SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 10:54

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Tuning (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Změna funkce kontextových tlačítek
Strana: [1] 2 3 ... 11
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Změna funkce kontextových tlačítek  (Zobrazeno 52137 x)
kmozis
Anonym
« v: 19. Leden 2009, 10:04 »

Podle tohohle vypadá, že by mělo jít se zbavit VDF Live na pravé kontextové klávese i bez flashování. Už jste někdo zkoušel?
uložena
kmozis
Anonym
« Odpověď #1 v: 19. Leden 2009, 21:54 »

3 x hurá! hurá! hurá!
Protivného VDF Live na pravé kontextové klávese jsem se podle návodu zbavil. Akorát tam teď místo chtěného Kalendáře mám Kontakty (což mi tedy nijak zásadně nevadí, jen trošku trpí moje ego, že telefon neposlouchá  Smajlík)
Podle toho, co všechno se nachází ve filesystemu tpa/preset/custom za soubory, to navíc vypadá, že takhle by se dalo jednoduše debrandovat úplně všechno i bez flashování!
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #2 v: 19. Leden 2009, 22:02 »

Mělo by tomu tak být...  Mrknutí
uložena
kmozis
Anonym
« Odpověď #3 v: 19. Leden 2009, 22:19 »

Tak už se to podařilo na 100 %, funguje i ten kalendář, asi jsem měl v tom souboru .xml jenom špatné kódování češtiny a telefon to nepřechroustal...
uložena
Drakkan
Anonym
« Odpověď #4 v: 20. Leden 2009, 08:35 »

kdyby ses náááhodou nudil a měl 5 minut čas mužeš vytvořit návod pro blbé, protože já na těch stránkách vidím akorát page plnej znaků a písmenek a vůbec nevím co s tím Smajlík
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #5 v: 20. Leden 2009, 09:31 »

je to trochu OT ale autora navodu na Se-tuningu musím pochválit, protože jednodušeji už to podle mě sepsat nešlo. A jestli i s tím máš problém, pak už ti asi nic nepomůže... Sice jsem se chystal udělat vlastní návod, ale ten co nakonec vyšel na SE-tuningu je dostatečně dobrej Smajlík Leda možná rovnou vytvořáím dostatek souborů přímo na konkrétní funkce, více to ale už zjednodušit nepůjde Smajlík
uložena
Drakkkan
Anonym
« Odpověď #6 v: 20. Leden 2009, 10:30 »

kde na mobilu najdu tuhle cestu ?
tpa/preset/custom

uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #7 v: 20. Leden 2009, 12:41 »

Hledáš přes A2uplouder? Smajlík
uložena
Drakkan
Uživatel
***
Telefon: SE W902
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 20. Leden 2009, 13:18 »

ne, ale zrovna jsem se o něm dočetl Smajlík
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #9 v: 02. Březen 2009, 23:41 »

Nakonec jsem neodolal a také si funkce kontextových tlačítek změnil tak, aby odpovídali mým potřebám. Nově tedy na levé kontextové klávesa nabídka na vytvoření nové zprávy, pravá kontextová klávesa pak směřuje do zpráv doručených. Pokud by někdo měl zájem, zde jsou potřebné soubory Smajlík

http://semania.cz/index.php?option=com_remository&Itemid=62&func=fileinfo&id=3722
uložena
Lik wong (soudruh10)
Uživatel
***
Telefon: SE K850i v tuningu a satio
Příspěvků: 84



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 04. Březen 2009, 09:01 »

jojo ale pozor jestli flashujete menu ikony s menu.ml a chcete i jiné funkce tlačítek tak cesta k funkci musí být stejná jako v aktuálnim menu  to se mi stalo hned na začátku co jsem vše upravil nejdřív šli všechny tři pak jsem změnil menu a jedno přestalo fungovat
uložena

Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 04. Březen 2009, 22:07 »

Tak i ja jsem provedl upravu na sve W980

« Poslední úprava: 04. Březen 2009, 23:02 od Ganimed » uložena

Joza
Anonym
« Odpověď #12 v: 05. Březen 2009, 16:53 »

jojo ale pozor jestli flashujete menu ikony s menu.ml a chcete i jiné funkce tlačítek tak cesta k funkci musí být stejná jako v aktuálnim menu  to se mi stalo hned na začátku co jsem vše upravil nejdřív šli všechny tři pak jsem změnil menu a jedno přestalo fungovat
Mohl bys ten problém trochu rozvést? Sám mám upravené jak menu.ml, tak i kontextová tlačítka, přičmž na kontextových tlačítkách mám funkce, které v menu.ml už nejsou... Možná mi to jen pomalu myslí, kdyžtak uved nějaký příklad Smajlík Díky
uložena
Lik wong (soudruh10)
Uživatel
***
Telefon: SE K850i v tuningu a satio
Příspěvků: 84



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 05. Březen 2009, 17:26 »

kontextová tlačítka mam pravý:budíky ,prostřední:vstup do menu(ponechano) ,levý: walkman a to vše s ikonama
a když jsem si dal jiný menu tak walkman nereagoval musel jsem upravit menu ml.podle tlačítka (je to snažší než upravit tlačítko podle menu)
uložena

Joza
Anonym
« Odpověď #14 v: 05. Březen 2009, 17:35 »

Zajímavé, no asi to skutečně jde mimo mě Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 11
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Tuning (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Změna funkce kontextových tlačítek
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.