nezobrazuje v├╣bec pr├╣b├Čh, zkou┬╣eno z 2X, Gratia a Ace.
4. N├Čkter├ę nedod├Člky v CZ, nap├Ş. p├Şi zap├şn├ín├ş BT je text "zap├şn├ím WiFi"
5. Fotoapar├ít se ob├Ęas zcela sekne, nefunk├Ęn├ş jak├ękoliv nastaven├ş u videa
6. nefunk├Ęn├ş prvn├ş aplikace nap├Ş. widget Po├Ęas├ş-IN
7. s Go launcher EX bohu┬żel v├╣bec nevid├şm rozd├şl v rychlosti proti stock ROM 2.1, sp├ş┬╣e je to hor┬╣├ş
8. bod 7 bohu┬żel potvrzuj├ş i nap├Ş├şklad v├Żsledky Smartbench 2011 hor┬╣├ş ne┬ż se STOCK ROM (stock 255/450 Froyo ROM 205/360) o cca 20% :-(

« PoslednÝ ˙prava: 07. ╚ervenec 2011, 08:46 od MarS » ulożena
Martin2100
U┬żivatel
Telefon: Xperia X8, 16GB SDHC, Custom ROM, JIT, Samsun Galaxy ACE s Gingerbread 2.3.4
P°Ýspývk¨: 19

Zobrazit profil
« Odpový´ #10 v: 06. ╚ervenec 2011, 14:30 »

Tak Trekbuddy pou┬ż├şv├ím celkem ├Ęasto, tak┬że jako aplikace nav├şc mi nep├Şipad├í. To je sp├ş┬╣ v├Čc n├ízoru. Ale taky mi vad├ş, ┬że se ├Ęasto nerozb├Čhnou MAPY od Googlu, ani Mapy.cz. Mus├şm vypnout a zapnout telefon, potom to v├Čt┬╣inou jede.
ulożena
Joza
Anonym
« Odpový´ #11 v: 17. ╚ervenec 2011, 10:44 »

Je┬╣t├Č p├Şed fin├íln├şm vyd├ín├şm ROM ve ├Ęl├ínku jsem nahodil novou verzi, kde je opraven├Ż bud├şk SmajlÝk

thx za upozorn├Čn├ş

Od pond├Čl├ş u┬ż se bude ladit pro X10 Mini Pro SmajlÝk
ulożena
Pekony
U┬żivatel
Telefon: XPERIA ARC S 32 GB
P°Ýspývk¨: 579

Zobrazit profil
« Odpový´ #12 v: 17. ╚ervenec 2011, 11:21 »

4. N├Čkter├ę nedod├Člky v CZ, nap├Ş. p├Şi zap├şn├ín├ş BT je text "zap├şn├ím WiFi"

To to je vlastnost androidu. D├Člalo to u┬ż na 1.6tce.
ulożena

K700i-W810i-K850i-Satio-Xperia X10 :-) - Xperia ARC S
mars
Anonym
« Odpový´ #13 v: 17. ╚ervenec 2011, 13:10 »

hmm, pak je to vlastnost androidu ale jen u X8, proto┬że u ┬ż├ídn├ęho jin├ęho Android├şho telefonu jsem tohle nezaznamenal (Desire, Gratia, Ace, SGS, 2X....)  Grin Grin
ulożena
Joza
Anonym
« Odpový´ #14 v: 17. ╚ervenec 2011, 13:33 »

u Arcu je to stejn├ę, Android 2.3.3 SmajlÝk

holt Mars├şk je je┬╣t├Č v telefonech nezku┬╣enej SmajlÝk SmajlÝk SmajlÝk

Jinak pro ostatn├ş jsem trochu upravil posledn├ş modifikaci FroyoBread, tak┬że kdo chce, m├╣┬że testnout SmajlÝk

opraveny sp├ş┬╣e drobnosti, dohozen├Ż bud├şk a ponechan├ę i defaultn├Č nainstalovan├ę mapy, nav├şc p├Şid├ín nejnov├Čj┬╣├ş Zeam launcher

http://www.multiupload.com/7UBO0885I5
ulożena
Fˇrum SEMania.cz

ulożena
Strana: [1] 2 3 ... 6
Poslat tÚma Tisk
Fˇrum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a ├║pravy s n├şm spojen├ę (Moderßtor: Ganimed)  |  TÚma: Froyo ROM pro X8 (vlastn├ş modifikace) - diskuze
SkoŔit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. V╣echna prßva vyhrazena.
Strßnka vytvo°ena za 0.008 sekund, 17 dotaz¨.